IDRARDA 281 LOKOSIT DUYAN VAR MI

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
NeverGiveUp

Re: IDRARDA 281 LOKOSIT DUYAN VAR MI

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Az kaldi zaten Bitter'i saglik bakanligina sikayet edicem adam baltali ilah gibi ahaha
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
DarKDayS
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen DarKDayS »

Benim de prostat masajı sonrası alınan sıvıda cok yüksek derece de lökösit vardı, sayılmayacak derecede. Bir sürü antibiyotik kullandım ama yine de faydasını görmemiştim. Antibiyotik testine kadar ne gerekiyorsa yaptırdım. sonra doktorumun daha değişik bir öneri sundu. Daha öncede bu tür hastalara uyguladığını ve faydalı olduğunu söyledi. Önceleri hiç duymamıştım, Plazmaferez tedavisi, bunla beraber bakterifag koliproteynıy kullandım. Tedavi sonrası rahatsızlığım önceleri kadar değildi bayagı azaldı , tekrar test yaptırdım lökosit sayısı normale dönmüştü, ve belirli aralıklarla test yaptırıyorum herhangi bir yükseliş yok ve normal seviyede, ve Yaklaşık bir yıldan fazla antibiyotik kullanmıyorum ve şuan için kullanmayı da düşünmüyorum.
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

DarKDayS yazdı:Benim de prostat masajı sonrası alınan sıvıda cok yüksek derece de lökösit vardı, sayılmayacak derecede. Bir sürü antibiyotik kullandım ama yine de faydasını görmemiştim. Antibiyotik testine kadar ne gerekiyorsa yaptırdım. sonra doktorumun daha değişik bir öneri sundu. Daha öncede bu tür hastalara uyguladığını ve faydalı olduğunu söyledi. Önceleri hiç duymamıştım, Plazmaferez tedavisi, bunla beraber bakterifag koliproteynıy kullandım. Tedavi sonrası rahatsızlığım önceleri kadar değildi bayagı azaldı , tekrar test yaptırdım lökosit sayısı normale dönmüştü, ve belirli aralıklarla test yaptırıyorum herhangi bir yükseliş yok ve normal seviyede, ve Yaklaşık bir yıldan fazla antibiyotik kullanmıyorum ve şuan için kullanmayı da düşünmüyorum.
Biraz tedaviyi açar mısın
DarKDayS

kanın bileşenlerinden plazmanın kan alındıktan sonra süzülüp hücrelerin kişiye geri verilmesi işlemidir. özellikle kanda bazı kötü huylu antikorların olduğu durumlarda yapılır. Alınan kanın Kanın temizlenip tekrar geri verilmesi işlemi denir.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

DarKDayS yazdı:kanın bileşenlerinden plazmanın kan alındıktan sonra süzülüp hücrelerin kişiye geri verilmesi işlemidir. özellikle kanda bazı kötü huylu antikorların olduğu durumlarda yapılır. Alınan kanın Kanın temizlenip tekrar geri verilmesi işlemi denir.
Bazi sorularim olacak .Bu işlem yapilirken kendi kanindan mi yoksa başka bir kandan mi yapilip sana verildi? yan etkisi hissettinmi ? bu işlemin maliyeti nedir? Bu işlemle beraber herhangi bir ilac kullandın mi ?
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Hastayim »

DarKDayS yazdı:kanın bileşenlerinden plazmanın kan alındıktan sonra süzülüp hücrelerin kişiye geri verilmesi işlemidir. özellikle kanda bazı kötü huylu antikorların olduğu durumlarda yapılır. Alınan kanın Kanın temizlenip tekrar geri verilmesi işlemi denir.
Herkese selamlar bende uzun zamandır yazmıyodum inşallah tekrar yazmaya devam edecem yaptıgın darkdays Nasıl Bi tedavi bu ?nerede yaptırdın? ne kadar sürede? fiyat ?şikayetlerin nelerdi? Şuanki durumun ne ?ne gibi şikayetlerin düzeldi ?hala devam eden şikayetlerin varmı? biraz detaylı anlatabilirmisin
DarKDayS

