Allah'ım şükürler olsun kurtuluyorum galiba

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Şehzade38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Allah'ım şükürler olsun kurtuluyorum galiba

Mesaj gönderen Şehzade38 »

Formu kuran arkadaslardan Allah razı olsun yaklaşık 7 aydır 10 dan fazla doktor gezdim cipro Terra agumentin tarivit kutu kutu hap iğne çektiğim çile onlarca tahlil siskoskopi derken dun forumda biteral kullandığını yazan bı arkadaş tan gorerek aile hekimine biteral yazdırdım tek bir hapla işeme fonksiyonun rahatladı en azından rahat yapabiliyorum gibi ağrılarım geçti biraz önce ikinci hapı içtim çok umutluyum şuan sizlerle paylaşmak istedim umarım daha iyiye gider bir aksilik olmaz bunun yanında kullanmam gereken bır ilaç öneriniz varmı dostlar.
Denizyüzü
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Allah'ım şükürler olsun kurtuluyorum galiba

Mesaj gönderen Denizyüzü »

Biterse mide de olan enfeksiyonları temizler zaten şunu anladım yeğenim eczacı bu hastalıkta ilk önce mide florasını düzeltmek gerektiği söylüyorlar.
Kadir abide aynısı dedi. O yüzden takviye gıdalar kullanmamızı öneriyor.
farukkkk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Allah'ım şükürler olsun kurtuluyorum galiba

Mesaj gönderen farukkkk »

Şehzade38 yazdı:Formu kuran arkadaslardan Allah razı olsun yaklaşık 7 aydır 10 dan fazla doktor gezdim cipro Terra agumentin tarivit kutu kutu hap iğne çektiğim çile onlarca tahlil siskoskopi derken dun forumda biteral kullandığını yazan bı arkadaş tan gorerek aile hekimine biteral yazdırdım tek bir hapla işeme fonksiyonun rahatladı en azından rahat yapabiliyorum gibi ağrılarım geçti biraz önce ikinci hapı içtim çok umutluyum şuan sizlerle paylaşmak istedim umarım daha iyiye gider bir aksilik olmaz bunun yanında kullanmam gereken bır ilaç öneriniz varmı dostlar.

Sonuç ne oldu hocam kurtuldun mu