Transrektal müdahale

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Gokhansuskun
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Transrektal müdahale

Mesaj gönderen Gokhansuskun »

Bende Arnavutta bir doktor yazısı okudum. 4 gun sureyle farkli ampul antibiyotikleri lavman gibi karistirip anal yoldan makata sıkıyor ve bu islemin bagirsaktan prostattaki bakterileri çektiğini ve bunuda bir anal ısıtıcı yardımıyla ayni bu tumt(prostata verilen isi) seklinde isitarak mikroplari 4 gun gibi kisa surede bitirdigini okudum. Cok ciddi bir durum. 300 hastanin bu yontemle 285 gibi rakamlarda tamamen kurtulduğunu yaziyor videosu bile var.
kompakt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen kompakt »

esanjor01 yazdı:
kompakt yazdı:
sianure yazdı:rektumla prostat arasında bariyer var o bariyeri nasıl aşmayı düşünüyorsunuz peki, parmakla prostat masaji yaparken rektumu kremlemek prostata etki etmez
Kalınbağırsak bir sindirme organı ve emdiği bileşenleri kılcal damarlar yoluyla komşu organlara ve dolaşım sistemine yolluyor kazak doktorda insanları bu şekilde tedavi ettiğini söylüyordu bununla ilgili bir makalede okumuştum denemekten zarar geleceğini sanmıyorum hiç makaleyi bulursam paylaşırım
Ben kazakistandayim , kimmis bu kazak doktor hic duymadim ....Hangi sehirdeymis ?
yunan kazak yada arnavut olabilir aklımda kazak diye kalmış sanırım ama dediğim method kalınbağırsaktaki direk emilim ile karaciğeri bypass ederek kılcal damarlar vasıtasıyla süper antibakteriyel yağları dolaşım sistemine karıştırmak, yani hergün soğan sarımsak yiyeceğinize bu method uzun vadede vücudunuzu tertemiz bırakabilir çünkü okadar yağı içemezsiniz ve karaciğerde yarısı harcanır zaten ayrıca kültürmüş antibiyogrammış hiç gerek yok 4 lü 5 li sağlam yağ kombinasyonlarının öldüremeyeceği bakteri yok buna VRE vr MRSA dahil, bu methodla ilgili cok fazla çalışma ve kanıt mevcut özellikle pnömonide çok etkili ayrıca bu yağların antidepresif ve antienflamatuar etkileride var biofilmleride yıkabiliyorlar hepsi bizzat deneyler ile kanıtlanmış ingilizcesi olan araştırabilir şuan kendim düzgünce uygulamaya başladım gözlemlerimi ileride bir konu olarak açacağım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Gokhansuskun yazdı:Bende Arnavutta bir doktor yazısı okudum. 4 gun sureyle farkli ampul antibiyotikleri lavman gibi karistirip anal yoldan makata sıkıyor ve bu islemin bagirsaktan prostattaki bakterileri çektiğini ve bunuda bir anal ısıtıcı yardımıyla ayni bu tumt(prostata verilen isi) seklinde isitarak mikroplari 4 gun gibi kisa surede bitirdigini okudum. Cok ciddi bir durum. 300 hastanin bu yontemle 285 gibi rakamlarda tamamen kurtulduğunu yaziyor videosu bile var.
Evet kardesim bu anal yoldan antibiyotik emdirme yöntemi var prostatit tedavi yöntemleri icinde. Bunu sanirim arnavut bir dr yapiyor. Sizde kendiniz yapabilirsiniz bunu aslında.
Gokhansuskun
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Gokhansuskun »

Bence bu sistem başarı gosterir ve size yazdigim antibiyotiklerle bu is çözülür. Fakat en onemli etken ısıyı prostata ulastirmak cunku kalin bagirsaga uygulanan atibiyotik prostattaki bakteriyi cekmeye baslayinca anal ısıtıcı onlari yakarak altüst ediyor. Bu doktor herkes yapabilir bunu diyor.
Ve kullandigi alet amazonda satılıyor ekstra antibiyotikleride Kadir beye soyledim..
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

konuyu hortlatıyorum ancak havada kalmış. deneyen var mı acaba?