Penis icinde İdrar damlası hissi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ckr61osmn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Penis icinde İdrar damlası hissi

Mesaj gönderen ckr61osmn »

öncelikle Böyle bir foruma kesfettigim icin cok mutluyum Hepinize saygılar ve bir an önce sorunlarınızın düzelmesini temenni ederim

öncelikle ilk olarak 9 ay önce yine penisimin ucunda damla hissi ile doktora gittim klamadiya gonore ve lokosit vs bakıldı hic bir sorun göremedi 1 kutu tavanic yazdı ve ilac bitince gecti ben bunun sebebini motorda üsütmeye bagladım ta ki 3 ay önce süpheli bir iliskiden sonra tekrar aynı his olana kadar zitromex ve suan ismini hatırlamadıgım biri 3 haplı digeri 2 haplı ilacları ictim sikayetim gecmeyince tekrar doktora gittim klamidya ve gonore testleri yine temiz cıktı ilac bile yazmadı kendı kendıne gecer dedi evet yine gecti bu hafta aynı sikayetim yine basladı 1 kutu tavanic kullandım ve yine gecmedi Herhangi bir akıntım yok agrım yok bir sikayetim yok sadece penisimin ucunda damla hissi ve 2-3 günde bir 10 dk süre ile kadar peniste yanma hissi var gercekten hayat kalitem cok dustu penisimde damla hissinden ötürü acaba ben kronik prostatit miyim diye sorgulamaya basladım İstanbul anadolu yakasında hikamet etmekteyim bana önerebiliceginiz doktor veya testler var ise ben kendim gidip özellikle yaptırmak isterim simdiden degerli cevaplarınız yardımlarınız icin tesekkur ederim Saygılarımı Sunarım
ckr61osmn

Re: Penis icinde İdrar damlası hissi

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

ckr61osmn yazdı:öncelikle Böyle bir foruma kesfettigim icin cok mutluyum Hepinize saygılar ve bir an önce sorunlarınızın düzelmesini temenni ederim

öncelikle ilk olarak 9 ay önce yine penisimin ucunda damla hissi ile doktora gittim klamadiya gonore ve lokosit vs bakıldı hic bir sorun göremedi 1 kutu tavanic yazdı ve ilac bitince gecti ben bunun sebebini motorda üsütmeye bagladım ta ki 3 ay önce süpheli bir iliskiden sonra tekrar aynı his olana kadar zitromex ve suan ismini hatırlamadıgım biri 3 haplı digeri 2 haplı ilacları ictim sikayetim gecmeyince tekrar doktora gittim klamidya ve gonore testleri yine temiz cıktı ilac bile yazmadı kendı kendıne gecer dedi evet yine gecti bu hafta aynı sikayetim yine basladı 1 kutu tavanic kullandım ve yine gecmedi Herhangi bir akıntım yok agrım yok bir sikayetim yok sadece penisimin ucunda damla hissi ve 2-3 günde bir 10 dk süre ile kadar peniste yanma hissi var gercekten hayat kalitem cok dustu penisimde damla hissinden ötürü acaba ben kronik prostatit miyim diye sorgulamaya basladım İstanbul anadolu yakasında hikamet etmekteyim bana önerebiliceginiz doktor veya testler var ise ben kendim gidip özellikle yaptırmak isterim simdiden degerli cevaplarınız yardımlarınız icin tesekkur ederim Saygılarımı Sunarım
Bende de öyle başladı
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Ben bu idrar hissini geçirebilsem başka birşey istemiyorum
ckr61osmn

Armegeddon yazdı:Ben bu idrar hissini geçirebilsem başka birşey istemiyorum
Benim de şu an tek şikayetim bu kendi kendine bazen geçiyor ama şu an tekrar nüksetti Ben de kendimce prostatit tanısı koydum Ve zafer hocaya randevu aldım şu an umarım daha yolun başındayken kurtulurum bu hastalıktan
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

ckr61osmn yazdı:
Armegeddon yazdı:Ben bu idrar hissini geçirebilsem başka birşey istemiyorum
Benim de şu an tek şikayetim bu kendi kendine bazen geçiyor ama şu an tekrar nüksetti Ben de kendimce prostatit tanısı koydum Ve zafer hocaya randevu aldım şu an umarım daha yolun başındayken kurtulurum bu hastalıktan

Kurtulucaz elbet
Mert-2000

Mesaj gönderen Mert-2000 »

Anadolu yakasi Ibrjakm çevik e gidin harika doktor
surv

Mesaj gönderen surv »

Mert-2000 yazdı:Anadolu yakasi Ibrjakm çevik e gidin harika doktor
neden?
Mert-2000

Mesaj gönderen Mert-2000 »

Tedavi olan kişiler var araştırın dr u
ckr61osmn

Tekrar Merhaba İbrahim hocaya gittim prostata baskı yapıp ilk idrarımı verdim istenilen testler negatif cıktı sadece 1 kutu melox fort kullandım sanırım sinir baskısı yasıyormusum ondan bu hissi yasadıgımı belirtti hocam kabız olmamam gerektigini hareket etmem gerektigini otururken simit e oturmama belirtti. Ben hepsini tam yapamasamda 100-50 hissiyatım azaldı ama tamamen iyilestinizmi derseniz hayır aynı his devam ediyor inanın artık napıcagımı bilmiyorum ..
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

ckr61osmn yazdı:Tekrar Merhaba İbrahim hocaya gittim prostata baskı yapıp ilk idrarımı verdim istenilen testler negatif cıktı sadece 1 kutu melox fort kullandım sanırım sinir baskısı yasıyormusum ondan bu hissi yasadıgımı belirtti hocam kabız olmamam gerektigini hareket etmem gerektigini otururken simit e oturmama belirtti. Ben hepsini tam yapamasamda 100-50 hissiyatım azaldı ama tamamen iyilestinizmi derseniz hayır aynı his devam ediyor inanın artık napıcagımı bilmiyorum ..
Pcr batırdınmi
ckr61osmn

yok hayı sanırım r sadece idrarda chlamydia aj üreoplasma myroplasma bakıldı hedef lab da
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

ckr61osmn yazdı:yok hayı sanırım r sadece idrarda chlamydia aj üreoplasma myroplasma bakıldı hedef lab da
Bence pcr bandırmalısın
ckr61osmn

bunu benim gidip doktora özelliklemi dile getirmem gerekiyor yoksa doktor yazmadanda kendim gidip pcr bakabılıcek bır yere ornekleri götürebiliyormuyum birde eyer bilginiz var ise pcr da baktırmam gereken seyler nelerdir