Uzun bir süre ilaç kullandım ve hiç bir antibiyotikten fayda görmedim ve 6 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. Benim şikayetlerim hepinizdeki gibi, kanal içinde huzursuzluklar, kaşıntı ve batma, sol göbek altı Ağrı ve sol yumurtalığımda Ağrı, ve sırtımın sol altında Ağrı, kasık Ağrı'ları, yanma daha cok rahatsız ediyordu,Yanma problemim yüzünden ağladığım Zaman'lar Dahi olmuştur o derece rahatsız ediyordu. Cok sık tuvalete çıkardım idrar için o Sorunum androgin tedavisinden sonra düzeldi. Cinsel sorunum olmadı... Tabiki gitmediğim doktor kalmadı ve en son bir Rus doktorla tanıştım ve onun tedavilerini uyguladım, biraz rahatlamalar oluyordu ama lökosit sayısında azalma olmuyordu. Daha sonra doktorum plazmaferez tedavisini önerdi. Bir ünite kan alınıyor... Kendi kanındaki zararlı maddeleri temizleyip ve tekrar o temizlenen kanı geri veriyor. En fazla 5 seans yapılıyor. Birer gün arayla. En az 3 seans. Tabiki bunun yanında bakteriofag koliproteynıy içtim... 1 ay sonra test yaptırdım lökösit sayısı normal seviyedeydi ve bir yıldır eskiye göre cok cok iyiyim bazen geri dönüşler oluyor ama o kadar rahatsız etmiyor. Her üç ayda bir prostatit masajı yaptırıyor lökosit değerlerine enfeksiyon olup olmadığına baktırıyor şuan için herşey normal! Türkiye'de ilk hastalandığım Zaman'larda cok doktora çıktım ama yanlış antibiyotik tedavisi, test yapılmadan yazılan ilaçlar, ve hastalığın daha cok ilerlemesine neden oldu diye düşünüyorum. İlk başlarda yapılan iyi tedavi daha çabuk iyi sonuclar veriyor.
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

Bu tedaviyi hangi ilde hangi hastane ve doktor uyguluyor ?
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

PRP (kok hucre tedavisi) gibi bisey diil mi bu? Bana onu cagristirdi.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

DarKDayS yazdı:Uzun bir süre ilaç kullandım ve hiç bir antibiyotikten fayda görmedim ve 6 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. Benim şikayetlerim hepinizdeki gibi, kanal içinde huzursuzluklar, kaşıntı ve batma, sol göbek altı Ağrı ve sol yumurtalığımda Ağrı, ve sırtımın sol altında Ağrı, kasık Ağrı'ları, yanma daha cok rahatsız ediyordu,Yanma problemim yüzünden ağladığım Zaman'lar Dahi olmuştur o derece rahatsız ediyordu. Cok sık tuvalete çıkardım idrar için o Sorunum androgin tedavisinden sonra düzeldi. Cinsel sorunum olmadı... Tabiki gitmediğim doktor kalmadı ve en son bir Rus doktorla tanıştım ve onun tedavilerini uyguladım, biraz rahatlamalar oluyordu ama lökosit sayısında azalma olmuyordu. Daha sonra doktorum plazmaferez tedavisini önerdi. Bir ünite kan alınıyor... Kendi kanındaki zararlı maddeleri temizleyip ve tekrar o temizlenen kanı geri veriyor. En fazla 5 seans yapılıyor. Birer gün arayla. En az 3 seans. Tabiki bunun yanında bakteriofag koliproteynıy içtim... 1 ay sonra test yaptırdım lökösit sayısı normal seviyedeydi ve bir yıldır eskiye göre cok cok iyiyim bazen geri dönüşler oluyor ama o kadar rahatsız etmiyor. Her üç ayda bir prostatit masajı yaptırıyor lökosit değerlerine enfeksiyon olup olmadığına baktırıyor şuan için herşey normal! Türkiye'de ilk hastalandığım Zaman'larda cok doktora çıktım ama yanlış antibiyotik tedavisi, test yapılmadan yazılan ilaçlar, ve hastalığın daha cok ilerlemesine neden oldu diye düşünüyorum. İlk başlarda yapılan iyi tedavi daha çabuk iyi sonuclar veriyor.
Sık idrar için uyguladiğin androgin tedavisi nedir ? içtiğin bakteriofag koliproteynıy nasil bir şey?
DarKDayS

