Ibuprofen etkisi

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
sansimiseveyim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Ibuprofen etkisi

Mesaj gönderen sansimiseveyim »

Merhabalar. Aşağı yukarı 20 gündür kronik prostatit belirtilerine sahibim. Şu anda yurtdışında olduğum ve doktora gitme imkanım pek olmadığı için yediğime içtigime arada ufak kaçamaklar olsa da dikkat etmeye başladım. Son 4 gündür NSAİ olan Ibuprofen kullanıyorum ve belirtilerin hemen hemen hepsi kaybolmuş durumda sanki. ( Sürekli idrar var hissi, penis ucunda sürekli ıslaklık hissi gibi ). Acaba bunun iyi gelmesi mümkün mü yoksa psikolojik olarak bir etkisi mi oldu bilemiyorum. Bu arada son 3 gündür ejakulasyonu artırdım. En kötü 2 günde bir boşalma yaşıyorum. Bunun da sanki olumlu etkisi oluyor gibi hissediyorum. Herkese iyi akşamlar.
muzdarip

Re: Ibuprofen etkisi

Mesaj gönderen muzdarip »

Etkisi olur, boşalmayı azalt.
farukkkk

Mesaj gönderen farukkkk »

sansimiseveyim yazdı:Merhabalar. Aşağı yukarı 20 gündür kronik prostatit belirtilerine sahibim. Şu anda yurtdışında olduğum ve doktora gitme imkanım pek olmadığı için yediğime içtigime arada ufak kaçamaklar olsa da dikkat etmeye başladım. Son 4 gündür NSAİ olan Ibuprofen kullanıyorum ve belirtilerin hemen hemen hepsi kaybolmuş durumda sanki. ( Sürekli idrar var hissi, penis ucunda sürekli ıslaklık hissi gibi ). Acaba bunun iyi gelmesi mümkün mü yoksa psikolojik olarak bir etkisi mi oldu bilemiyorum. Bu arada son 3 gündür ejakulasyonu artırdım. En kötü 2 günde bir boşalma yaşıyorum. Bunun da sanki olumlu etkisi oluyor gibi hissediyorum. Herkese iyi akşamlar.
Kullandığınız ilacın adı neydi
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

sıcak su ya da sıcak oturması bile fayda eder.
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

Mrshadow yazdı:sıcak su ya da sıcak oturması bile fayda eder.
torbayı popoya bağlayıp gezsek sorun yok zaten:)
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Boşalma mevzusu kişiye göre değişiyor. Ben boşalmadığımda daha da artıyor mesela belirtilerim. Kendinizi test edin, iyi geleni bulun bence.
sansimiseveyim

Mesaj gönderen sansimiseveyim »

farukkkk yazdı:
sansimiseveyim yazdı:Merhabalar. Aşağı yukarı 20 gündür kronik prostatit belirtilerine sahibim. Şu anda yurtdışında olduğum ve doktora gitme imkanım pek olmadığı için yediğime içtigime arada ufak kaçamaklar olsa da dikkat etmeye başladım. Son 4 gündür NSAİ olan Ibuprofen kullanıyorum ve belirtilerin hemen hemen hepsi kaybolmuş durumda sanki. ( Sürekli idrar var hissi, penis ucunda sürekli ıslaklık hissi gibi ). Acaba bunun iyi gelmesi mümkün mü yoksa psikolojik olarak bir etkisi mi oldu bilemiyorum. Bu arada son 3 gündür ejakulasyonu artırdım. En kötü 2 günde bir boşalma yaşıyorum. Bunun da sanki olumlu etkisi oluyor gibi hissediyorum. Herkese iyi akşamlar.
Kullandığınız ilacın adı neydi
Burana hocam. Türkiye'de var mı bilmiyorum.
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

secooo yazdı:

hocam hiçgüleceğim yoktu , allah ta seni güldürsün bu hastalıktan kurtarsın , gözlerinden öperim kardeşim .
secooo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen secooo »

akoray yazdı:
secooo yazdı:

hocam hiçgüleceğim yoktu , allah ta seni güldürsün bu hastalıktan kurtarsın , gözlerinden öperim kardeşim .
Allah kurtarsın hepimizi dostum:):):)
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Ibuprofen grubu ilaçların iltihap önleyici özelliğinin olduğu da yazıyor internette. Sadece bir soru: acaba uzun süreli kullanımda çözüm olabilir mi? Ben de daha önce başka ağrılar için kullandığımda semptomların hafiflediğini fark etmiş, ancak antibiyotik olmadığı için çok üzerinde durmamıştım.