Ankara da genel cerrah önerisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
scream1717

Ankara da genel cerrah önerisi

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar 7 aydır makata vuran ağrım var 2 aydır da Ereksiyon ve isteksizlik sorunu var genel cerrah da görünmek iyi olur mu tavsiyeniz var mı.
Makatın dışında problem yok ama gerisinde ağrı var
Rott

Re: Ankara da genel cerrah önerisi

Mesaj gönderen Rott »

anal fissür ameliyatının üzerinden 5 gün geçti. Lis ameliyatı oldum. Fakat şuan daha çok arttı şikayetlerim. Peniste huzursuzluk. Yumurtalarla bacak arasındaki noktada, belde ayak tabanlarımda şiddetli ağrı. El avuç ilerime kadar geliyor. Bunu doktora söylesem abartıyorsun der. O yüzden her şeyimi doktorlara söyleyemiyorum artık. Deli gözüyle bakıyorlar. Ben 5 yıldır bu ağrıları çekiyorum fakat hiç bu kadar yoğun olmamıştı. Yerlerde kıvranıyorum. O yüzden imkanı olan lis veya lazer ameliyatı olmasın derim. Ben şuna artık Emin’im ki prostat iltihabı olmayan kişilerde aynı semptomları yaşıyor fakat makat hastalıklarından kaynaklanıyor. O yüzden bu teoriyi kabul eden bir doktora muayene olmak lazım.
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

scream1717 yazdı:Arkadaşlar 7 aydır makata vuran ağrım var 2 aydır da Ereksiyon ve isteksizlik sorunu var genel cerrah da görünmek iyi olur mu tavsiyeniz var mı.
Makatın dışında problem yok ama gerisinde ağrı var
Hocam genel cerrah yerine iyi bir proktoloji uzmanına görunmenizi öneririm
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Rott yazdı:anal fissür ameliyatının üzerinden 5 gün geçti. Lis ameliyatı oldum. Fakat şuan daha çok arttı şikayetlerim. Peniste huzursuzluk. Yumurtalarla bacak arasındaki noktada, belde ayak tabanlarımda şiddetli ağrı. El avuç ilerime kadar geliyor. Bunu doktora söylesem abartıyorsun der. O yüzden her şeyimi doktorlara söyleyemiyorum artık. Deli gözüyle bakıyorlar. Ben 5 yıldır bu ağrıları çekiyorum fakat hiç bu kadar yoğun olmamıştı. Yerlerde kıvranıyorum. O yüzden imkanı olan lis veya lazer ameliyatı olmasın derim. Ben şuna artık Emin’im ki prostat iltihabı olmayan kişilerde aynı semptomları yaşıyor fakat makat hastalıklarından kaynaklanıyor. O yüzden bu teoriyi kabul eden bir doktora muayene olmak lazım.
Burada 2 yıl önce biri vardı hatırlamıyorum adını eskilerden olanlar yada kadir abi hatırlıyordur belki.
O arkadaşın şikayetlerinin sebebi rektumla alakalı bir iltihap çıkmıştı onu düzelltikten sonra iyileşti prostatitle alakalı şikayetleri kalmadı.
Fissür, hemoroit değildi diye hatırlıyorum şikayetleri iltihap gibi bir şeyden bahsediyordu onun hikayesine de bir bakmak lazım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

clark yazdı:
Rott yazdı:anal fissür ameliyatının üzerinden 5 gün geçti. Lis ameliyatı oldum. Fakat şuan daha çok arttı şikayetlerim. Peniste huzursuzluk. Yumurtalarla bacak arasındaki noktada, belde ayak tabanlarımda şiddetli ağrı. El avuç ilerime kadar geliyor. Bunu doktora söylesem abartıyorsun der. O yüzden her şeyimi doktorlara söyleyemiyorum artık. Deli gözüyle bakıyorlar. Ben 5 yıldır bu ağrıları çekiyorum fakat hiç bu kadar yoğun olmamıştı. Yerlerde kıvranıyorum. O yüzden imkanı olan lis veya lazer ameliyatı olmasın derim. Ben şuna artık Emin’im ki prostat iltihabı olmayan kişilerde aynı semptomları yaşıyor fakat makat hastalıklarından kaynaklanıyor. O yüzden bu teoriyi kabul eden bir doktora muayene olmak lazım.
Burada 2 yıl önce biri vardı hatırlamıyorum adını eskilerden olanlar yada kadir abi hatırlıyordur belki.
O arkadaşın şikayetlerinin sebebi rektumla alakalı bir iltihap çıkmıştı onu düzelltikten sonra iyileşti prostatitle alakalı şikayetleri kalmadı.
Fissür, hemoroit değildi diye hatırlıyorum şikayetleri iltihap gibi bir şeyden bahsediyordu onun hikayesine de bir bakmak lazım.
Kardesim kim oldugunu hatırlamak mümkün degilde fakat " Perineal Apse" diye bir rahatsizlık var belki öyle bir sorun olabilir o arkadaşta.
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Evet abi galiba öyle bir şey diyordu