HERKES LÜTFEN OKUSUN ÇÖZÜME YAKLAŞTIM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
misafirce
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: HERKES LÜTFEN OKUSUN ÇÖZÜME YAKLAŞTIM

Mesaj gönderen misafirce »

Banada bakterinin öldüğünü ve verdiği tahribatın sonucunda şikayetlerin devam etmesi bana mantıklı geliyor. Ayrıca prostat sıvısında ki lokositin dusuk olmasıda enfeksiyonun bittiği anlamına gelmiyor. Sen bence sadece bağırsaklara degil ayrıca prostat icinde takviyeler al. Dr Ayhan'ın yazısında kileri dikkate al ve tabiki Kadir abinin kinide. Bu şekilde prostatini da onarmış olursun. (Bence)
misafirce
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen misafirce »

Ayrıca ben senin iyileştiğine inanıyorum. Sende İnan umudunu kaybetme. Bir süre forumda girme hastalikla alakali birsey okumada dinlemede. 1 ay sonra bi lokositini kontrol ettirirsin. Sonra 1 ay daha lokositin dusuk ama şikayetlerin devam ederse direnmeye devam yok hem lokositin 0 hemde şikayetlerin 0 ise oh ne ala. Inşallah iyi olucaksın. Mutluluğunu bizimle paylaşmayı unutma yalnız. Hayırlı sabahlar
Fatih86
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Fatih86 »

Dr Ayhan iyilesti galiba,kayboldu,o da cinko ve magnezyum takviye ile xatral kullaniyordu
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
Blackened

Mesaj gönderen Blackened »

misafirce yazdı:Banada bakterinin öldüğünü ve verdiği tahribatın sonucunda şikayetlerin devam etmesi bana mantıklı geliyor. Ayrıca prostat sıvısında ki lokositin dusuk olmasıda enfeksiyonun bittiği anlamına gelmiyor. Sen bence sadece bağırsaklara degil ayrıca prostat icinde takviyeler al. Dr Ayhan'ın yazısında kileri dikkate al ve tabiki Kadir abinin kinide. Bu şekilde prostatini da onarmış olursun. (Bence)

Sağolasın misafirce. Yani şu an kendimize iyi bakmaktan başka yapacak bişeyimiz yok. Bu yanmalar icin farkli secenekler dusunebiliriz ben cikis yolu ariyorum. Cikisi bulabilirsem buradaki herkesi çıkaracağım.
Fatih86

Mesaj gönderen Fatih86 »

Dostum bence keten tohumu kullan,omega 3.6,9 var ve de bagirsak icinde cok iyimis,bolgeyi kanlandirmak icin spor yap,propolis kullan,doku hasari icinde bromelanin ve keciboynuzu pekmezi ye,umarim iyilesirsin
Blackened

Fatih86 yazdı:Dostum bence keten tohumu kullan,omega 3.6,9 var ve de bagirsak icinde cok iyimis,bolgeyi kanlandirmak icin spor yap,propolis kullan,doku hasari icinde bromelanin ve keciboynuzu pekmezi ye,umarim iyilesirsin
Keciboynuzu yeni yeni kullanmaya basladim. Keten tohumunu denemedim hic balik yagi gibi tablet olarak mi satiliyor? Teşekkürlerbu arada.
Fatih86

Mesaj gönderen Fatih86 »

Yok dostum 500 gr paketlerde satiliyor,ogutup yiyebilirsin
Blackened

Fatih86 yazdı:Yok dostum 500 gr paketlerde satiliyor,ogutup yiyebilirsin
Tamamdır hocam sağol denemekte fayda var.
Fatih86

Mesaj gönderen Fatih86 »

Ben senin iyilesicegine inaniyorum,sonuclari gene yazarsin,gecmis olsun
Blackened

