Sık Boşalmak iyileşen semptomları geri getiriyor

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Unlawfull21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Sık Boşalmak iyileşen semptomları geri getiriyor

Mesaj gönderen Unlawfull21 »

Ben 2 aydır perhizdeyim sadece geçenlerde rüyamda olmuştu. Şuan enerjim baya yüksek korkuyorum yapmaya bile ne laanet hastalık
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Ben iki ay önce iyi gibiydi m ta ki masaj salonunda ikiyuz TL karşılığında oral seks ve vaginal seks yaptım salak gibi.sonra üretrit gibi fena bulgular yaşadım doktor ada gitme dim geçti gibi prostatit kaynaklı diye düşündüm sonra iki gün önce telefon seks yaptım üst üste mast sonra si en sonuncu da sanki meni penis in ortasında nn gelmiş gibi oldu ve çok yaktı. Ondan beri iki üç gün Dr beterim acayip ağrılar vr naproksen Ford var ağrı kesici ve iltihap giderici onunda cddi yan etkileri var mş. Özel gözde hast. Gidecektim oda hafta içi açıkmş poliklinik sadece acil müdahale acıkmış. Şimdi ne yapayım dostlar sizce naproksen mi? İçeyim. Yoksa hafta içini ki bekleyim azitro yazdırmak için yada üret rit var mı diye muayene mi olayım Ersin konya liya. Yoksa bir otuzbeşlik rakı mı alayım....
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

İdrar yapamıyorum rahat o beni mahv ediyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dertlii yazdı:İdrar yapamıyorum rahat o beni mahv ediyor
Kardesim, iyi bir urologa git muayene ol önce... prostat sıvısi, meni ve idrardan lokosit ve kültür incelemesi yapsın drun tanı ve teşhis konulsun bir an önce tedavine basla ilerlemeden. Forumuda iyice oku. Bilhassa eskiye dönük incele iyice.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Tamam abi saol maaşı bitirdik yine . Onbeşini bekleyecek cüzi miktarda ise dedikleri nnyaptrcam en kısa zamanda çok sağol abi inş. tanı tedavi olur.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dertlii yazdı:Tamam abi saol maaşı bitirdik yine . Onbeşini bekleyecek cüzi miktarda ise dedikleri nnyaptrcam en kısa zamanda çok sağol abi inş. tanı tedavi olur.
Devlet hastanelerinde rektal tuse yapmazlar ama iyice bir arastir belki bir kanal bulursun.Özellere bu hastalıkta para dayanmaz.
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Üniversite hastanelerinde genelde poliklinikte asistanlar oluyor, biraz ısrar edilirse yaptırılır. Ben hiç gitmedim ama ibni sinada rektal muayene yapan asistanlar var demişti bi tanıdık. Bazı asistanlar öğrenmeye kendini geliştirmeye istekli oluyor onlar yapabilir. Özele gitme imkanı olmayan şansını denesin derim. Devlet hastanesi değil üniversite hastanesinde asistan doktorla deneyin. Birsey kaybedilmez zaten ücret filan yok. Uzmanlığı alan doktorlar malesef sallamıyor. Şansı asistanlardan yana denemek lazım.
Unlawfull21

Hocam bugün doktora gittim adam bana haftada düzenli 3 kez boşal dedi. Bakteriyel sanırım benim. Uysam mı , uymasam mı anlamadım
bluestreak53

Mesaj gönderen bluestreak53 »

wolfpack yazdı:Lanet olsun kardesim boyle hastaliga. Ne yapsan geri gelmiyor acaba. Bosaliyorsun geri geliyor. Aci baharat yiyorsun geri geliyor. Stres oluyorsun geri geliyor. Usutuyorsun geri geliyor. Asitli iciyorsun alkol iciyorsun geri geliyor. Uzun sure oturuyorsun yine geri geliyor. Boyle hayat mi yasanir. Bu isin bir cozumu olmali bu ne ya. Kendi tecrubemden soyleyebilecegim tek sey duzenli spor ve saglikli beslenme kati bir sekilde. Ben sadece bu sekilde az nuks ve rahat yasayabiliyorum. Spor ve saglikli beslenin gerisini dusunmeyin. Onu yapma bunu yapma ha olmusuz ha yasiyoruz.

