İdrar sonrası "ASLA"yanması geçmeyenler...

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Ozan37.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: İdrar sonrası "ASLA"yanması geçmeyenler...

Mesaj gönderen Ozan37. »

Peki hocam tetradox ile kullandığın iğnenin adı neydi ?
Ozan37.

Mesaj gönderen Ozan37. »

Teşekkür ederim hocam
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Amoxicillin arkadaşlar bu antibiyotik den kullanılan oldumu hiç çok bel soğukluğu Var bende ne zaman kullansam belimde Bir sıcaklık oluyor sanırım antibiyotik çalışıyor gibi kan ve idrar testi yaptırdım bel soğukluğu için temiz çıktı sonuçlar sadece bel soğukluğu değil yani ayaklara kadar soğuk hep kat kat giyinmeme rağmen ve dilim ne zaman çok beyaz olsada hemen soğuk başlıyor vücudda
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Bndede öyle bu sene öyle oldu hastalığı n 4 cü senesinde oldu ilişki ve sık mastürbasyon sonucu nüks yaşadım sonra idrar sonra sı gıcık bir yanma geçmek bilmeyen
Ozan37.

Mesaj gönderen Ozan37. »

Sık masturbasyon nasıl prostatit etkiler ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ozan37. yazdı:Sık masturbasyon nasıl prostatit etkiler ?
Olumsuz olarak etkiler.
Ozan37.

Mesaj gönderen Ozan37. »

Penis ucundadaki balık görünüm kalıcı mı yoksa iyileştikten sonra kaybolur mu ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ozan37. yazdı:Penis ucundadaki balık görünüm kalıcı mı yoksa iyileştikten sonra kaybolur mu ?
Kaybolur fakat uygun tedavi sonucunda.
Ozan37.

Mesaj gönderen Ozan37. »

Kadir abi benim artık boşalma sırasında ağrım kalmadı iyileşme dönemine mi giriyorum ? Sadece hafif yanmam ve damlamam var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ozan37. yazdı:Kadir abi benim artık boşalma sırasında ağrım kalmadı iyileşme dönemine mi giriyorum ? Sadece hafif yanmam ve damlamam var
Kardeşim ne tedavi aliyorsun bilmiyorum ama, demekki aldıgin tedaviden yarar görmüşsün.
Ozan37.

Mesaj gönderen Ozan37. »

Kronik prostatit tedavisi abi alıyorum abi klindamisin 150 mg ve advil lique gels 200 mg şimdilik iğne yok
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Ozan37. yazdı:Kronik prostatit tedavisi abi alıyorum abi klindamisin 150 mg ve advil lique gels 200 mg şimdilik iğne yok
Ozan cok gecmis olsun. Aradigim yorum, tedavi. Bosalirken cok agrim ve yanmam oluyor benimde. Tikaliymis icerde meni kaliyormus rahat bosaltamiyormusum gibi. Bu ikili ile mi cozdun sen bunu kardesim?
Ozan37.

Mesaj gönderen Ozan37. »

Sağolasın kardeşim . Öncelikle Zafer hocada prostat sıvıaından ölçüm yaptırdım . Lökosit 6 7 çıktı klindamısın 150 mg ve advil lique gels 200 mg kullandım. Daha sonra kontrole gittim ve lökosit 4 5 e düştü . Şimdi 3 kutu novasef iğneye ve ardından tarivid 400 mg antibiyotik ve advil lique gels 200 mg devam ediyorum . Ayrıca hergün solgar probiyotik ve yakı otu çayı ve cranbery tablet vitamin ile contracit alkali minarel sitrat kombine ettim tedavime ve ek olarak psikolojik yanlarını saf dışı etmek için psikiyatriden lustral 50 mg antideprasana başladım. Ve genelde hergün sıcak su oturma banyosu yapıyorum ve baharatları kestim. Kahve asitli içecek ve alkol de almıyorum . Ağrılı boşalma ve makat ağrısı geçti . Ufaktan ufaktan idrar yanmam ve damlaması da azalmaya başladı. İnşallah tamamen bütün semptomlar geçecek son olarak kendimi sürekli sıcak tutmaya çalışıyorum özellikle ayakları . Allah şifa versin herkese inş bu rahatsızlığı hep beraber atlatırız .
Ozan37.

Mesaj gönderen Ozan37. »

Son olarak 3 günde bir boşalarak rahatladığımı hissettin daha çok .
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

