Sarı parçalar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
selocan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Sarı parçalar

Mesaj gönderen selocan »

Kardeşlerim spermde sari parçalardan sizdede varmi caresini bulan oldumu
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Sarı parçalar

Mesaj gönderen erdem60 »

selocan yazdı:Kardeşlerim spermde sari parçalardan sizdede varmi caresini bulan oldumu
Aynı şekilde bende de var sperm katı gibi
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

selocan yazdı:Kardeşlerim spermde sari parçalardan sizdede varmi caresini bulan oldumu
Tek septomım spermde sarı parçalar seminel vezikül iltıhabı onlar
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Benim durumda aynı sarı parçalar geçmiyor ne denediysem olmadı tazikli cıkmasını engelliyor ve zevk alamıyorum
selocan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen selocan »

Iltihap o kadar büyük parca yaparmi aklım almıyor neden kaynaklanıyor
ahdevefa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen ahdevefa »

Pelte şeklinde diyorsunuz demi?Eğer öyleyse bende de vardı neredeyse hastalığın başından beri en önemli semptomum diyebilirim ilaveten perine bölgesinde değişik seğirme tarzı bir his ve bazen idrar sonrası şeffaf akıntım oluyordu bir arada sabah ereksiyonu gitti ancak çok kısa süreli.Bu süreçte birçok antibiyotik kullandım bulunduğum şehirde prostat sıvısından kültür yaptıramadım ancak idrarda lökosit yok ya da çok az sayıda ve idrar kültüründe bakteri üremesi vermiş olduğum 6 ya yakın testte olmadı.Geçirmiş olduğum başka bir ameliyat nedeni ile doktor enfeksiyon oluşmaması için aksef ve suda eriyen kalsiyum d3 vitamini verdi sarı parçalar neredeyse gitti sperm beyaz görüntüsünü aldı ancak yaklaşık 20 gün sonra başka bir sebepten doktor cipro yazdı ve bu şikayetim yeniden başladı.Spermde ki peltelerin gitmesini aksefe bağlıyorum.Bu konuyu bende uzun zamandır araştırıyorum.Aksef neden yaradı bendeki patojen nedir anlamış değilim
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Bu sıkıntıyı çözen yok mu
ahdevefa

Mesaj gönderen ahdevefa »

@Raul7 nikli arkadaşın paylaşımına denk geldim aksefi o da söylemiş bana faydası oldu sarı parçalar neredeyse hiç kalmadı sperm rengi beyaza dönmüştü sonrasında başka bir nedenle ciprasid kullandım tekrar nüksetti.Çok sinir bozucu her boşaldığında o pelteleri görmek insanda boşalma isteğini de alıp götürüyor bişeylerden fayda gören varsa paylaşsın lütfen
Umutvardir

Mesaj gönderen Umutvardir »

Arkadaslar bendede vardi ole. Su an 100de 70 80duzeldi. Rengi 100de 90 beyasimsi oldu. Ve biraz daha cok sperm gelmeye bashladi. Yaptigim siki bir diet. Bol ceviz yiyorum. Gunluk yarim saat 40 dakika yuruyus. Birde vitamin d cinko vitamin b omega 3 aliyorum. Her halde prostatdaki odem zamanla gecince duzeliyo. Ama diyet en onemli faktor bence. Sheker yok meyva yok gluten yok paket gidalar fast food yok. Sadece yumurta, glutensiz yulaf ezmesi bol yeshillik tavuk corbasi brokoliyle ( cok lezzetli) salmon balik birde karabugday pirinci, tatli patates ara sira. Hergun bunlardan bashka hicbirhsey yemiyorum. Atishtirmalikda ceviz. Cay olarakda isirgan otu cayi baya baya iyi. Gunde bir iki defa icmek. Kandida diyeti bu. Zaten en faydali en agir diyet bu diyebilirim. Yiyecek shey hemen hemen sayili shey var. cok az. Ama rutin olarak oturtunca bir sikinti yaratmiyo. Ereksiyon gercekten tam normala dondu soleye bilirim. Sabah ereksiyonu hatta gece boyunca bazen hic inmiyo)) ama 1-2 ay oncesine kadar hershey bitik durumdaydi. Yani bildiginiz bitik durumdaydi. Diyeti bozmamak shartiyla uzun donem yapmak lazim. Buna sikica uyan yoksa shiddetle yapmanizi tavsiye ederim.
Ey iman edenler, sabr ederek ve namaz kilarak Allahtan yardım dileyin. Gerçekten Allah, sabredenlerle beraberdir. Bakara 153.