Akıntı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Davutatan

Akıntı

Mesaj gönderen Davutatan »

Merhaba,
Hareketli günlerimde penisteki geri cekilme sonrası açık sarı/şeffaf akıntı geliyor. Enterococcus faecalis e duyarli sulcid sonrasi duacid kullandim. Sorum şu: sizdeki bu akintilar nasil gecti?
Davutatan

Re: Akıntı

Arkadaslar ne kullandiniz? Tecrubelerinizi paylasabilir misiniz?
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

Davutatan yazdı:Arkadaslar ne kullandiniz? Tecrubelerinizi paylasabilir misiniz?
En son ne zaman kültür antibiyoğram yaptırdın. Duyarlı antiyi kaç gün kullandın?

Varsa analiz sonuçlarını paylaşırmısın lütfen!

Birde sadece oral ilaçla bu akıntıları durduramazsın en az 6-10 adet IV yani kalçadan iğne olarak çapraz ateşe tutman daha akıllıca olur.

Birde antilerde genelde hep tetradox ile multi kullandırıyor doktorlar bence sende böyle bir kür yaparsan akıntıyı durdurabilirsin gibi geliyor bana .

Önce iğne 6-10 adet sonra 2 antibiyotik kombin 20 gün sonra bir kültür 10-15 gün sonra bana sorarsan bu şekilde yapmam lazım.
Davutatan

marti456 yazdı:
Davutatan yazdı:Arkadaslar ne kullandiniz? Tecrubelerinizi paylasabilir misiniz?
En son ne zaman kültür antibiyoğram yaptırdın. Duyarlı antiyi kaç gün kullandın?

Varsa analiz sonuçlarını paylaşırmısın lütfen!

Birde sadece oral ilaçla bu akıntıları durduramazsın en az 6-10 adet IV yani kalçadan iğne olarak çapraz ateşe tutman daha akıllıca olur.

Birde antilerde genelde hep tetradox ile multi kullandırıyor doktorlar bence sende böyle bir kür yaparsan akıntıyı durdurabilirsin gibi geliyor bana .

Önce iğne 6-10 adet sonra 2 antibiyotik kombin 20 gün sonra bir kültür 10-15 gün sonra bana sorarsan bu şekilde yapmam lazım.
Duyarli sulcid iv 10 adet duyarli duacid 2 kutu toplam tedavi 25 gun sürdü. Henuz kultur yaptirmadim yeni bittigi icin antiler. Ureyen bakteri de söylediğim gibi enterococcus faecalis
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

Valla herşeyide yapmışsın senin son durak Muhsin Balaban.

Randevunu al 10 günlük programa katıl başka da çözüm sunamıyorum sana aklıma birşey gelmiyor istersen Cüneyt hocaya git masaj yapsın belki rahatlarsın.