Fatih86 yazdı:Ben senin iyilesicegine inaniyorum,sonuclari gene yazarsin,gecmis olsun
Sagol fatih. Sikaywtlerde azalma oluyor ama diyete uyulmadigi zaman tekrar siddetleniyor. en buyuk silahimi yakinda kullanacagim. Bagisiklik sistemi dalinda arastirma gorevlisi arkadasimdan yardim isteyeceğim. Bana neden geçmediğini de anlatmisti ama baya biimsel bir dille anattigi icin hatirlamiyorum. Bir sekilde aklini celersem tadiviye yardim ettirecegim. gelismeleri de paylasagim.
Fatih86

Mesaj gönderen Fatih86 »

Benim de sikayetler azaliyor,ama uymadin mi tekrar basliyor,en iyisi spor,sabah aksam kosunca hic agrim yok gibi,kadir abinin tedavisini uyguluyorum,umarim hepimiz iyilesiriz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Fatih86 yazdı:Benim de sikayetler azaliyor,ama uymadin mi tekrar basliyor,en iyisi spor,sabah aksam kosunca hic agrim yok gibi,kadir abinin tedavisini uyguluyorum,umarim hepimiz iyilesiriz
Fatih mrb,
Antibiyotik igne ve oral tablet tedavisi ile birlikte koşmak,pelvik bölgede ve prostatta inanılmaz kan dolaşımını arttırır ve yeni damarlar oluşmasına yol açar. Dolayısı ile ilacın prostata daha iyi nüfuz etmesini saglar. Çok iyi.Devam et bırakma.
Blackened

kadir yazdı:
Fatih86 yazdı:Benim de sikayetler azaliyor,ama uymadin mi tekrar basliyor,en iyisi spor,sabah aksam kosunca hic agrim yok gibi,kadir abinin tedavisini uyguluyorum,umarim hepimiz iyilesiriz
Fatih mrb,
Antibiyotik igne ve oral tablet tedavisi ile birlikte koşmak,pelvik bölgede ve prostatta inanılmaz kan dolaşımını arttırır ve yeni damarlar oluşmasına yol açar. Dolayısı ile ilacın prostata daha iyi nüfuz etmesini saglar. Çok iyi.Devam et bırakma.
Kadir abi mrb.
Zafer hocanin prostat masaji sonrasi lokosit 0-1 cikti sonucunda antibiyotik kullanmiyorum. Yani lokosit 0-1 ciksa da antibiyotik kullanmak gerekir mi sence?
Fatih86

Mesaj gönderen Fatih86 »

Pazartesi tekrar zafer hocaya gidicem,kosmak bayagi rahatlatiyor,hem de bagirsaklar icinde iyi
Mucadaleye devam
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Blackened yazdı:
kadir yazdı:
Fatih mrb,
Kadir abi mrb.
Zafer hocanin prostat masaji sonrasi lokosit 0-1 cikti sonucunda antibiyotik kullanmiyorum. Yani lokosit 0-1 ciksa da antibiyotik kullanmak gerekir mi sence?
Blackened mrb,
Mesajını yeni gördüm..prostat sıvısı lokositi sıfır çıktığı zaman antbiyotik verilmez.Bundan sonra yapilacak olan doku hasarıni tamir edecek takviyelere devam edip, spor aktivasyonu yapmanda fayda var.2ay sonrada tekrar prostat sıvısı lokosit ine baktirirsan iyi olur.
Blackened

cevabın için teşekkür ederim abi. benim dediğime geliyor sanırım yine olay. lokosit miktarını düzelttikten sonra şimdilik yapabileceğimiz sadece iyi beslenmek ve spor yapmak.
Fatih86

Mesaj gönderen Fatih86 »

Spor yaptiktan sonra hemen camasiri degistir dostim nemli kalmasin
Blackened

Fatih86 yazdı:Spor yaptiktan sonra hemen camasiri degistir dostim nemli kalmasin
Tamam hocam bunu da yapayım denemedigimiz sey kalmasin :) sağolasın..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Blackened yazdı:cevabın için teşekkür ederim abi. benim dediğime geliyor sanırım yine olay. lokosit miktarını düzelttikten sonra şimdilik yapabileceğimiz sadece iyi beslenmek ve spor yapmak.
kadir
Re: Ben antibiyotikten fayda gordum.
Mesaj20.06.2015 - 17:17

