Kadir abi bakabilir misin

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Boardlaxim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Kadir abi bakabilir misin

Mesaj gönderen Boardlaxim »

Arkadaşlar iyi günler 24yaşındayım daha önce meni kültür testim de 2mlpozitif çıkmıştı sonra ilaçlar la 3aylık tedavi sonrası negatif e döndü meni de bakteri gözlenmedi durumuna getirebildik peniste başında ağrı işerken yanma ejikasyon sırasında yanma olmuyordu fakat tekrardan geri döndü 3ayın üzerinden (3hafta geçti) ama eskisi gibi ağır değil çok hafif . Bu arada Penisim ereksiyona tam geçemiyor çünkü çişim geliyor eğer ki ejikayon gerçekleşirse de böyle sanki hafif idrar var gibi hissediyorum herzaman bu olmasa da çoğu zaman bu durumu yaşıyorum bazen akşamları idrara kalkıyorum 1kere İstediğim zaman ereksiyon olabiliyorum ama sertleşme çok iyi değil genelde bunun sebebi ne olabilir Formu baya okudum ama ereksiyonken idrar hissi olan için okumadım acaba Prostatit değil miyim bu başka birşey midir Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler Kadir abi sen çözersin bu meseleyi nedir durum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kadir abi bakabilir misin

Mesaj gönderen kadir »

Boardlaxim yazdı:Arkadaşlar iyi günler 24yaşındayım daha önce meni kültür testim de 2mlpozitif çıkmıştı sonra ilaçlar la 3aylık tedavi sonrası negatif e döndü meni de bakteri gözlenmedi durumuna getirebildik peniste başında ağrı işerken yanma ejikasyon sırasında yanma olmuyordu fakat tekrardan geri döndü 3ayın üzerinden (3hafta geçti) ama eskisi gibi ağır değil çok hafif . Bu arada Penisim ereksiyona tam geçemiyor çünkü çişim geliyor eğer ki ejikayon gerçekleşirse de böyle sanki hafif idrar var gibi hissediyorum herzaman bu olmasa da çoğu zaman bu durumu yaşıyorum bazen akşamları idrara kalkıyorum 1kere İstediğim zaman ereksiyon olabiliyorum ama sertleşme çok iyi değil genelde bunun sebebi ne olabilir Formu baya okudum ama ereksiyonken idrar hissi olan için okumadım acaba Prostatit değil miyim bu başka birşey midir Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler Kadir abi sen çözersin bu meseleyi nedir durum
Kardesim, ereksiyon halinde veya degilken prostattaki inflamasyonu beyin idrar olarak algiladigi icin bu durum olusuyor.
Enfeksiyon bulgulariniz varsa uygun antibiyotik tedavisi görmen lazim. Enfeksiyon yoksada kesin bir inflamasyon oldugu zaten belli, iltihap giderici ilaclar, kas gevseticiler, antioksidan takviyeler kullanmanı öneririm ve pelvik taban ve pelvik bölge egzersizleri rahatlatiyorsa denemeni tavsiye ederim.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

kadir yazdı:
Boardlaxim yazdı:Arkadaşlar iyi günler 24yaşındayım daha önce meni kültür testim de 2mlpozitif çıkmıştı sonra ilaçlar la 3aylık tedavi sonrası negatif e döndü meni de bakteri gözlenmedi durumuna getirebildik peniste başında ağrı işerken yanma ejikasyon sırasında yanma olmuyordu fakat tekrardan geri döndü 3ayın üzerinden (3hafta geçti) ama eskisi gibi ağır değil çok hafif . Bu arada Penisim ereksiyona tam geçemiyor çünkü çişim geliyor eğer ki ejikayon gerçekleşirse de böyle sanki hafif idrar var gibi hissediyorum herzaman bu olmasa da çoğu zaman bu durumu yaşıyorum bazen akşamları idrara kalkıyorum 1kere İstediğim zaman ereksiyon olabiliyorum ama sertleşme çok iyi değil genelde bunun sebebi ne olabilir Formu baya okudum ama ereksiyonken idrar hissi olan için okumadım acaba Prostatit değil miyim bu başka birşey midir Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler Kadir abi sen çözersin bu meseleyi nedir durum
Kardesim, ereksiyon halinde veya degilken prostattaki inflamasyonu beyin idrar olarak algiladigi icin bu durum olusuyor.
Enfeksiyon bulgulariniz varsa uygun antibiyotik tedavisi görmen lazim. Enfeksiyon yoksada kesin bir inflamasyon oldugu zaten belli, iltihap giderici ilaclar, kas gevseticiler, antioksidan takviyeler kullanmanı öneririm ve pelvik taban ve pelvik bölge egzersizleri rahatlatiyorsa denemeni tavsiye ederim.
Bu bende de var kadir abi ereksiyon tam sert değil erekte olduktan sonra çişimin geldiğini hissediyorum
farukkkk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen farukkkk »

kadir yazdı:
Abi bu ilaçların listesi var mı veya tavsiye edeceğin ilac ismi