Ben yurt dışında çalıştığım için burda tedavi oldum ve belirli aralıkla kontrolleri mi yaptırıyorum. Tr de dediğiniz gibi prostat sıvısını almaya doktor bulunmuyor tedavi edecek bulmak zor, iyi doktorlar da var ama onlarda cok nadir ve pahalı olmaları. Benimde işim bittiği an bende sizler gibi kendimi cok rahatsız ettiğim anda ya tr de tedavi olacam, baktım olmuyor 6 ayda bir gelip kendi doktoruma kontrollerimi yaptırmayı düşünüyorum. Bu hastalığı çeken bilir ve ben sizleri cok iyi anlıyorum arkadaşlar. Androgin diye konu başliği açmıştım ordan bakabilirsiniz. Bakteriofag koliproteynıy ise bu link den bakabilir google tercüme yapabilirsiniz http://www.bacteriofag.ru/products/bakt ... proteynyy/
Mod001

Mesaj gönderen Mod001 »

Tekrar idrar tahlili ve kültürü yaptırmalısin. En azından başka bir hastanede
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

DarKDayS yazdı:Ben yurt dışında çalıştığım için burda tedavi oldum ve belirli aralıkla kontrolleri mi yaptırıyorum. Tr de dediğiniz gibi prostat sıvısını almaya doktor bulunmuyor tedavi edecek bulmak zor, iyi doktorlar da var ama onlarda cok nadir ve pahalı olmaları. Benimde işim bittiği an bende sizler gibi kendimi cok rahatsız ettiğim anda ya tr de tedavi olacam, baktım olmuyor 6 ayda bir gelip kendi doktoruma kontrollerimi yaptırmayı düşünüyorum. Bu hastalığı çeken bilir ve ben sizleri cok iyi anlıyorum arkadaşlar. Androgin diye konu başliği açmıştım ordan bakabilirsiniz. Bakteriofag koliproteynıy ise bu link den bakabilir google tercüme yapabilirsiniz http://www.bacteriofag.ru/products/bakt ... proteynyy/
DarkDays mrb,
Daha onceleri hastaliginiz hakkinda gorusmustuk sanirim.
Yurtdisinda tedavi oldum diyorsunuz....sizin tedaviniz sanirim bir kantemizleme tedavisi..herhalde bir rus doktora tedavi oldunuz....gonderdiginiz linkkte bir ilac tedavisi var fakat cok afaki kalmis...bu tedavii hakkinda biraz daha detayli bilgi bekliyoruz selamlar....
Kursat40

Mesaj gönderen Kursat40 »

kadir yazdı:
DarKDayS yazdı:Ben yurt dışında çalıştığım için burda tedavi oldum ve belirli aralıkla kontrolleri mi yaptırıyorum. Tr de dediğiniz gibi prostat sıvısını almaya doktor bulunmuyor tedavi edecek bulmak zor, iyi doktorlar da var ama onlarda cok nadir ve pahalı olmaları. Benimde işim bittiği an bende sizler gibi kendimi cok rahatsız ettiğim anda ya tr de tedavi olacam, baktım olmuyor 6 ayda bir gelip kendi doktoruma kontrollerimi yaptırmayı düşünüyorum. Bu hastalığı çeken bilir ve ben sizleri cok iyi anlıyorum arkadaşlar. Androgin diye konu başliği açmıştım ordan bakabilirsiniz. Bakteriofag koliproteynıy ise bu link den bakabilir google tercüme yapabilirsiniz http://www.bacteriofag.ru/products/bakt ... proteynyy/
DarkDays mrb,
Daha onceleri hastaliginiz hakkinda gorusmustuk sanirim.
Yurtdisinda tedavi oldum diyorsunuz....sizin tedaviniz sanirim bir kantemizleme tedavisi..herhalde bir rus doktora tedavi oldunuz....gonderdiginiz linkkte bir ilac tedavisi var fakat cok afaki kalmis...bu tedavii hakkinda biraz daha detayli bilgi bekliyoruz selamlar....
Kadir abi kalsifikasyon için bir önerin veya düşüncen var mı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kursat40 mrb,
Kalsifikasyon icin bu çinlilerin uyguladig,i vakum aspirasyon tekniginden baska birsey aklima gelmiyor.
Kursat40

Mesaj gönderen Kursat40 »

Abı bu bitkisel ilaçlar olabilir mi tas kırmak için kullanılan magnezyum ve çinko takviye alayım dıyorum antıbıyotık ile ne denli faydalı olabilir
DarKDayS

Mrh Kadir!

Uzun süreli bir tedavi sürecim oldu ilk başlarda sizler gibi cok doktor gezdim bu kendi doktorum bulana kadar ama birde aynı anda iki doktora gidiyordum (bulunduğum şehirdeki en iyi iki doktor araştırmalara göre) her ikisinin sonuçlarına göre hareket edip kendi doktorumun dediğinde Karar kılıyordum, bana göre o daha bilgili ve tecrübeliydi fazla antibiyotik içmeyi önermezdi ve sağlık acısından en mantıklısı diye düşünürdüm hep. Diğer doktorum olumsuz düşünceleri benim psikolojimi bozabiliyordu bazen ve yazdığı ilaçlar çoğunlukta antibiyotikti, bana dediği bu şekil yaşamayı bileceksin çünkü hiç bir antibiyotik fayda göstermiyor ve kökösit sayım her seferinde sayılamayacak derecede yüksekti... Asıl konuya gelelim plazmaferez ben de bir yıl öncesine kadar hiç duymamıştım... Araştırdım biraz ve herşeyi denedim bunu da denemede bir sakınca görmedim. Kan ve Böbrek ve idrar yolu rahatsızlıkları (prostatit)etkili sonuclar verdiğini sonuca ulaştım. Doktorun dediği gibi kanındaki zararlı olan ne varsa bu makine temizlenip tekrar sana geri verilmesi, bir ünite kan alınıyor 15 veya 20 dk sürüyor o alınan kan 30 40 dk boyunca temizleniyor... Bu Zaman zarfı içinde sıvı takviyesi yapılıyor damardan. Birer gün arayla 5 seans yaptırdım, en az üç seans yapılıyor ve 6 ay sonra tekrar yapmamda bir sakınca olmadığını söyledi. E coli ve stafilokok bakterisine karşı, Bakteriofag 10 gün boyunca kullandım günde 3 kez yemek den 30 dk önce Şiranga yardımıyla şişeden 20 ml cekip içiyordum.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

DarKDayS yazdı:Mrh Kadir!

Uzun süreli bir tedavi sürecim oldu ilk başlarda sizler gibi cok doktor gezdim bu kendi doktorum bulana kadar ama birde aynı anda iki doktora gidiyordum (bulunduğum şehirdeki en iyi iki doktor araştırmalara göre) her ikisinin sonuçlarına göre hareket edip kendi doktorumun dediğinde Karar kılıyordum, bana göre o daha bilgili ve tecrübeliydi fazla antibiyotik içmeyi önermezdi ve sağlık acısından en mantıklısı diye düşünürdüm hep. Diğer doktorum olumsuz düşünceleri benim psikolojimi bozabiliyordu bazen ve yazdığı ilaçlar çoğunlukta antibiyotikti, bana dediği bu şekil yaşamayı bileceksin çünkü hiç bir antibiyotik fayda göstermiyor ve kökösit sayım her seferinde sayılamayacak derecede yüksekti... Asıl konuya gelelim plazmaferez ben de bir yıl öncesine kadar hiç duymamıştım... Araştırdım biraz ve herşeyi denedim bunu da denemede bir sakınca görmedim. Kan ve Böbrek ve idrar yolu rahatsızlıkları (prostatit)etkili sonuclar verdiğini sonuca ulaştım. Doktorun dediği gibi kanındaki zararlı olan ne varsa bu makine temizlenip tekrar sana geri verilmesi, bir ünite kan alınıyor 15 veya 20 dk sürüyor o alınan kan 30 40 dk boyunca temizleniyor... Bu Zaman zarfı içinde sıvı takviyesi yapılıyor damardan. Birer gün arayla 5 seans yaptırdım, en az üç seans yapılıyor ve 6 ay sonra tekrar yapmamda bir sakınca olmadığını söyledi. E coli ve stafilokok bakterisine karşı, Bakteriofag 10 gün boyunca kullandım günde 3 kez yemek den 30 dk önce Şiranga yardımıyla şişeden 20 ml cekip içiyordum.
Bahsettiğin plazmaferez tedavisini nerde yaptirdin ,özel has. ise maliyeti nedir ?
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

DarKDayS yazdı:Mrh Kadir!