Alican yazdı:
Kadir abi selamlar abi lökosit Değeri nerdeyse yarıya düştü ama şikayetler yine baş gösterdi normalmi bu durum sende de böyle bi durum oldu mu bide eritrositi sordum hocaya beklediğimiz bi durum dedi sen ne diyosun abi

Alican mrb,
Evet lokosit degerin dusmus bu iyiye isaret...fakat 15-20 lokositte ciddi bir enfeksiyon sayilir...ilaclara devam edersen 3-4 e kadar duser..dustugu zaman antbiyotigi birak ligone ve bromelaine devam et.İnflamasyonun duzelmesi icin bir surec gerek nede olsa doku hasari ve ödem var.Surecte lokositi rekt tus ile izlemektede fayda var.

Blackened mrb kardeşim.
Bu doku hasarı olayını ve tedavi sürecini zaten ben bir yıl önceki mesajlarımda zikretmistim.
son

Mesaj gönderen son »

Kadir bey sizdeki yanmalar tam olarak hangi bolgedeydi tam olarak geçmesi ne kadar sürdü,sizce bu yanmaların nedeni nedir benim on aydır penis ucunda acı acı yanma sızlama hafif şiddette devam ediyor üstüne iki aydır testis torbasının bitiminde yanma olmaya başladı önceden bu yoktu sizce bu yanmaların nedeni nedir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

son yazdı:Kadir bey sizdeki yanmalar tam olarak hangi bolgedeydi tam olarak geçmesi ne kadar sürdü,sizce bu yanmaların nedeni nedir benim on aydır penis ucunda acı acı yanma sızlama hafif şiddette devam ediyor üstüne iki aydır testis torbasının bitiminde yanma olmaya başladı önceden bu yoktu sizce bu yanmaların nedeni nedir
Antibiyotik tedavi süreciniz bitti ise,Prostat sıvısındaki lokosit miktari normal seviyeye indiyse ,artık sizin doku hasarı onarimi icin takviye supplementler,spor,egzersiz gibi bir tedavi sürecine girmeniz lazım. Yanma vs.semptomlar bu süreçten sonra kaybolacaktir.
Bendeki yanmalar penis ucu ile makat bölgesinde gelip gidiyordu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kadir yazdı:
son yazdı:Kadir bey sizdeki yanmalar tam olarak hangi bolgedeydi tam olarak geçmesi ne kadar sürdü,sizce bu yanmaların nedeni nedir benim on aydır penis ucunda acı acı yanma sızlama hafif şiddette devam ediyor üstüne iki aydır testis torbasının bitiminde yanma olmaya başladı önceden bu yoktu sizce bu yanmaların nedeni nedir
Antibiyotik tedavi süreciniz bitti ise,Prostat sıvısındaki lokosit miktari normal seviyeye indiyse ,artık sizin doku hasarı onarimi icin takviye supplementler,spor,egzersiz gibi bir tedavi sürecine girmeniz lazım. Yanma vs.semptomlar bu süreçten sonra kaybolacaktir.
Bendeki yanmalar penis ucu ile makat bölgesinde gelip gidiyordu.
Egzersizle ilgili bir paylaşımım daha.. Multimodal tedavi. Egzersize karşı olduğumu söyleyenlerin dikkatine. Tarih: 21-06-2016
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen hayatzor22 »

Pro2020 yazdı:Birde haberde denk geldi prostatında lökosit birtürlü sıfırlanmayan bir adamın kolonoskobi yapmışlar rektum yırtılmış oradan geçmiş mikroplar ameliyat olmuş düzelmiş bazen ayrıntılı tetkik gerekiyor
Adam iyileşmiş mi yoksa sadece lökosit mi düşmüş?