Sıkıntılarım git gide artıyor

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
droliver
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Sıkıntılarım git gide artıyor

Mesaj gönderen droliver »

Merhaba İyi günler! Bir süredir foruma giriş yapmıyordum. Hastalığı kendi seyrine bırakmıştım. Lakin çözüm bulamadım. En son 4 yıl önce doktora gittiğimde mesane boynunda darlık tespit edilmişti. Ameliyat olmuştum ama hala sıkıntılarım geçmedi. Beni bunu hastalıkta zorlayan ana konu mastürbasyon. Hastalığın birkaç yılından cinsel herhangi bir düşünce düşündüğümde veya cinsel dürtülerimi harekete geçirecek birşey gördüğümde prostat bölgesinde ağrı başlıyor. İdrar yapma hızı düşüyor kesikleşiyor gibi oluyor. Mastürbasyon yapınca bu durum geçiyordu. Lakin artık bu durum psikolojik olarak o kadar etkiledi ki. Sık sık mastürbasyon yapmaya ve ufak şeylerden bile etkilenmeye sebep oldu. Artık mastürbasyon yaptıktan sonra da cinsel düşünce aklıma gelmesin diye kendimi kasmaya başladım iyice sıkıntılı bir duruma girdim. Benim merak ettiğim bu hastalık da cinsel düşünce sonrası prostat da ağrı oluyor mu? Boşalana kadar geçmiyor mu bu ağrı? Mesela boşaldıktan sonra ayaklarım üşürse tam tersi rahatlamak yerine daha da çok ağrım oluyor. Ama sanki artık kendimi de buna şartlandırmış gibiyim. Prostatım da ağrı olduğu kimi zaman akut mesane sendromu da yaşıyorum. Hiç su içmediğim halde çok kısa aralıklarla dolu dolu beyaz renkli idrara çıkıyorum. Ne yapmalıyım sizce?
Hola

Re: Sıkıntılarım git gide artıyor

Mesaj gönderen Hola »

Sorun sık idrara çıkmamı sadece?
droliver

Mesaj gönderen droliver »

Hola yazdı:Sorun sık idrara çıkmamı sadece?
Sık idrara çıkma dışında başka sorunlarımda mevcut. Dediğim gibi cinsel düşünce sonrası prostat bölgesi kasılıyor ağrı giriyor. Mastürbasyon yaptıktan sonra kimi zaman kısa süreli yanma hissiyatı oluşuyor. Baharatlı şeyler tükettiğimde prostatımda yoğun ağrı oluyor. Biraz fazla sık mastürbasyon yaptığımdan da prostatımda ağrı oluşuyor. 4-5 sene zafer oyman hocama gitmiştim. Lökosit 1-2 çıkmıştı prostatit değilsin demişti
Hola

Mesaj gönderen Hola »

O zaman fiziksel bir kasılma olabilir ve psikolojik olarak da etkileniyorsun