Ağrılarım azaldı.. Tavsiye.

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
scream1717

Ağrılarım azaldı.. Tavsiye.

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar 7 aydır makatımda ağrılarım vardı son 2 aydır da Ereksiyon problemi ve isteksizlik başlamıştı. 4 senedir penis imde huzursuzluk boşalma hissi vardı 7 ay önce doktora gitmiştim. 6nçeşit ilaç vermişti İlaçlar sonrası prnisimdeki ağrılar geçti ancak makatımda aşırı yanma dolgunluk hissi ve ağrı başladı ve 7 aydır da makatıma vuran ağrım geçmemişti. Bir çok anti kullandım ancak fayda etmedi. Son olarak 2 hafta önce tüm ilaçları bıraktım. Ve 2 gün üst üste ilişkiye girdim. Sonrasında ağrılarım hafifledi ereksiyon sorunu azaldı ve istek geri geldi. Şuanda makatımdaki ağrı eskiye nazaran baya azaldı..sadece gece 2 3 defa tuvalete kalkıyorum.. Ve makat ağrım hafif de olsa devam ediyor. Tavsiyeleriniz var mıdır. Sanırım sıkıntımı antiler başlattı ve ilişki iyi geliyor burdan bu sonucu çıkardım. Haftada 2 kere ilişkiye gireceğim.. Haftaya Hüseyin hocaya gidip yine testleri yaptıracağım.
herseyiyiolucak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Ağrılarım azaldı.. Tavsiye.

Mesaj gönderen herseyiyiolucak »

Iliski bana da iyi geliyor