PROSTATİT TEDAVİ SÜRECİM

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
herdaim32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: PROSTATİT TEDAVİ SÜRECİM

Mesaj gönderen herdaim32 »

neye iyi geliyor abi benim arasira makat agriyor
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

FELÇLİ SALİH yazdı:BENİM YAPTIĞIM UYGULAMADA KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI VE KARVACROL YANİ KEKİK YAĞI YAKLAŞIK 20 ML KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞINA ÜÇ DAMLA KEKİK YAĞI KOYDUM VE MAKATTAN ŞUANDA UYGULADIM. Bunu daha öncede yapmıştım içerik biraz farklıydı bir bayram arefesinde sabaha kadar yanmıştı arkam. Ama üç ay rahat etmiştim. Bu yaptığım uygulama neticesini buradan paylaşırım. Eğer sizin duyarlı antibiyotik varsa o antibiyotik ve gliserin, hindistan cevizi yağı bunlardan biriyle birlikte verebilirsiniz.
Teşekkürler.
Uygulamanın tüm aşamalarını ve içeriğini anlatırmisin.
Mert-2000
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

DANYAL EROL

Mesaj gönderen Mert-2000 »

Arkadaşlar adanada danyal erol kronik prostatit i iyi ediyorum demis arastiralim giden varmi .ilk seanstan farki hissedersiniz demiş
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: DANYAL EROL

Mesaj gönderen huseyin252 »

Mert-2000 yazdı:Arkadaşlar adanada danyal erol kronik prostatit i iyi ediyorum demis arastiralim giden varmi .ilk seanstan farki hissedersiniz demiş
Dantel erol güzel prostat ve pelvik taban kaslarına masaj yapar sürekli gidilirse antibiyotik eşliginde bence denenebilir
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
FELÇLİ SALİH
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen FELÇLİ SALİH »

Arkadaşlar uzun süredir uluşlararası yayınlar ve tedavi yöntemlerini denemekteyim. Öncelikle kendi özel durumum sebebiyle sizinle mukayese edilince benim tedavim imkansıza yakın. Çünkü benim kullanabileceğim hiç antibiyotik yok. Sürekli sonda kullanıyorum. Buna rağmen şuan uygulamış olduğum tedaviyle enfeksiyonum yok. Akıntım yok. şikayetlerim oldukça azaldı. Bunu sizin yapabilmeniz mümkün mü orasına kendiniz karar vereceksiniz. Ben son süreçte yaptığım tedavi şeklini burada açık açık yazıyorum. Birincisi hiç bir antibiyotiği ne damar yoluyla ne de ağız yoluyla aldım. Çünkü bu şekilde tedavi tam etkili olmuyor üstelik zararları var. Ben ilaçları hem mesaneye verdim hem penis içine verdim hem makattan verdim. Şuan prostat masajı yapmama rağmen iltihaplı partikül yok denecek kadar azdı. Şayet sizde duyarlı antibiyotik verirseniz aynı şekilde fayda görürsünüz. Fitil yada sıvı ile makattan verme çinde 2004 yılında ruhsatlandırılmış bir yöntem. Linkini aşağıda veriyorum. Süreç olarak bir aya yakın uyguladığınızda netice alırsınız. Ben makattan çörekotu yağı ile birlikte iki üç damla kekik yağı da verdim bir hafta kadar gün aşırı çoğunlukla. Ama iki üç saat boyunca makat tarafı ateş gibi yanıyor. Kekik yağı içinde karvacrol maddesi içeren bir antibiyotik. Normal piyasa antibiyotiklerinin kat be kat daha etkili bir antibiyotik. Ben bunu daha önce Klebsiella Pnömeni enfeksiyonunda da kullanmıştım faydasını da görmüştüm. Kullamabileceğim antibiyotik olmadığı için zorunlu olarak makattan verdim. Zorunlu olarak verdim siz başka duyarlı olan bir antibiyotik verin. Sizin için hasar bırakabilir zarar verebilir. Benim hiç şansım kalmadığı için bu şekilde yapmak zorunda kaldım. Şuan benim enfeksiyonum için eczanede den alabileceğim hiç bir antiybiyotik kalmadı. Ama buna rağmen Rabbime şükürler olsun iyiyim sıkıntılarım bitti. Lakin şunu da unutmamak gerekir. Acı ekşi turşu baharat gazlı içecekler kullanmayın mesane ve poponuzu üşütmeyin ayaklarınızı üşütmeyin. Mesanede uzun süre idrar bırakmayın. Bol su için. Yine de sorusu olan olursa burardan fırsat oldukça cevap vereceğim herkese Rabbimden şifalar diliyorum.
FELÇLİ SALİH
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen FELÇLİ SALİH »

Kekik yağını çörek otu yağı ile kabak çekirdeği yağı ile birlikte de zeytin yağı ile de bir kez verdim. Çoğunlukla çörek otu yağı ile birlikte çörek otu yağını denemek amaçlı verdim bilinçli tam vakıf olarak vermedim. Eğer duyarlı antibiyotik varsa öncelikle olarak onu verin. Ben zorunlu olarak çaresiz olarak kaldığım için bunu verdim.