staphylococcus haemolyticus kurutmak mümkün mü??

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

staphylococcus haemolyticus kurutmak mümkün mü??

Mesaj gönderen Burakgsgs »

Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce bende prostatat sıvısından üreyen staphylococcus haemolyticus du . Doktorum 3 kutu bactrim forte yazdı. 3 kutuyuda bitirdim ama şikayetlerim de bir azalma olmadı. Daha önce bu bakteri için tedavi olup bitiren var mı? Önerebiliceğiniz bir antibiyotik kombinasyonu var mıdır? Çoğu doktor artık deneme yanılma yoluyla tecrübe edindikleri için bu antiboyitiklerin işlevini, sizlere danışmak istedim.
Hergele

Re: staphylococcus haemolyticus kurutmak mümkün mü??

Mesaj gönderen Hergele »

Burakgsgs yazdı:Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce bende prostatat sıvısından üreyen staphylococcus haemolyticus du . Doktorum 3 kutu bactrim forte yazdı. 3 kutuyuda bitirdim ama şikayetlerim de bir azalma olmadı. Daha önce bu bakteri için tedavi olup bitiren var mı? Önerebiliceğiniz bir antibiyotik kombinasyonu var mıdır? Çoğu doktor artık deneme yanılma yoluyla tecrübe edindikleri için bu antiboyitiklerin işlevini, sizlere danışmak istedim.
O bakteri zor bir bakteri ama patojenin o olduğundan emin olmalısın çünkü bulaş olma ihtimali de çok yüksek. Tekrar sıvı ver hatta maddi durumun iyiyse iki ayrı labda ver eğer yine çıkarsa duyarlı antibiyotiği uzun süre kullanman gerekir. Kader48 rumuzlu arkadaşın bu bakteriyle ilgili tedavi süreci forumda var geçmiş olsun.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
nurkanv74
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen nurkanv74 »

kader48 forumda bulamadım bilen var mı o protoklü yardımcı olursa nasıl iyileştiği ile ilgili sevinirim
Burakgsgs

Mesaj gönderen Burakgsgs »

Tekradan test vericem önümüzdeki haftalarda dediğiniz rumuzdaki arkadaşın tedavisini nerden bulabilirim?
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Burakgsgs yazdı:Tekradan test vericem önümüzdeki haftalarda dediğiniz rumuzdaki arkadaşın tedavisini nerden bulabilirim?
İesef igne genta igne ve oral tablet kullandı
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.