akıntı olmadan prostatit olunurmu?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

akıntı olmadan prostatit olunurmu?

Mesaj gönderen mardonkardon »

akıntı olmadan prostatit olunurmu? hüseyin hoca akıntı olmasına çok dikkat ediyor.
bende akıntı yok. sadece boşalırken yanma ve anlık penis ucu sızlamaları oluyor boşaldıktan sonra 1 saat içinde.
bana hüseyin hoca penis kirçlenmesi dmişti. ama büyük olasılıkla prostatittim.. tekrar gidicem bir ay içinde ilaçları kullanıyımmı sizce?
e vitamini ve kolişisin yazmış. ama büyük ihtimalle boş boşuna gidicem. çünkü diğer önbceki gittiğimde prostat sıvısı gelmemişti.
ne yapayım sizce ?
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: akıntı olmadan prostatit olunurmu?

Mesaj gönderen kmlpr2 »

mardonkardon yazdı:akıntı olmadan prostatit olunurmu? hüseyin hoca akıntı olmasına çok dikkat ediyor.
bende akıntı yok. sadece boşalırken yanma ve anlık penis ucu sızlamaları oluyor boşaldıktan sonra 1 saat içinde.
bana hüseyin hoca penis kirçlenmesi dmişti. ama büyük olasılıkla prostatittim.. tekrar gidicem bir ay içinde ilaçları kullanıyımmı sizce?
e vitamini ve kolişisin yazmış. ama büyük ihtimalle boş boşuna gidicem. çünkü diğer önbceki gittiğimde prostat sıvısı gelmemişti.
ne yapayım sizce ?
Bir doktora gitmiştim , akıntı yok demistim , prostatit tanısında akıntıya bakılmaz. Ne biliyorsun içeriye almadığını? Akıntı içeriye doğruymuş .

Kısaca Prostatit , bel soğukluğu un , iceriye olan akmasına deniyor. Dışarıya akıntı olana da bel soğukluğu
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: akıntı olmadan prostatit olunurmu?

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Aynen öyle bende bel soğukluğu oldu ne olduğunu bile bilmiyodum geçer dedim masturbasyon yaptım atsın diye bir hafta sonra doktora gittim prostatite çevirmiş belki ilk gün
Gitsem hiç bişi olmucaktı bi iğneyle geçen hastalık