Batma göbek altı agrısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Rozdi35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Batma göbek altı agrısı

Mesaj gönderen Rozdi35 »

Prostatit ilk belirtiler başladığı zaman batma ve göbek altı yanması vardı bunlar uzun samandır yoktu bugün tekrar geldi batma arada oluyor göbek altı yanıyor tekrar gelmesi beni endişelendirdi ilk zamanki gibi alevlencek mi acaba yine bilgisi olan varmıdır
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Batma göbek altı agrısı

Mesaj gönderen Apo »

Rozdi35 yazdı:Prostatit ilk belirtiler başladığı zaman batma ve göbek altı yanması vardı bunlar uzun samandır yoktu bugün tekrar geldi batma arada oluyor göbek altı yanıyor tekrar gelmesi beni endişelendirdi ilk zamanki gibi alevlencek mi acaba yine bilgisi olan varmıdır
Idrar ph ina baktır mutlaka ph düşüklüğü mesanede kramplara neden oluyor idrarda ağrıya dahi sebe oluyor bilgin olsun
Rozdi35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Rozdi35 »

Apo yazdı:
Rozdi35 yazdı:Prostatit ilk belirtiler başladığı zaman batma ve göbek altı yanması vardı bunlar uzun samandır yoktu bugün tekrar geldi batma arada oluyor göbek altı yanıyor tekrar gelmesi beni endişelendirdi ilk zamanki gibi alevlencek mi acaba yine bilgisi olan varmıdır
Idrar ph ina baktır mutlaka ph düşüklüğü mesanede kramplara neden oluyor idrarda ağrıya dahi sebe oluyor bilgin olsun
Apo abi sen beni aramıştın İzmir’den numaranı kaybettim ben senin 0553 492 86 41 arıcaktım seni numaranı bulamadım
uygar4458
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen uygar4458 »

Apo yazdı:

Benim idrar pH hep düşük 5- 5.5 çıkıyor nasıl yükseltebilirim?
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

Ingiliz karbonatı al eczaneden ve suyla karıştır iç eczacı söyler kullanma seklini