Hocam yaptıgınız spor tam olarak nedir ? ben koşu yada fitness yaptığımda malesef belirtilerim dahada şiddetleniyor 4 yıldır fitnessla uğraşan ben fitnessa ara verdim. Bu durum psikolojik olarak mahfetti beni çocuk gibi ağlama krizlerine giriyorum hergün. Düzenli spor yapmak sizde belirtileri hafiflettimi ? bende belirtiler arttığı gibi sporu kesiyorum. bu sebeple düzenli spor yapamadım hiç. Bu belirtilerin üstüne gidip düzenli spor yapmaya devam edersem azalırmı ? (fitness sporundan bahsediyorum)
Unlawfull21

buneydisimdi yazdı:
Unlawfull21 yazdı:Hocam bugün doktora gittim adam bana haftada düzenli 3 kez boşal dedi. Bakteriyel sanırım benim. Uysam mı , uymasam mı anlamadım

Cevabı basit. Doktorun tavsiyesine uyun. Semptomlarda artma azalma durumunu gözlemleyin ona göre kendinize uyan şey neyse o doğrultuda devam edin. Bu lanet hastalık çok fazla kişisel tedavi gerektiriyor. Genel geçer kuralları yok.
Baya ödem var deneyeceğim doktorun tavsiyesini. Doktor ısrarla bilmem ne şok tedavisi ne dedi anlamadım. Para tuzağı gibi , şu ilaçları kıllan haftaya kesin gel kültür de alayım sen de dedi.yalandan ilaç işe yaradı diyeceğim mecbur . :)
Unlawfull21

buneydisimdi yazdı:
Unlawfull21 yazdı:Hocam bugün doktora gittim adam bana haftada düzenli 3 kez boşal dedi. Bakteriyel sanırım benim. Uysam mı , uymasam mı anlamadım

Cevabı basit. Doktorun tavsiyesine uyun. Semptomlarda artma azalma durumunu gözlemleyin ona göre kendinize uyan şey neyse o doğrultuda devam edin. Bu lanet hastalık çok fazla kişisel tedavi gerektiriyor. Genel geçer kuralları yok.
Haklısınız hocam perhiz yapıyorum 2 aydır . Baya ağırlarım hafifledi penisteki. Umarım olumsuz sonuç almam . O kötü günlerime dönmem :/
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostatit hastalarina haftada 3 defa bosal diyen drlar bence yangina körükle gidiyorlar. Bir kere 3 kere diye sayiya baglamak yanlis. Bu ejekulasyon işi kisiye gore degisir. İkincisi her masturbasyon sonrasinda prostat irrite olur semptomlar artar, iyileşme süreci uzarda uzar. Cinsel iliski masturbasyon kadar zarar vermez ama masturbasyon gercekten ciddi anlamda prostatı zorluyor. Ben cinsel perhizin cok faydasıni gördüm.. eski yazilarimdada bu konuya bir kaç defa deginmistim. Yeni hastaların bilgisine.
Unlawfull21

kadir yazdı:
Prostatit hastalarina haftada 3 defa bosal diyen drlar bence yangina körükle gidiyorlar. Bir kere 3 kere diye sayiya baglamak yanlis. Bu ejekulasyon işi kisiye gore degisir. İkincisi her masturbasyon sonrasinda prostat irrite olur semptomlar artar, iyileşme süreci uzarda uzar. Cinsel iliski masturbasyon kadar zarar vermez ama masturbasyon gercekten ciddi anlamda prostatı zorluyor. Ben cinsel perhizin cok faydasıni gördüm.. eski yazilarimdada bu konuya bir kaç defa deginmistim. Yeni hastaların bilgisine.

