bağışıklık sistemi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
aksaraysulo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

bağışıklık sistemi

Mesaj gönderen aksaraysulo »

Abiler ben gecen sene yakalandım bu hastaliga ama ayni zamanda 3 ayda nerdeyse 10 defa da bademcik iltihabına yakalandım. Iltihabi kirmak icin bir suru antibiyotik kullandim ve su anda en ufak bişey de hasta oluyorum bağışıklık sistemi m cok kotu durumda surekli bi faranjit hali var sabahlari bazen boğazım dan kan geliyior Velhasıl kelam ben bağışıklık sistemimi nasil güçlendirebilirim ilac takviye bitki cay vb yardimci olursaniz cok sevinirim
حَسْبُنَا اللّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
baran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: bağışıklık sistemi

Mesaj gönderen baran »

aksaraysulo yazdı:Abiler ben gecen sene yakalandım bu hastaliga ama ayni zamanda 3 ayda nerdeyse 10 defa da bademcik iltihabına yakalandım. Iltihabi kirmak icin bir suru antibiyotik kullandim ve su anda en ufak bişey de hasta oluyorum bağışıklık sistemi m cok kotu durumda surekli bi faranjit hali var sabahlari bazen boğazım dan kan geliyior Velhasıl kelam ben bağışıklık sistemimi nasil güçlendirebilirim ilac takviye bitki cay vb yardimci olursaniz cok sevinirim
iki üç ay beta glukan kullan faydası olacaktır
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arı sütünden fayda görebilirsin.bende de kr farenjit var.inşallah yazın köklü bir tedavi alıp ömür boyu kurtulacağım.birde farenjit bademcik gibi bir rahatsızlığın sürekli var ise yani genellikle akut dönemler yaşıyorsan ya burundan nefes almanda sorun var yada midede reflü var.reflü ise iki türlü bir tanesi normal reflü yanma hissi filan gibi belirtiler olur.diğeri ise boğaz reflüsü.bu reflüyü tespit edebilmek için en az 20-30 iç hasstalıkları yada kbb uzmanına gitmen gerekiyor.çünkü türkiyedeki doktorlar boğaz reflüsünü bilmiyorlar.sinsice mideden boğaza kaçaklar olup boğazı tahriş ediyor.ikisinde de kullanılan ilaçlar aynı.ama endoskopi yaptırmada her zaman fayda vardır.
aksaraysulo

ABittersweetLi yazdı:arı sütünden fayda görebilirsin.bende de kr farenjit var.inşallah yazın köklü bir tedavi alıp ömür boyu kurtulacağım.birde farenjit bademcik gibi bir rahatsızlığın sürekli var ise yani genellikle akut dönemler yaşıyorsan ya burundan nefes almanda sorun var yada midede reflü var.reflü ise iki türlü bir tanesi normal reflü yanma hissi filan gibi belirtiler olur.diğeri ise boğaz reflüsü.bu reflüyü tespit edebilmek için en az 20-30 iç hasstalıkları yada kbb uzmanına gitmen gerekiyor.çünkü türkiyedeki doktorlar boğaz reflüsünü bilmiyorlar.sinsice mideden boğaza kaçaklar olup boğazı tahriş ediyor.ikisinde de kullanılan ilaçlar aynı.ama endoskopi yaptırmada her zaman fayda vardır.
Valla abi sol burun delik deliğinde kemik eğriliği var dedi doktor nefes sıkıntısı var yemek kinusunda da biraz fazla kacirirsam boğazım a doğru geliyior yemek ve baya gaz çıkarıyorum ağzımdan dediğine göre ikiside sebep olabilir
aksaraysulo

baran yazdı:
aksaraysulo yazdı:Abiler ben gecen sene yakalandım bu hastaliga ama ayni zamanda 3 ayda nerdeyse 10 defa da bademcik iltihabına yakalandım. Iltihabi kirmak icin bir suru antibiyotik kullandim ve su anda en ufak bişey de hasta oluyorum bağışıklık sistemi m cok kotu durumda surekli bi faranjit hali var sabahlari bazen boğazım dan kan geliyior Velhasıl kelam ben bağışıklık sistemimi nasil güçlendirebilirim ilac takviye bitki cay vb yardimci olursaniz cok sevinirim
iki üç ay beta glukan kullan faydası olacaktır
Hocam arastiricam Teşekkürler
Unlawfull21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Unlawfull21 »

ABittersweetLi yazdı:arı sütünden fayda görebilirsin.bende de kr farenjit var.inşallah yazın köklü bir tedavi alıp ömür boyu kurtulacağım.birde farenjit bademcik gibi bir rahatsızlığın sürekli var ise yani genellikle akut dönemler yaşıyorsan ya burundan nefes almanda sorun var yada midede reflü var.reflü ise iki türlü bir tanesi normal reflü yanma hissi filan gibi belirtiler olur.diğeri ise boğaz reflüsü.bu reflüyü tespit edebilmek için en az 20-30 iç hasstalıkları yada kbb uzmanına gitmen gerekiyor.çünkü türkiyedeki doktorlar boğaz reflüsünü bilmiyorlar.sinsice mideden boğaza kaçaklar olup boğazı tahriş ediyor.ikisinde de kullanılan ilaçlar aynı.ama endoskopi yaptırmada her zaman fayda vardır.
Aynı sorun bende de var. Geçen yıl diyet uyguladım. 6 ay yapmalıydım 3 ay tek yaptım. Antibiyotikten dolayı reflü azdı yine bığaz tahrişi oldu :) Prostata mı yanayım boğazıma mı , dertler üst üste geliyor
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Ekmek
Şeker
Kızartılmış her türlü yiyecek
Fabrikasyon her türlü yiyecek içecek
Patates, pirinç

Bunları hayatından çıkar göreceksin bağışıklık sistemin nasıl güçlenecek. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinin tek yolu sağlıklı ve doğal beslenmeden geçiyor.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

sopenhaur yazdı:

kral gastrit var mıydı sende...
bu mideyi toparlamak için asit baskılayıcı ilaçlar dışında suplement, şurup yada herhangi bi yöntem falan var mı
evet gastrit var. ama benim asıl sorunum mide fıtığı ile ilgili.
jonrussel

Mesaj gönderen jonrussel »

işlenmiş gıdalardan , şekerden uzak dur mümkünse