Boşalma sıklığınız ne? Önemli olduğu için merak ediyorum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
gokhan57
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Boşalma sıklığınız ne? Önemli olduğu için merak ediyorum.

Mesaj gönderen gokhan57 »

Bilgi verirseniz çok memnun olurum.
gokhan57

Re: Boşalma sıklığınız ne? Önemli olduğu için merak ediyorum.

Mesaj gönderen gokhan57 »

Peki diyelim ki bakteri yok neyi boşaltıyoruz? Bakteri yoksa inflamasyonu arttırmaz mı?
secooo

Mesaj gönderen secooo »

gokhan57 yazdı:Peki diyelim ki bakteri yok neyi boşaltıyoruz? Bakteri yoksa inflamasyonu arttırmaz mı?
dostum hangisi iyi geliyorsa onu yap..
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Mast. yapacaksanız sıcak oturma banyolarının veya sporun ardına yapmanızı onerırım. Ayrıca mastı abartmamak taraftarıyım. Yasadıgım nukslerın cogu mast kaynaklı benım. Sızde nasıl olur bılemıyorum tabı.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

degattor111 yazdı:Yılda 1 defa sperm testi yaptırın ölctürün ben yılda 1 baktiriyorum birinde 76 milyon diğer yıl 74 milyon değerler varikosel olduğu için baktiriyorum
Bende sol tarafta 2. Derecede var ereksiyonu bozuyor diye düşünüyorum ağrım sızım yok ama ereksiyon belki düzelir diye ameliyat olmak istiyorum
secooo

Mesaj gönderen secooo »

ben nezaaman boşalsam ertesi gün bayağı rahat hissediyorum..hafta 2 de bu şekilde o yüzden gün aşırıyı deneyeceğim..
secooo

Mesaj gönderen secooo »

sabah ereksiyonu varsa ..şeker damar hastalıkları yoksa ereksiyon probleminin %95 i psikolojik sebeblere dayanmaktadır..
kendini eksik hissetme erkeklik kompleksileri takıntı vs gibi..avrupada ereksiyon problemlerinin açık ara en çok oldugu ülke trdir.
bundaki faktör kadın erkek ilişkilerine farklı pencerelerden bakmamız sosyal hayatımızdır..
Malesef,
1997 1998 yılı arası ereksiyon sorunu yaşadım 17 yaşındaydım..psikolojik tedavi gördüm 22 yıldır 1 kere sertleşme problemi yaşamadım..
Fiziksel alt yapıda bisey bulunamıyorsa kafaya takılmış bir problemle onu ayağa dikemezsiniz..
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

secooo yazdı:sabah ereksiyonu varsa ..şeker damar hastalıkları yoksa ereksiyon probleminin %95 i psikolojik sebeblere dayanmaktadır..
kendini eksik hissetme erkeklik kompleksileri takıntı vs gibi..avrupada ereksiyon problemlerinin açık ara en çok oldugu ülke trdir.
bundaki faktör kadın erkek ilişkilerine farklı pencerelerden bakmamız sosyal hayatımızdır..
Malesef,
1997 1998 yılı arası ereksiyon sorunu yaşadım 17 yaşındaydım..psikolojik tedavi gördüm 22 yıldır 1 kere sertleşme problemi yaşamadım..
Fiziksel alt yapıda bisey bulunamıyorsa kafaya takılmış bir problemle onu ayağa dikemezsiniz..
Bende anksiyete bozukluğu var ama antidepresan kullanmak istemiyorum çekiniyorum psikiyatriyi.
secooo

Mesaj gönderen secooo »

dostum psikoterapi ve ilaç bence bütüncüldür..Birbirinden eksik tedavi yarımdır..
Lustral vs gibi ilaçlarla ve terapi deneyebilirsin..bu ilaçları 20 yıldır kullanan arkadaşlarım var ..ben 2 sene kullanmıştım bir sorun görmedim..
çekinecek bisey yok..anksiyete gibi sorunları olanlarda ereksiyon problemi normal karsılanır neticede vücütta stress varken ilk etkilenen 2 organ mide ve üreme organıdır..bence bu sayfadaki kişilerin coğunda ereksiyon psikolojik olarak bozuk..
ereksiyon beklenirse ereksiyon olmaz olsada tutmaz ..rahatlık lazım zihinsel
wolfpack

secooo yazdı:dostum psikoterapi ve ilaç bence bütüncüldür..Birbirinden eksik tedavi yarımdır..
Lustral vs gibi ilaçlarla ve terapi deneyebilirsin..bu ilaçları 20 yıldır kullanan arkadaşlarım var ..ben 2 sene kullanmıştım bir sorun görmedim..
çekinecek bisey yok..anksiyete gibi sorunları olanlarda ereksiyon problemi normal karsılanır neticede vücütta stress varken ilk etkilenen 2 organ mide ve üreme organıdır..bence bu sayfadaki kişilerin coğunda ereksiyon psikolojik olarak bozuk..
ereksiyon beklenirse ereksiyon olmaz olsada tutmaz ..rahatlık lazım zihinsel
Altina imzami atarim bu yorumun. Prostatitle ilgili en kotu donemimde lustral kullanirken sabah ereksiyonlari geri gelmisti hatta tazyikli bosalma da geri gelmisti. Ama hic masum degil bence antidepresanlar ben birakirken cok zorlandim. Kalkmasin daha iyi diyorum su an antidepresan alacagima. Belki de cok yanlis bir dusunce ama tecrubem bu yonde.
secooo

Mesaj gönderen secooo »

uzun süreli kullanımda bırakırken dikkatli olmak gerekir yavaş yavaş bırakılmalı..Bende kötü olmuştum o yaşlarda bırakırken spor beni kurtardı..
ya bende ilaç karışıtıyım ama bazen kar zarar endeksinde gerekiyor..
3 gun önce lustrale yeniden başladım mesela semptomlarda ciddi bir rahatlama var..
wolfpack

secooo yazdı:uzun süreli kullanımda bırakırken dikkatli olmak gerekir yavaş yavaş bırakılmalı..Bende kötü olmuştum o yaşlarda bırakırken spor beni kurtardı..
ya bende ilaç karışıtıyım ama bazen kar zarar endeksinde gerekiyor..
3 gun önce lustrale yeniden başladım mesela semptomlarda ciddi bir rahatlama var..
Ben de cok istiyorum baslamayi ama o birakma evresi gozumu cok korkutuyor. Psikolojim ve semptomlarim ciddi sekilde rahatlamisti cunku. Hayat yasanir ve eskisi gibi zevkli, keyifli hale gelmisti. Ne hastalikla ilgili bir sey arastiriyordum ne de hastaliga konsantre oluyordum butun gun. Onume rahat rahat bakabiliyor hayatimla ilgili planlar yapabiliyordum hastaligi hic dusunmeden. Ama birakma donemi dedigim gibi burnumdan fitil fitil getirtmisti. Lustral aslinda agir bir ilac. Amitriptilin oneriyorlar genelde prostatitte. Laroxyl bu gruba dahil olan bir ilac. Son urologum ise Cymbalta yazmisti ama kullanmadim. Aslinda psikiyatr bir destek alip biraz kafayi rahatlatmakta da yarar vardir. Biraz fazla yiprandik yillardir arastir karistir sadece prostatiti dusun falan. Olacak is degil hic olmadi kabullenip hayata devam etmek lazim artik gibi hissediyorum. Tam 7 yil oldu gecem gunduzum prostatit olmus.
secooo

Mesaj gönderen secooo »

benim 3 ay oldu 4. aydayım kabullendim hemen belki tecrubeden olabilir bu yaklaşımım.diğer türlü yaklasımın zarar vereceğini cok iyi biliyorum..
çünkü durumu en hafife indiren bilinç hali kabullenmek..
ne gibi sorun yaşadınız bırakırken..ve ne kadar kullandınız?
wolfpack

secooo yazdı:benim 3 ay oldu 4. aydayım kabullendim hemen belki tecrubeden olabilir bu yaklaşımım.diğer türlü yaklasımın zarar vereceğini cok iyi biliyorum..
çünkü durumu en hafife indiren bilinç hali kabullenmek..
ne gibi sorun yaşadınız bırakırken..ve ne kadar kullandınız?
Yaklasik 6 ay kullandim. Ama dr. kontrolsuz kendi aklimla 1 haftada azalta azalta biraktim. Hizli duygu durum degisiklikleri, gece terlemeleri, kabuslar, ayaga kalkarken bas donmeleri, kulak cinlamalari ve aglamakli haller hatirladigim geri cekilmelerimdi. Ve tabi bu mutsuzluklar da agir prostatit nuksu yasatmisti bana. Stresten cok mutsuzluk bende cok kotu nuks yasatiyor.
secooo

Mesaj gönderen secooo »

anlıyorum bende baş dönmesi tansiyon düşüklüğü vs yapmıştı akabinde spora başlamıştım hemen o beni toparlamıstı 20 yıldırda sprou bırakmadım..
böyle seyler bana prozac yapmıştı bırakınca değil kullanmaya başlayınca...
ben şuan kullanıyorum 3 gün oldu
wolfpack

secooo yazdı:anlıyorum bende baş dönmesi tansiyon düşüklüğü vs yapmıştı akabinde spora başlamıştım hemen o beni toparlamıstı 20 yıldırda sprou bırakmadım..
böyle seyler bana prozac yapmıştı bırakınca değil kullanmaya başlayınca...
ben şuan kullanıyorum 3 gün oldu
Guzelim spor her derde deva. Son nefesime kadar fiziksel bir engelim olmadigi surece yapacagim. Antidepresanlar ise kesinlikle inanilmaz derecede iyi geliyor bu hastaligin semptomlarina. Sende de ise yarayacaktir tekrardan. Bir de bu geri cekilme sikintilari olmasa ben de bir dk bile dusunmez kullanirdim. Ki herseye ragmen dusunuyorum ben de artik. Hic olmadi kafamiz biraz sakinler huzur buluruz.
secooo

Mesaj gönderen secooo »

bende semptomlar direk azaldı diyebilirim..bu forumda kullanılan ilaçlara bakınca bence semptom azaltmak veya tedavi olmak icin lustral tarzı ilaçlar devede kulak kalır