ACI EKŞİ

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mehmet2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

ACI EKŞİ

Mesaj gönderen mehmet2323 »

Arkadaşlar merak ettiğim den soruyorum. Acı, ekşi veya herhangi bir yediğim şey beni hiç etkilemiyor, yani ağrılarımda bir artış olmuyor normal seyrinde devam ediyor. Benim gibi böyle bir durumla karşılaşan ve yediğinden etkilenmeyen var mı ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: ACI EKŞİ

Mesaj gönderen kadir »

mehmet2323 yazdı:Arkadaşlar merak ettiğim den soruyorum. Acı, ekşi veya herhangi bir yediğim şey beni hiç etkilemiyor, yani ağrılarımda bir artış olmuyor normal seyrinde devam ediyor. Benim gibi böyle bir durumla karşılaşan ve yediğinden etkilenmeyen var mı ?
Demekki siz iyilesme sürecine girmişsiniz. Hastalıgin ilk evrelerinde etkilenme oluyor cünkü.
mehmet2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mehmet2323 »

kadir yazdı:
mehmet2323 yazdı:Arkadaşlar merak ettiğim den soruyorum. Acı, ekşi veya herhangi bir yediğim şey beni hiç etkilemiyor, yani ağrılarımda bir artış olmuyor normal seyrinde devam ediyor. Benim gibi böyle bir durumla karşılaşan ve yediğinden etkilenmeyen var mı ?
Demekki siz iyilesme sürecine girmişsiniz. Hastalıgin ilk evrelerinde etkilenme oluyor cünkü.

İnşallah abi, bir umut var :)
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

kadir yazdı:
kadir abi bende ds hiç yanma ağrı falan olmadı sadece penisle ilgili sorunlar oldu glans hassasiyetiyle başlamıştı bende. ben şekerli fabrikasyom gıda eve sokmuyorum ama kahve bağımlısıyım kahve içiyorum acı yiyorum bende semptom artışı vs olmuyor?