Doktor önerisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Doktor önerisi

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Arkadaşlar herkese merhabalar yaklaşık üç aydır ilaç kullanmıyordum son zamanlar penisten beyaz bir akıntı oldu ben de cuma günü zafer oymana gittim Sosyal güvencem yok diye masaja 400 tl muayeneye de 350 TL aldılar eyvallah paradan değil masajı yapması on saniye sürmedi daha sıvı bile gelmeden camı ucuna sürdü gitti Geldi daha önce de başka bir doktor yaptı masaj rahatlama olmustu bunun ki
Bence tamamen para odaklı neyse 35 40 Lokosit olmuş sen de dedi neyse bir de eczanesine yolladı ilaçları aldım kullanıyorum şimdilik ama bundan sonra bu doktora gitmeyeceğim İstanbul’da gidebileceğim bir doktor önerisi almak istiyorum sizlerden muhsin balaban olabilir mi Veya gittiğiniz fayda gördüğünüz biri varmı Cüneyt sevince masaj yaptırıp fayda gören varmı tek sorunum ereksiyon zayıflığı başka da bi sorunum yok çok şükür sadece akıntı oldu diye doktora gittim Muhsin balabanda gerçekten tedavi gören fayda gören varsa yazarsa sevinirim hayırlı geceler
Turgutkavlak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Doktor önerisi

Mesaj gönderen Turgutkavlak »

Kardeşim lokositi sıfırlamak istiyorsan zafer hocayla devam et muhsin hocanın 600 tl muaynesi. cüneyt hocayı bilmiyorum ama onunda fiyatının uygun olduğunu sanmıyorum live hospital hastanesinde görevli orada fiyatlar yüksek zaten. Ayrıca zafer hoca zaten masaj yapmıyor lokosit bakmak için sıvı alıyor.
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Eskihasta »

Omerefe34 yazdı:Arkadaşlar herkese merhabalar yaklaşık üç aydır ilaç kullanmıyordum son zamanlar penisten beyaz bir akıntı oldu ben de cuma günü zafer oymana gittim Sosyal güvencem yok diye masaja 400 tl muayeneye de 350 TL aldılar eyvallah paradan değil masajı yapması on saniye sürmedi daha sıvı bile gelmeden camı ucuna sürdü gitti Geldi daha önce de başka bir doktor yaptı masaj rahatlama olmustu bunun ki
Bence tamamen para odaklı neyse 35 40 Lokosit olmuş sen de dedi neyse bir de eczanesine yolladı ilaçları aldım kullanıyorum şimdilik ama bundan sonra bu doktora gitmeyeceğim İstanbul’da gidebileceğim bir doktor önerisi almak istiyorum sizlerden muhsin balaban olabilir mi Veya gittiğiniz fayda gördüğünüz biri varmı Cüneyt sevince masaj yaptırıp fayda gören varmı tek sorunum ereksiyon zayıflığı başka da bi sorunum yok çok şükür sadece akıntı oldu diye doktora gittim Muhsin balabanda gerçekten tedavi gören fayda gören varsa yazarsa sevinirim hayırlı geceler
Cüneyt Hoca masaj yaparsa oturur ağlarsın.Ayrica kendisinin uzmanlık alanı başka ciddi bir cerrah umrunda bile olmaz bu hastalık.400tl masaj ücretini ilk defa duyuyorum orda öyle bir ücret yok kan idrar vs başka tahliller varsa bilemem lokositin 40 olmuş kesin bir ihmalin var.Ihmal etmemen gereken şeyleri bildiğim için ben 1 yıldır hiç nuks yaşamadım.40 lokositin var önce onu sıfırla sonra istediğin hocaya gidebilirsin ama önce sıfırlaman lazim hocadan iğne iste bence onaylarsa hep iğne ol
therealpatient

Mesaj gönderen therealpatient »

