Prastatit patojeni bulaşıcımı?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Prastatit patojeni bulaşıcımı?

Mesaj gönderen techian »

Biz yaptık biz çekiyoruz ama ailemizle ortak kullanım alanlarımızda bu durum çok kafama takılıyor ortak kullanılan wc banyodan bu hastalık kimseye bulaşır mi belli süre antibiyotik tedavisi almış sadece prostat olmuş biri için soruyorum
therealpatient

Re: Prastatit patojeni bulaşıcımı?

Mesaj gönderen therealpatient »

Çok zor hocam. Kafaya takmayın böyle şeyleri. Korunmasız ilişkiye girmeyin, yeter.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

therealpatient yazdı:Çok zor hocam. Kafaya takmayın böyle şeyleri. Korunmasız ilişkiye girmeyin, yeter.
Anladım teşekkür ederim hocam
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

techian yazdı:Biz yaptık biz çekiyoruz ama ailemizle ortak kullanım alanlarımızda bu durum çok kafama takılıyor ortak kullanılan wc banyodan bu hastalık kimseye bulaşır mi belli süre antibiyotik tedavisi almış sadece prostat olmuş biri için soruyorum

Belli bir antibiyotik tedavisi aldıktan sonra ortak kullanım alanlarından bulaşmaz ha korunmasız ilişkiye girersen bulaşırmı bulaşmazmı bilemem ama prostatit olup eşiyle korunmasız ilişkiye giren arkadaşlarımda bir sorun olmadı sadece korunmanın amacı karşı cinsten bayandan bizlere patojen hızlı enfekte olur o yüzden korununuz tavsiyem birde eşiniz hariç korunmasız ilişki asla yapmayın yapanlar hep nüks yaşadı tekrar enfekte oldu ve daha kötü oldular
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder