Termoterapi yaptıran hasta kaç günde gündelik yaşamına döner.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ozan35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Termoterapi yaptıran hasta kaç günde gündelik yaşamına döner.

Mesaj gönderen Ozan35 »

Merhaba arkadaşlar ben tıp öğrencisiyim 2 senedir prostatitim okulum başlayacak ve ani bir karar verdim termoterapi yaptıracağım eskişehire coşkun hocaya gidicem izmirden yaptıran arkadaşlar kaç gün içinde normal gündelik yaşamına döndüler beni lütfen bilgilendirin
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Termoterapi yaptıran hasta kaç günde gündelik yaşamına döner.

Mesaj gönderen Dertlii »

Bende tıp fakültesi hastanesi nde personel im valla gözde hast üroloji uzmanı Dr Ersin bey yapacaktı sözde ama beni oyaladilr PCR bile idrar bile veremeden çıktım sanırım sondali kalıyor sun beş gün içinde eksterne taburcu oluyor sun diye biliyorum yada bir hafta bilgi sahipleri daha iyi bilir ama bnm önümde de ya sistoskopimi yada termo yaptıracam ama önce korona kaptım onu atlatmaya çalışıyor um
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

Dertlii yazdı:Bende tıp fakültesi hastanesi nde personel im valla gözde hast üroloji uzmanı Dr Ersin bey yapacaktı sözde ama beni oyaladilr PCR bile idrar bile veremeden çıktım sanırım sondali kalıyor sun beş gün içinde eksterne taburcu oluyor sun diye biliyorum yada bir hafta bilgi sahipleri daha iyi bilir ama bnm önümde de ya sistoskopimi yada termo yaptıracam ama önce korona kaptım onu atlatmaya çalışıyor um
Çok geçmiş olsun ben sistoskopi yaptırdım sadece pcr yaptırmadım ama verumantonumda ödemim var inşallah çözer izmirde 10 bin tl param gidecek madi durumum çok iyi değil onun yerine eskişehire giderim gideceği 1000 tl olsun en fazla hem şehir görmüş olurum hemse coşkun hocaya daha çok güveniyorum
cbn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen cbn »

Coşkun hocayla bu perşembe randevum vardı ama mhrs sisteminden iptal edilmek zorunda olduğu bildirimi geldi
Şimdi coşkun hocaya randevu da vermiyor
Bilgisi olan var mı
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Sağol kardeşim biz bazı Forum daşlar dikkat etmediği mzden şiddetli nüks yaşadık şimdi idrar yapamaz hale geldi k enfeksiyon dan sık idrara sevineceğim aklıma gelmezdi işte covit19 u atlatmadan ne işe başlıyor um ne kafamı toplayabiliyorm nede prostatit tedavi si olabiliyor um. Neyse çok geçmiş olsun sen bizden genç kardeş sinn umarım atlatır zsnn ve çok iyi bir ürolog yada başka branş hekimi olursunuz
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

Dertlii yazdı:Sağol kardeşim biz bazı Forum daşlar dikkat etmediği mzden şiddetli nüks yaşadık şimdi idrar yapamaz hale geldi k enfeksiyon dan sık idrara sevineceğim aklıma gelmezdi işte covit19 u atlatmadan ne işe başlıyor um ne kafamı toplayabiliyorm nede prostatit tedavi si olabiliyor um. Neyse çok geçmiş olsun sen bizden genç kardeş sinn umarım atlatır zsnn ve çok iyi bir ürolog yada başka branş hekimi olursunuz
Umarım sadece tek hedefim gerçekten iyi bir ürolog olmak umarım birgün kendimi sonra sizleri kurtarırım bu hastalık bana bir amaç vermiş oldu bende öyle düşünüyorum
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

İnş. Allah kardeşim müdahale edip.inanirsanz azmin elinden başarı kaçmaz.