Senin kinolona alerjin vardı sanırım. Zafer hoca kinolona boğar seni, dikkat et.
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Turgutkavlak yazdı:Kardeşim lokositi sıfırlamak istiyorsan zafer hocayla devam et muhsin hocanın 600 tl muaynesi. cüneyt hocayı bilmiyorum ama onunda fiyatının uygun olduğunu sanmıyorum live hospital hastanesinde görevli orada fiyatlar yüksek zaten. Ayrıca zafer hoca zaten masaj yapmıyor lokosit bakmak için sıvı alıyor.
Zaferle iyi guzel lokosit sifirlansinda adam mahalle bakkali gibi ayni ilaclari dondurup dondurup yaziyor adam gidiyor 10 lokosit iesef klindan ,adam gidiyor 10 lokosit flexilevo biteral digerine 10 lokosit genta vs vs, be mubarek neye gore tipine goremi? Tek bildigim zafere gidilecekse kesinlikle ama kesinlikle kulturler pcrlar yaptirilip bir patojen in olup olmadigi belirlenip varsa o patojeni yok edip zafere gitmek bence en dogrusu nonbakteriyelse kesin ama kesin gidilip fayda gorulebilir veya patojeniniz tam verdigi ilaclara sansa duyarli gelip temizlenmisse vs vs,yoksa patojen varsa ve direk zafere gidilirse kultur pcr vs de yapmiyor ,uriner sisteminizde artik yatarak bile tedavi edemeyeceginiz ileri antilere bile direnc gosterebilecek bakterilere hazir olun.
Omerefe34

Adalet yazdı:Sadece masaj mi 400 lira yoksa idrar tahlili vs var mı?
Sadece masaj idrar yok
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Omerefe34 yazdı:Arkadaşlar herkese merhabalar yaklaşık üç aydır ilaç kullanmıyordum son zamanlar penisten beyaz bir akıntı oldu ben de cuma günü zafer oymana gittim Sosyal güvencem yok diye masaja 400 tl muayeneye de 350 TL aldılar eyvallah paradan değil masajı yapması on saniye sürmedi daha sıvı bile gelmeden camı ucuna sürdü gitti Geldi daha önce de başka bir doktor yaptı masaj rahatlama olmustu bunun ki
Bana kalırsa hiç doktorları gezip para harcamayin, zafer hocanın yazdığı ilaçlar belli, devlet hastanesine gidip bi doktordan veya enfeksiyonuncudan rica edersen yazarlar. Daha önce kullandim fayda gordum yine yazarmisiniz diye rica edersin. Hangi ilactan fayda gorursen onunla devam edersin.. Lökosit konusuna gelince kendin masaj yapmayı ogrensen en iyisi, onuda ayni sekilde devlet hastanesinde doktordan rica edersin idrar tahlili icin. İdrar kabına once masaj yapar prostat sıvısını bırakırsın ardindan idrarini. Bu sekilde hic masraf yapmadan kendi doktorunuz olabilirsiniz. Masaj yapmayi ogrenmen en iyisi, ayni sekilde doktora gitmeden kultur,pcr baktirabilirsin lablarda.
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

Prostatite yazdı:Kitabı bence bı okuyun derdim önceden ama artık demiyorum
ben sizin yerinize söyleyim hocam kitabı okuyun :)))
Cihan1212
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Yazik insaf be 400 tl aliyorsun kardesim bu senin gorevin zaten ah bu doktorlar en etik olmayani da kendi eczanesine yonlendirmesi hastahanede genelde 500 falan aliyor 200 300 de eczanede aliyor vatandastan yazik valla yazik
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bir doktorun ticari amaçlı bazı degerlerden ödün vermesini dogru bulmuyorum. Kim olursa olsun.
.
tahsin90

Mesaj gönderen tahsin90 »

kadir abi boyle insanlara nasil guveniebilir aynisini herkese yapiyor birinin bunu soylemesi lazim ben zaten inanmiyorum ve bidahada gitmedim düşmüş insana vurulurmu
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Cihan1212 yazdı:Yazik insaf be 400 tl aliyorsun kardesim bu senin gorevin zaten ah bu doktorlar en etik olmayani da kendi eczanesine yonlendirmesi hastahanede genelde 500 falan aliyor 200 300 de eczanede aliyor vatandastan yazik valla yazik
gerçekten muayene ucretinin üzerine sırf masaj için bu kadar para almak, ben rastlamadım, hadi 50-100 bişey al ama muayenenin 200-300 olduğu yerde 200-300 de masaja almak... bilemiyorum
benyusuf

Mesaj gönderen benyusuf »

ben de geçen hafta Zafer hoca'da muayene olup kan ve idrar tahlili yaptırdım.psa ve üreye baktırdım.fiş+masaj+idrar ve kan tahlili sgk.lı olmama rağmen yaklaşık 1250 tl'ye mal oldu.
evet ben Zafer hocadan fayda gördüm bunu hiçbir zaman inkar edemem.sağlık konusunda para harcadığımda hiç şikayetçi olmam ama fiş+prostattan sıvı alma işlemine 600 tl'ye yakın bir para verdim.masaj ücreti almaması ya da cüzi bir miktarda alması çok daha şık olurdu.
Omerefe34