Sen de bakteri Belirlimiydi ! Bu içtiğin şey belli bir bakteriye yönelik mi ? Ve seans başına fiyat ne kadar?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Darkdays mrb,
Size 3 sorum olacak izninizle.
1) Mikrop cinsi icin antibiogram yapildimi?
2)İctiginiz ilac sivi antibiyotikmi?
3)Damardan alinan sivi takviyesinin icerigi nedir?
Selamlar..
DarKDayS

1. Antibiogram yaptırdım her seferinde. Yaptırmadıgım tahlil kalmadı diye düşünüyorum.
2. Bacteriophagum Coliproteicum liquidum Latincesi bu içtiğim sıvı. Bakteri karısimı bir sıvı içiyorsun ama iyi bakteriler bunlar vücuttaki kötü bakterileri öldürüyor. Bu şekil düşün. vucuttakı o kötü huylu bakteriler bağışıklık yaptıgı ve içtiğimiz ilaçlarda etki yapmıyor. o Antibiyotik değil kesinlikle.
3. Sodyum klorür
http://dolgojit.net/natriia-khlorid.php

Buranın para birimine göre 27 dolara geliyor plazmaferez seansı ama Türkiye'de kaça yapılıyor bilmiyorum, tahminlerime göre cok pahalıdır.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

DarKDayS yazdı:1. Antibiogram yaptırdım her seferinde. Yaptırmadıgım tahlil kalmadı diye düşünüyorum.
2. Bacteriophagum Coliproteicum liquidum Latincesi bu içtiğim sıvı. Bakteri karısimı bir sıvı içiyorsun ama iyi bakteriler bunlar vücuttaki kötü bakterileri öldürüyor. Bu şekil düşün. vucuttakı o kötü huylu bakteriler bağışıklık yaptıgı ve içtiğimiz ilaçlarda etki yapmıyor. o Antibiyotik değil kesinlikle.
3. Sodyum klorür
http://dolgojit.net/natriia-khlorid.php

Buranın para birimine göre 27 dolara geliyor plazmaferez seansı ama Türkiye'de kaça yapılıyor bilmiyorum, tahminlerime göre cok pahalıdır.
DarkDays mrb,
Boyle bir tedavi yontemi turkiyede yapilmiyor sanirim...eger sen %100 iyilestiysen cok iyi.Bir nevi hastaliga sebep bakterilerden arindirma,detoks islemi.Bence denemek isteyen arkadaslar varsa deneyebilir.
DarKDayS

Yüzde yüzlük bir iyileşme olmadı Kadir, inşallah yüzde yüzlük iyileşdiğimiz günüde görürüz hep beraber. bazen ufak tefek geri dönüşler oluyor ama o kadar rahatsız etmiyor. Bu şekil devam ederse bütün hayatım boyunca bu gerçekten memnun edici ve rahat yaşarım diye düşünüyorum. Eskiye dönüş olursa tekrar dan o zman cok kötü olur.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

DarKDayS yazdı:Yüzde yüzlük bir iyileşme olmadı Kadir, inşallah yüzde yüzlük iyileşdiğimiz günüde görürüz hep beraber. bazen ufak tefek geri dönüşler oluyor ama o kadar rahatsız etmiyor. Bu şekil devam ederse bütün hayatım boyunca bu gerçekten memnun edici ve rahat yaşarım diye düşünüyorum. Eskiye dönüş olursa tekrar dan o zman cok kötü olur.
DarkDays kardesim,
En azindan hayat kaliten duzelmis...insallah daha iyi olursun.