Genel cerraha rica edip prostat masajı yaptırmak

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
gokhan57
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Genel cerraha rica edip prostat masajı yaptırmak

Mesaj gönderen gokhan57 »

Sizce bunu rica etsem ve hoca kabul etse mantıklı mı?
Sadece masala düzelenler görüyorum.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Genel cerraha rica edip prostat masajı yaptırmak

Mesaj gönderen asosyal »

gokhan57 yazdı:Sizce bunu rica etsem ve hoca kabul etse mantıklı mı?
Sadece masala düzelenler görüyorum.
Zannetmiyorum. Çoğu urolg bedensel rektal tuse yapmak istemiyor eski doktorlar daha bu işin peşinde kimiside paraya dökmüş bu işi?
gokhan57
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen gokhan57 »

Doktor yapsa faydası olur mu? Ürolog değil
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

gokhan57 yazdı:Doktor yapsa faydası olur mu? Ürolog değil
Farklı branştaki drlar bu rektal tuseyi yapamaz. Ancak ürologlar yapar.
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi gerçekten bittimi hastalığın yendim diyormusun abi bunu senden duymak istiyorum.tekrar yoksa hissettiğinde birdaha aynı taktiklerimi uyguluyon abi.senden cesaret almak istiyorum.psikolojini nasıl yendin abicim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi gerçekten bittimi hastalığın yendim diyormusun abi bunu senden duymak istiyorum.tekrar yoksa hissettiğinde birdaha aynı taktiklerimi uyguluyon abi.senden cesaret almak istiyorum.psikolojini nasıl yendin abicim
Kardesim ben cok iyiyim sukurler olsun, ne agri, ne yanma hiç bir sey yok, biraz debi düsüklügü var onuda önemsemiyorum. Hic bir sey kullanmiyorum artık herseyide tüketiyorum.Psikolojimi, kullandigim ilaclarin iyi geldigini gordüğümde "bu iş bitecek" diyerek düzeltiyordum.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

kadir yazdı:
omr83 yazdı:Kadir abi gerçekten bittimi hastalığın yendim diyormusun abi bunu senden duymak istiyorum.tekrar yoksa hissettiğinde birdaha aynı taktiklerimi uyguluyon abi.senden cesaret almak istiyorum.psikolojini nasıl yendin abicim
Kardesim ben cok iyiyim sukurler olsun, ne agri, ne yanma hiç bir sey yok, biraz debi düsüklügü var onuda önemsemiyorum. Hic bir sey kullanmiyorum artık herseyide tüketiyorum.Psikolojimi, kullandigim ilaclarin iyi geldigini gordüğümde "bu iş bitecek" diyerek düzeltiyordum.
Kadir abi benim en büyük şikayet ettiğim semptomum batma ve hassasiyetti %90 geçti kendi kendiliğinden (martta 3 sene dolacak hastalığın) ama çatallı işeme, ereksiyon kaybı idrar sonu damlama geçmiyor abi ne yapabilirim? Quercetin kullansam faydası olur mu? Ereksiyon için panax ginseng takviyesi kullanıyorum 1 aydır ama sıfır fayda gördüm, karanfil çayı, polen falan denedim sıfır fayda. Ne yapabilirim bu geri kalan semptomları düzeltmek için? Ağrım sızım hiçbir zaman olmadı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dogukan01 yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi benim en büyük şikayet ettiğim semptomum batma ve hassasiyetti %90 geçti kendi kendiliğinden (martta 3 sene dolacak hastalığın) ama çatallı işeme, ereksiyon kaybı idrar sonu damlama geçmiyor abi ne yapabilirim? Quercetin kullansam faydası olur mu? Ereksiyon için panax ginseng takviyesi kullanıyorum 1 aydır ama sıfır fayda gördüm, karanfil çayı, polen falan denedim sıfır fayda. Ne yapabilirim bu geri kalan semptomları düzeltmek için? Ağrım sızım hiçbir zaman olmadı
Yazdim kardesim yapacaklarinı özelden.
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

Kadir bey burdan yazsanız aynı problemleri cekiyoruz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mrt2323 yazdı:Kadir bey burdan yazsanız aynı problemleri cekiyoruz
Kardesim enfeksiyon yoksa, inflamasyon yani doku hasarina ( şişlik, yangı, kizariklik, iltihap) yonelik tedavi alman lazim bunun icin antienflamatuar ilaclar kullanman gerekir, ayni zamanda iltihap giderici,cataflam, voltaren gibi. Ayrica işeme sorunu varsa xatral gibi kas gevseticileri düşük dozda kullanabilirsin. Bunun yanisira antioksidan takviye olarak bromelain ve alfalipoikasit ikilisini 4 ay kullanmani oneririm ayrica polen ve propolisi ilave edersen iyi olur. Cinsellik icin ise iki çay kasigı caksir otu tozunu bal yada pekmezle karistirip yut hergun. Yada caksir kökü suyu hazir satiliyor ondan alabilirsin, ayrica caksir kökünü kaynatip suyunu icebilirsin. ( Tabii herzamanki gibi dr tavsiyesi ile)
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

Teşekkürler abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mrt2323 yazdı:Teşekkürler abi
Rica ederim.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abii maşallah çok sewindim bende aynı senin yaptığını yapicam nezaman nuks ederse savasicam diyorsun.ve morelini yüksek tutucam kadir abi.allahbrazi olsun . inşallah burda senin gibi çok kişi kurtulmuştur abi.bilmiyirum ama sen daha iyi bilirsin
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Birde kadir abi uzun süre çektin ve yendin abi.burda en büyük payın doktorların vermiş olduğu ilaçları kullanırken iyimi oldun.yoksa kendi araştırmaların veya yaptıklarınmi iyi geldi çoğunlukla kadir abi.en azından bizde sende yol öğrenelim abi.senin yazdıkların benim için çok değerli abi rica etsem.ve kaç senedir çok iyisin abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Birde kadir abi uzun süre çektin ve yendin abi.burda en büyük payın doktorların vermiş olduğu ilaçları kullanırken iyimi oldun.yoksa kendi araştırmaların veya yaptıklarınmi iyi geldi çoğunlukla kadir abi.en azından bizde sende yol öğrenelim abi.senin yazdıkların benim için çok değerli abi rica etsem.ve kaç senedir çok iyisin abi
Tabiki drların verdigi ilaçları kullandım fakat dr sizin basinizda 24 saat olamaz. Herzaman söylerim insan kendi kendinin dru olmalı. Arastirmalarim ve hastalığın üzerine gitmem ve kendi üzerimde denediğim yöntemler ve sonuclarını almam, iyilesmem icin en önemli iki sebeptir.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Teşekkürler Kadir abi kesinlikle