Ereksiyon hapı sık idrara sebep olur mu

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
scream1717

Ereksiyon hapı sık idrara sebep olur mu

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar doktor ereksiyon hapı verdi günde 1 tane.. Ancak özellikle 2.günü aşırı Sık idrar başladı. Sizce sebebi bu olabilir mi.. Prostati daha önce hiç sık idrar yapmamıştı.. Birde piyeloseptyl kullanıyorum o da yapabilir mi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Ereksiyon hapı sık idrara sebep olur mu

Mesaj gönderen kadir »

scream1717 yazdı:Arkadaşlar doktor ereksiyon hapı verdi günde 1 tane.. Ancak özellikle 2.günü aşırı Sık idrar başladı. Sizce sebebi bu olabilir mi.. Prostati daha önce hiç sık idrar yapmamıştı.. Birde piyeloseptyl kullanıyorum o da yapabilir mi
Ereksiyon hapları ve pyeloseptyl prostatı hassaslastirip şişiriyor, bu yüzden idrar hissini daha fazla hissedip sık idrara cıkarsiniz.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

kadir yazdı:
scream1717 yazdı:Arkadaşlar doktor ereksiyon hapı verdi günde 1 tane.. Ancak özellikle 2.günü aşırı Sık idrar başladı. Sizce sebebi bu olabilir mi.. Prostati daha önce hiç sık idrar yapmamıştı.. Birde piyeloseptyl kullanıyorum o da yapabilir mi
Ereksiyon hapları ve pyeloseptyl prostatı hassaslastirip şişiriyor, bu yüzden idrar hissini daha fazla hissedip sık idrara cıkarsiniz.
Anladım bende tahmin etmiştim piyeloseptyl i 2 haftadır kullanıyorum sadece gece idrara çıkarıyordu ereksiyon hapı ise 2 gündür kullanıyorum bugun gündüz çok sık idrar yaptı.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Ereksiyon hapını anladım da piyeloseptyl neden prostatı şişirsin? Ben kullanıyorum öyle bir şey hissetmedim.