Doktor tavsiyesi !!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
uygar4458
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Doktor tavsiyesi !!

Mesaj gönderen uygar4458 »

Merhabalar hocalarım abilerim kardeşlerim . Bu hastalığın teşhisi için hemde tedavisi için en iyi en doğru doktor kimdir ? Teşhisi net koyabilecek ve doğru mikrobu bulup tedavi edebilecek ? Tavsiyelerinizi bekliyorum .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Doktor tavsiyesi !!

Mesaj gönderen kadir »

uygar4458 yazdı:Merhabalar hocalarım abilerim kardeşlerim . Bu hastalığın teşhisi için hemde tedavisi için en iyi en doğru doktor kimdir ? Teşhisi net koyabilecek ve doğru mikrobu bulup tedavi edebilecek ? Tavsiyelerinizi bekliyorum .
Kardesim forumu oku adi gecen birkac dr var. En iyi dr diye bir sey yok. Formumuza uye bir dr var onunlada irtibatada gecebilirsin. Eniyi dr diye bir sey yok. Oku arastir ve bul.
uygar4458

kadir yazdı:
uygar4458 yazdı:Merhabalar hocalarım abilerim kardeşlerim . Bu hastalığın teşhisi için hemde tedavisi için en iyi en doğru doktor kimdir ? Teşhisi net koyabilecek ve doğru mikrobu bulup tedavi edebilecek ? Tavsiyelerinizi bekliyorum .
Kardesim forumu oku adi gecen birkac dr var. En iyi dr diye bir sey yok. Formumuza uye bir dr var onunlada irtibatada gecebilirsin. Eniyi dr diye bir sey yok. Oku arastir ve bul.

Kadir hocam , vaktim yok çalışıyorum ondan ötürü sizlere danışmak istedim tavsiye olarak sormak istedim . Yardımcı olursanız sevinirim
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

Hüseyin seçkin i önermem başka seçenekleri değerlendir isterim. Hüseyin hoca bu hastalığa artık inanmayan grupta takmış kafaya sakroiliyak MR diye geleni buna yönlendiriyor zaten düzen Lab. Bırakmışlar Eskisehir de bir Lab a baktırıyor onlarda çok güvenilir değil maalesef.
uygar4458

marti456 yazdı:Hüseyin seçkin i önermem başka seçenekleri değerlendir isterim. Hüseyin hoca bu hastalığa artık inanmayan grupta takmış kafaya sakroiliyak MR diye geleni buna yönlendiriyor zaten düzen Lab. Bırakmışlar Eskisehir de bir Lab a baktırıyor onlarda çok güvenilir değil maalesef.

Zafer hoca var diyorlar bir de ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

uygar4458 yazdı:
kadir yazdı:

Kadir hocam , vaktim yok çalışıyorum ondan ötürü sizlere danışmak istedim tavsiye olarak sormak istedim . Yardımcı olursanız sevinirim
Sevgili kardesim ben dr tavsiyesi yapmiyorum, benim dr tavsiye etmem yanliş anlasilir. Forumdaki üyeler fayda gördügü dru paylaşabilirler.
uygar4458

marti456 yazdı:Hüseyin seçkin i önermem başka seçenekleri değerlendir isterim. Hüseyin hoca bu hastalığa artık inanmayan grupta takmış kafaya sakroiliyak MR diye geleni buna yönlendiriyor zaten düzen Lab. Bırakmışlar Eskisehir de bir Lab a baktırıyor onlarda çok güvenilir değil maalesef.

Zafer hoca da kültür bakmıyor diyorlar . İdrar kültürü , tit ,kan , prostat kültürü baktırabileceğim kim var ?
uygar4458

kadir yazdı:
uygar4458 yazdı:
kadir yazdı: Kardesim forumu oku adi gecen birkac dr var. En iyi dr diye bir sey yok. Formumuza uye bir dr var onunlada irtibatada gecebilirsin. Eniyi dr diye bir sey yok. Oku arastir ve bul.

Sevgili kardesim ben dr tavsiyesi yapmiyorum, benim dr tavsiye etmem yanliş anlasilir. Forumdaki üyeler fayda gördügü dru paylaşabilirler.

Tamamdır hocam
marti456

Anlara da Mesut tül hoca var ona git ordan düzen e ver numuneleri sonra iğne ilaç sonuca göre tedavini ol sana Ankara yakın hemen al randevunu. Bir hastane de çalışıyor diye biliyorum masaj yapar sıvı alır düzen e verirsin hepsini ver hem idrar hem prostat hemde meni ver.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

marti456 yazdı:Anlara da Mesut tül hoca var ona git ordan düzen e ver numuneleri sonra iğne ilaç sonuca göre tedavini ol sana Ankara yakın hemen al randevunu. Bir hastane de çalışıyor diye biliyorum masaj yapar sıvı alır düzen e verirsin hepsini ver hem idrar hem prostat hemde meni ver.
Hocam sen gittin mi randıman alabildin mi bide ne kadar maliyeti Istanbula gitmektense Ankara banada mantıklı geliyor
marti456

Ben gidemedim maalesef ben izmir de ki doktorlar ile yol almaya çalıştım ama burada da çok anlayan yok İstanbul a gideceğim artık başka çare kalmadı.
uygar4458

Birde Prof Serkan Altınova var Ankara’da gördüm tedavi olan var mı? Özel kliniği var
marti456

uygar4458 yazdı:Birde Prof Serkan Altınova var Ankara’da gördüm tedavi olan var mı? Özel kliniği var
Prof a gidersen sana travic yazar bunu 4 ay kullan geçecek der 4 ay sonra ya hastalık biter yada sen bitersin duruma göre doktor sana yorum yapar dene istersen.