:oops:
Ozan37. yazdı:Sağolasın kardeşim . Öncelikle Zafer hocada prostat sıvıaından ölçüm yaptırdım . Lökosit 6 7 çıktı klindamısın 150 mg ve advil lique gels 200 mg kullandım. Daha sonra kontrole gittim ve lökosit 4 5 e düştü . Şimdi 3 kutu novasef iğneye ve ardından tarivid 400 mg antibiyotik ve advil lique gels 200 mg devam ediyorum . Ayrıca hergün solgar probiyotik ve yakı otu çayı ve cranbery tablet vitamin ile contracit alkali minarel sitrat kombine ettim tedavime ve ek olarak psikolojik yanlarını saf dışı etmek için psikiyatriden lustral 50 mg antideprasana başladım. Ve genelde hergün sıcak su oturma banyosu yapıyorum ve baharatları kestim. Kahve asitli içecek ve alkol de almıyorum . Ağrılı boşalma ve makat ağrısı geçti . Ufaktan ufaktan idrar yanmam ve damlaması da azalmaya başladı. İnşallah tamamen bütün semptomlar geçecek son olarak kendimi sürekli sıcak tutmaya çalışıyorum özellikle ayakları . Allah şifa versin herkese inş bu rahatsızlığı hep beraber atlatırız .
İdrar sonu damlama bende 7 senedir var lanet olası üroflow bile yaptırmıştım 3 sene önce hiçbir sorun çıkmayınca doktor yine psikolojik diyip göndermişti beni
Ozan37.

Mesaj gönderen Ozan37. »

Bazı hastalıklara antidepresan iyi geliyor. Daha öncede midem de reflü vardı ve tedavi olmama rağmen hiç bir semptom geçmiyordu o dönemde de antidepresan kullanarak semptomları atlatmıştım ve reflü form sayfasında reflünün tedavisinin olmadağını tek çözümün ameliyat olduğunu söylüyorlardı . Ama çok şükür ben iyileştim düzenli beslenme tedavi ve antidepresanla . Bazı hastalıklara hayat tarzını değiştirmekle düzeliyor zamanla . İnş şifa bulursun .
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Ozan37. yazdı:Bazı hastalıklara antidepresan iyi geliyor. Daha öncede midem de reflü vardı ve tedavi olmama rağmen hiç bir semptom geçmiyordu o dönemde de antidepresan kullanarak semptomları atlatmıştım ve reflü form sayfasında reflünün tedavisinin olmadağını tek çözümün ameliyat olduğunu söylüyorlardı . Ama çok şükür ben iyileştim düzenli beslenme tedavi ve antidepresanla . Bazı hastalıklara hayat tarzını değiştirmekle düzeliyor zamanla . İnş şifa bulursun .
Bende tükenmişlik, anksiyete falan dibine kadar var psikologların fiyatı arşa çıkmış, psikiyatriye de gidersem antidepresan denilen şeyi verecek kullanan arkadaşlarım sakın kullanma diyorlar bulunduğum şartlar içeriisnde stresli sinirsiz kaygısız bir yaşam mümkün değil ne yapacağımı bilemiyorum
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen omr83 »

Kardeşim meraba senin durumunu okudum şimdi bende idrar sonrası mesane ve penis ucunda yanmalar var.sen bir takım ilaclar kullandın nasıl suanki durumun iyimi kardeşim.bende kronik prostatim ama şuan ağrılarım mesane tarafına döndü sürekli yanma karın alt kısmında ve penis ucunda doktorum iğne hap verdi şuan yeni bssladim ama iyileşme yok.siz nasılsınız
Nightangel3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel3333 »

Bu sorun bende idrar hissi ile birlikte var malasef umarım hepimiz atlatırız geçmiş olsun
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Olmuyor işte şuan durumun nasıl kardeşim merak ettim.idrarbyanman varmı,ağrılar varmı.kardesim
Birde tedradox u iğneyle beraberim kullandın iyi geldi exsrta baticonlu sudan bahsetmissin biraz karıştırdım ben kusurabakmazsan
secooo

Mesaj gönderen secooo »

Valeri yazdı:
Olmuyoriste yazdı:
selocan yazdı:Bu kadar agriyi prostatitmi yapiyormus ya ciddimisiniz
Bende prostat yok prostat yapmıyor oraya ulaşan mikroplar yapıyor...
Hocam siz ilişkiye korunmadan mi giriyorsunuz
Nasıl oldun dostum arkadasın tavsiye ettiği şekilde ilacı kullandıktan sonra..
bende küre başladım 5 genta bitiminde sabah aksam tetradox..bende mi 3 alsam
secooo

Mesaj gönderen secooo »

