Hpv,Prostatit,Peniste Hissizlik

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
garibikprostatit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Hpv,Prostatit,Peniste Hissizlik

Mesaj gönderen garibikprostatit »

Merhabalar,

Ben aranızda yeniyim , hikayem biraz karmaşık. Bu forumu bir süredir takip ediyordum ve üye olmak istedim.

Bunlar özel konular olduğu için neticede kimseyle konusamıyoruz ve ben de sizle paylasmak istedim ve sonunda da bir sorumu siz değerli abilerime/kardeşlerime sormak isterim.

2021 yılında hpv teşhisi konuldu. Hpv siğilleri üretramda çıkıyordu bende başka bir urologun yönlendirmesiyle bir üroloji doktoruna gittim. Bana genel anestezi yapılarak siğillerim alındı ve içeride birşey olmadığı söylendi. Herşey normaldi ve ilaç bile yazmadan beni hemen gönderdiler.

Eve gittiğimin gecesinde birden ateşlendim ve iki gün baygın yattım. Hiç bir yardım göremedim. İdrara dahi çıkamıyordum.

Sonrasında birden sünnet derimin içerisine penis başı gömülmeye başladı. Yan yattığımda bile penis başı sünnet derisi içine kaçıyor ve nedenini hiç bir doktor anlayamadı. Bunun devamında da idrara çıkmada problem , sürekli idrar gelmesi ve idrarı tam boşaltamama gibi rahatsızlıklar yaşadım. Başka bir doktora görünerek zararsız bir şekilde lokal anesteziyle siğillerim yakılıyordu ve 1 sene geçti artık hpvyi yendim.

Sonrasında bu penis başı ile alakalı problemim için bir doktora göründüm bir kaç soru sordu dinledi , bir kaç ultrason yaptı ve bende varikosel ve prostatit olduguna karar verdi. Penis başı için ise ameliyat önerdi ama ben pek taraftarı değilim.

Hpv geçirdiğimden beri kimseye zarar vermemek için hiç kimseyle cinsel ilişkide bulunmamıştım. İki kişiyle çok afedersiniz böyle bir münasebetim oldu ve farkettiğim şey hiç bir şey hissetmiyor olmam. Sanki penisim uyuşmuş gibi.

Örneğin penis başı ve sünnet derisinin olduğu kısımda bişey hissediyorum fakat aşağıda işaretli olan bölge var ya , sünnet derisinin altında olan. Oraya cimcik atsam sıcak bir cisimde koysam hiç birşey hissetmiyorum. Acaba siz de ve genelde erkeklerde böyle mi? çünkü buna hiç bir zaman dikkat etmemiştim, bu bölgeme sadece bu hastalıkları geçirdiğimden beri kafayı taktım ve dikkat ediyorum.

Resim

Şuan bir ilaç yazıldı ve ona başlayacağım. Hepinize teşekkürler ki ben prostatit olmadan öncesinde dahi buradan bilgi ediniyordum ve şimdi daha detaylı öğrenp bunun üstesinden geleceğim inşallah.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Hpv,Prostatit,Peniste Hissizlik

Mesaj gönderen wolfpack »

peki hpv'nin üretranın icinde cıkmasının belirtileri nelerdir acaba?
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

uretranin icinde hpv mi cikar , ilk defa duyuyorum ... nasil tespit edilmis o da ilginc ... bende de hpv vardi , sigilelr yakilarak alinmisti 15 yil once ondan sona bir defa dahi cikmadi , o surecte bircok defa cinsel iliskim oldu hicbirinde partnerime bulasmamisti ...Fakat sigil varken kesinlikle birlikte olmamistim ...
garibikprostatit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen garibikprostatit »

Merhaba elle ayirinca görünüyordu. Uretradan kastım penis basının içi.