Çok şükür kurtuldum...

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Çok şükür kurtuldum...

Mesaj gönderen murat222 »

Kardesım kültürlerde üreme olmayabiliyor sen bi labaratuvar da multipleks pcr testi yaptır hatta bunu prostat sıvısından yaptırırsan daha iyi olur yapan bir kaç labaratuvar var gelişim lab, düzen lab gibi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

uguryigit yazdı:Selam Aleyküm 21 yasındayım 6-7 ay önce bi iliskim oldu aradan 1 hafta geçti akıntım olmaya başladı üroloji doktoruna gittim 3 adet novaseft verdi geçmedi farklı bi ürologa gittim defalarca tit ve kültür testi yaptırdım hepsi temiz tetradox ve zitrotex verdi onlar fayda etmedi 10 adet penisilin oldum geçmedi son olarak penis içinden parça aldırdım hepsi çok şükür temiz fakat şuan o bölgede aşırı ağrı ve cok hafif akıntım oluyo hangi ilaçları kullanırsam bu sıkıntım geçer psikolojim bozuldu bi yol gösterin allah rızası için
Uguryigit,cevabin özelden verilmistir.
metin2017
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen metin2017 »

İstanbulda ÜRONET ÜROLOJİ merkezinden DR.Murat Özdemir beye gittim. Yapılan tahlillerden sonra tedaviye başlanıldı. İyiyim, devam ediyorum.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

metin2017 yazdı:İstanbulda ÜRONET ÜROLOJİ merkezinden DR.Murat Özdemir beye gittim. Yapılan tahlillerden sonra tedaviye başlanıldı. İyiyim, devam ediyorum.
Tedavi nasıl bi yöntem uygulanıyor şikayetler nelerdi, bilgilendirirseniz iyi olur hangi tahliller yapıldı
weccot
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen weccot »

eski izmir saatcisinin numarsı ben vanlıyım adamı buldm arkadaşlar yeni kullanmaya başladım geçer mi iblmiyorum.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

weccot yazdı:eski izmir saatcisinin numarsı ben vanlıyım adamı buldm arkadaşlar yeni kullanmaya başladım geçer mi iblmiyorum.
Bu adam nasıl karışım yapıyo acaba ?
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben bakteriyel bir hastaligin otla duzemecegini dusunmuyorum
boracan

Mesaj gönderen boracan »

Weccot Van'daki saatçi ne tür bir tedavi verdi ve sonuçları bizimle paylasirsan seviniriz
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Tanısı kesin konmuş bir prostatit rahatsızlığının ister bakteriyel olsun ister olmasın tek tedavi yöntemi uygun dozda alınan uygun antibiyotik+vitamin kombinasyonları (doku hasarı giderici) düzenli beslenme +stresi kontrol altına alma+rutin prostat masajı.bu hastalığın tek reçetesi budur. Bundan başkada reçetesi şimdilik yoktur. Bitkisel tedaviler küçümsenmeyecek derecede belirtileri hafiflete bilir ancak hastalığı tedavi etmez. Tekrar vurgulamak gerekirse tanısı yüzde yüz konmuş olmak şartı ile tek tedavisi belirtmiş olduğum tedavidir. Tanısı tam olarak konmayan yıllarını bu hastalığa vermiş kişilerin mutlaka başka sorunlarıda vardır. Sadece üroloji değil diğer branşlarada muayene olmaları soruna çözüm bulmalarına yardımcı olabilir. Örneğin mutlaka alt abdominal usg yaptırın, bağırsaklarınızı kontrol ettirin, makattan rektal olarak kolonoskopi deneyin, geçmişte geçirmiş olduğunuz pelvik bölgeye yönelik ameliyatlarınız varsa bu durumu değerlendirin. Kısacası genel cerrahi, nöroloji, fizik tedavi, psikiyatri, algoloji, gastroenteroloji, enfeksiyon hastalıkları gibi branşlarada muayene olmayı ihmal etmeyin.
Apo

Mesaj gönderen Apo »

liderrr yazdı:Kullandığım antibiyotiklerin sayısını unuttum, hemen hemen piyasadaki hepsi cipro,terradox,bactrim,floxilevo,tavanic... Önemli olan sendeki iltiaba etki edeni bulmak düzenli olarak kullanmak. Dediğim gibi son iki aydır kimyasal ilaç kullanmıyorum sıcak oturma, düzenli boşalma ve bitkisel çay...
Selamın aleykum rabbim tekrarını göstermesin abim senden ricam van daki hekimin ismi nerde oturduğunu falan yazarsan belki bende ulaşırım gerçi bende eskiye göre iyiyim ama tamamen bitirmek için uğraşıyorum
Apo

Mesaj gönderen Apo »

weccot yazdı:eski izmir saatcisinin numarsı ben vanlıyım adamı buldm arkadaşlar yeni kullanmaya başladım geçer mi iblmiyorum.
Üstad sana iyi geldimi bitki ilaci
mehmet2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mehmet2323 »

Apo yazdı:
Üstad sana iyi geldimi bitki ilaci

Abi bu eski konu. Yazdığın kişi en son 3 sene önce foruma girmiş.