Olmuyoriste yazdı:Arkadaşlar birçok semptom yaşamış ve atlatmış biriyim bacak ağrılarından tutunda ayak bileği, ayak tabanı,kalça ve bel ağrıları yan ağrıları sırt ağrıları karın içi ağrılar aniden bağırsakların gaz toplayıp sancilanmasi mide ağrıları hastalıkla beraber hemoroidin azmasi el parmaklarında bile güç kaybı ve ağrı çabuk yorulma halsizlik baş dönmesi bulantı bunların hepsinin verdiği psikolojik bozukluk gözlerde hassasiyet yaşarma ışığa karşı daha duyarlı olması boğaz ve gırtlak ağrıları hepsi hatta atladığım birkaç şey bile vardır bunların hepsini kesinlikle antibiyotik iğne serum ve oral antibiyotik kombinleri ile geçirdim fakat bir semptom vardı ki o hiç ama hiç geçmedi ne iğne ne serum ne oral antibiyotik ile idrar sonrası yanma;yaparken değil de sonrasında uzun bir süre devam eden yanma söz konusu idi ağrıya siziya birsekilde dayanıyor insanda bu idrar sonrası yanma insanı çıldırtıyor idrara çıktıktan sonra artık rahatlama hissi yoktu hala icerde idrar kalıyormuş gibi bir his keza o hissin verdiği yakicilik devam ediyor ve çıldırtıyordu öncelikle sürekli sistit olma durumumu eşime bağladım ve onda hiçbir sıkıntı buraya dikkat edin hiçbir sıkıntısı olmadığı halde israrlarim üzerine bir kombin tedavi onada uygulattim çünkü olaylara bütüncül yaklaşmak gerekiyordu artık çünkü geri kalan tüm semptomlar geçiyor ise demekki kür doğru idi ama birşeyler eksik yetersiz kalıyor gibiydi...
Arkadaşlar bir süre batikonlu su içerek idrarda yanma olayını askıya alıyordum fakat tekrar sistit geçirince o allahın belası yanma geri geliyor ve birsuru ilaca rağmen geçmiyordu sıkışma ağrı basınç bunlar gitsede yanma kalıyordu ve yine batikonlu su bikmistim artık neyse olayı ele almaya karar verdim eşime tedavi uygulattim tamam buraya kadar doğru kendimde tekrar kombin tamam buraya kadar da doğru yine herşey geçiyor ama yanma kalıyorsa kardeşim tedavi doğru ama eksik demekti açtım prospektüsune baktım ilacin şiddetli enfeksiyonlarda günde 3 kere icilebilir yaziyordu ama bugüne kadar hiçbir doktor 3 kere iç dememişti hep günde 1 tane akşamı da iğne bir tane dedimki akşam iğne vurulucam ama gündüz de igneye gidene kadar 3 tane icicem sabah kahvaltı ile birlikte iki tane bir içtim akşam 6 gibi bir tane tek içtim gece 12 gibi de ignemi vuruldum 3 gün böyle kullandım kullandigimin 1 gün sonrası gece uyurken mesanemin neredeyse patlayacak kadar sisip dolması hissiyatı ile uykudan uyandım ilk defa böyle bir şey başıma geliyordu dedim birşeyler oluyor orada ertesi gün yine aynı hissiyat ile uykudan uyanma sonraki gün birşey olmadı normal uykumu uyudum ve sabah kalktığımda tuvalete gittim idrarı yaptım ve yanma yok lanet olası yanma yok eski halim gibi rahatlayarak yapma var şükürler olsun Allahım dedim yalvarırım kalıcı olsun dedim ve geçen paylaştığım iğne oral kombini biteli 2 haftadan fazla oldu ama yanma yok geri gelecek gibide durmuyor size bu bilgiyi paylaşmayı borç sayıyorum kendime çünkü bu forum sayesinde öğrendim birçok şeyi başına gelmeden bilmiyor insan ama buradaki insanların bilgi ve deneyimi ile bende bu araştırma furyası içine girdim umarım yanma derdi olan arkadaşlarin hepsine aynı etkiyi yapar...
o geçmeyen yanma bende var hemen hemen uyanık oldugum her dakika idrar sonrası artıyor.
doktor 5 genta iğne 1 kutu tetradox 1 hafta gunde 2 dedi.
bende mi 3 alsam
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Teşekkürler kardeşim
secooo

Mesaj gönderen secooo »

Olmuyoriste yazdı:
omr83 yazdı:Olmuyor işte şuan durumun nasıl kardeşim merak ettim.idrarbyanman varmı,ağrılar varmı.kardesim
Birde tedradox u iğneyle beraberim kullandın iyi geldi exsrta baticonlu sudan bahsetmissin biraz karıştırdım ben kusurabakmazsan
Ayrıca biraz durumunuzu gözden geçirince sizde psikolojik kısmı da ağır basıyor gibi çaresiz hissetmeyin kendinizi eninde sonunda bir seviyeye geliyorsunuz bunu unutmayın hicbirsey yapilmasa bile alışma durumu başlıyor bir ilaç iyi yönde etki ediyorsa bitiminde tekrar başlıyorsa tepki vardır fakat etki tam değildir onuda dozaj ayarlamasinda karar vererek uyguladım bunu uzun vade uygulamayın vücuda kimyasal verdiğinizi asla unutmayın yapacaksanizda ilk gün yapın ertesi gün doktorunuzun söylediği miktarda devam edin zaten ilk gün etkisi sonraki normal miktar etkisini oranlar yani ilk gün yeterlidir bu önceliğiniz olsun...
Teşekkurler bilgiler için işin psikolojik boyutu bence çok yuksek.Sosyalleşmeyi arttırmak bu kafadan çıkmak lazım.

tedavim bitince 2.bir tedavi düşünmüyorum şu ..Yok sayıcam bu işi çünkü uykuda veya yoğunken ama gerçekten kafa başka yerdeyken semptomyok denecek kadar az buda bayağı bisey anlatıyor kanımca
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Teşekkür ler inşallah hepimiz iyi oluruz Allah beterin beterinden korusun