Adalet yazdı:Hoca beni de koluma girip eczanesine yönlendirmişti sağolsun. Newday kuercetin 150 liraya sattılar sonra baktım internette aynısı 70 lira
Hatta şuan da 84 lira olmuş. Bir daha da gitmedim gitmem de
Aynen öyle bilader ben bundan önce doğukan Sökmen’e gitmiştim o da eswt+ pshot yapacaz deyip 12 bin Mi 14 Bin mi fiyat Çekmişlerdi tam hatırlamıyorum hep para tuzağı sonra burdan baktım eswtden de fayda gören yok hep para için zaferin yaptığı hareketi görseydiniz zaten gitmezsiniz 10 sn bile yapmadan sıktı penisi birşey gelmeyince artık ucuna sürdü gitti 35-40 lökosit o da sallamasyon değilse ben bişey bilmiyorum camda bişi
Bile yoktu neyse isteyen gider isteyen gitmez herkesin kendi kararı fayda görende var görmeyende kaç yaşında adamsın kolundan tutupta eczaneyi tarif etmek git al gel öyle anlatıcam demek zaten adamın ne olduğunu açıklıyor geçen gittiğim enfeksiyoncu doktor 2 kutu tavanic yazmıştı dedi
Ki reçeteye zatürre yazdım oraya takılma ilaçtan para almasınlar diye dedi bu da doktor o da doktor işte…
benyusuf

zafer hoca'nın yaptığını izmir'de yapan doktor var mı arkadaşlar?bir de mümkünse fiyat konusunda biraz daha vicdanlı olan bir hocanın ismini bilen var da söyleyen biri olursa çok makbula geçer.istanbul'a gitmekten de kurtulurum böylece(tarafik+ulaşım+masraf)
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Ben Yusuf Balıkesir de erkan kalcı var prostat masıjından lokosit ve kültür bakıyor sevgi hastanesinde 400 lira civarı bütün muayene ücreti İzmir yakın buraya düşünebilirsin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

tahsin90 yazdı:kadir abi boyle insanlara nasil guveniebilir aynisini herkese yapiyor birinin bunu soylemesi lazim ben zaten inanmiyorum ve bidahada gitmedim düşmüş insana vurulurmu
Kardesim, yapan kendine yapar, bir dahada kimse gitmez.
therealpatient

Mesaj gönderen therealpatient »

Yok kardeşim yok,
bunların hepsi diyor ki bu hastalıktan kurtulacaksan sike sike kendi doktorun olacaksın. Başka çaren yok...
Biri var sakral, biri var eczane, biri var ozon bide pelvikci eklendi kadro tamamlandı :D
benyusuf

Tosun4228 yazdı:Ben Yusuf Balıkesir de erkan kalcı var prostat masıjından lokosit ve kültür bakıyor sevgi hastanesinde 400 lira civarı bütün muayene ücreti İzmir yakın buraya düşünebilirsin
Çok teşekkür ederim.
martinriggs

Mesaj gönderen martinriggs »

@omerefe34 Dogukan Sokmen e gitmeye degmez mi o halde.
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

benyusuf yazdı:zafer hoca'nın yaptığını izmir'de yapan doktor var mı arkadaşlar?bir de mümkünse fiyat konusunda biraz daha vicdanlı olan bir hocanın ismini bilen var da söyleyen biri olursa çok makbula geçer.istanbul'a gitmekten de kurtulurum böylece(tarafik+ulaşım+masraf)
Bende izmirde oturuyorum ruslan hoca var masaja para almıyor
Omerefe34

Martin değer mi değmez mi bilmiyorum ama o kadar param olmadığı için ben gidemedim ayrıca eswt o shot ereksiyon için çözğm belki ama hastalık için değil ayrıca üç ay bactrim kullan diyor onuda enfeksiyoncuya sordum o da diyor 1 ay tavanic yada 3 ay bactrim diyor ama ben kullanmadım yine de bağırsak sorunundan dolayı sonuç adam ilgileniyor dinliyor ama hastalığa değil semptoma çözüm buluyor