Sağ üste forumda aratacağım bu konuyu , teşekkür ederim abi
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Sakın üst üste özellikle aynı gün de üç dört kez mastürbasyon yapmayın. Kâdir abi bana tanı tedavi önerdi iyi bir doktor da ama teşhis 2017 penis kökün de batma testis ağrısı olmuştu önemsiz bir şey sandım ege üniversitesi nde prof annemnez ve stajyer ler eşliğinde daltaşşak ortadaiken kız öğrenci erkek öğrenci karşısında muayene sonucunda kronik prostatit teşhis i reçete ile birlikte konmuş tu. Özel gözde hast. Dr Ersin konya liogluda az prostat it termo turp mu ısı tedavisi geçmezse demiş ti. Geciktirici sprey ile calidren diye bir ilaç yazmıştı. Oda kabızlık sorunu yapmış tı. Şimdi bnde hastane personeli olduğu m için utanıyorum çoğu yerde tanıdık çıkıyor. İdrar akım hızı iyi demiş ti.sik mastürbasyon sonucu çok fena nüks yaşadım. Hâlâ aynıyım bakalım ne olacak halim bu ay içinde gideceğim birine. Bu arada hiç prostat masajı yahut meni testi olmadı. Detaylar ı size yazacağım anne de hasta bnde çok zor işimde rabbim yardımcımz ola inş. Selâm ile kalın
Unlawfull21

Benim penis kökü ağrısı , penis başında hassasiyet idrar yanması ne desen geçti eser kalmadı. Cinsel perhiz yapıyorum. Sadece apış ve testis arasında şişlik idrara biraz geç çıkıyorum . Dün teste idrar akım hızı 10 çıktı sanırım benim yaştakilerin 20 olması lazım. Doktora bari ilaç yazıyorsunuz kültürsüz iğne verin dedim, iğne etki etmez oraya dedi. Madem etmiyor iğne ilaç nasıl ediyor. Kadir abinin bir arkadaşa perhiz yapın mesajını gördükten sonra ben de uygulamıştım. Baya da iyi geldi yalan yok. En iyisi ihtilam olmak rüyada.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Aynen haklısın rüya da hastalık kapma olayı yok rüya nede olsa kalan artık dolu spremlerde çıkıyor en son rüya lanma geçen 2020 de pandeminin ilk dönem inde olmuştu. Bakalım tedavi alabilirsem azda ailece düzelme olursa kahretsin bu hastalık stres üzüntü yüde sevmiyor. Moral önemli bnde idrar ve kabızlık bir düzelse. Ah dikkat etmemek üzücü hemen dağıtıyor uz benim gibi bazılar ıda. Kendimi eskisi gibi sanıyorum ama çaba sarf edersek zorda.olsa bir ihtimal tedavi perhiz haklısın nz
orhanm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen orhanm »

gokhan yazdı:Sık boşal diyen doktordan uzak dur hiç bişey bildiği yok onu zamanında banada solendi uyguladım 10 yıl önce mantık olarak iltabi dışarı atıyor alakası yok dayanilmayacak acılara yol açar kardeşim cinsellikten nekadar uzak okadar yarar görürsün ağrın sizin azalir
Aa. Geçmiş olsun. Ben her gün en az 1 kere boşalıyorum. Boşalmazsam ağrı oluyor boşalınca yangı oluyor.
Hasta124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Hasta124 »

benim hafif şikayetlerim varken cinsel aktivite sonrası geçiyor. bazende hiç bişeyim yok 10 gündür hastalığımı hissetmiyorum sonra bir cinsel aktivite 3 gün kötü oluyorum. ama sonra geri dönüyor toparlıyor. ben 2 seneye yaklaşmak üzereyim ne yaparsam yapayım 3 4 güne kötüyken iyi oluyorum. kendi kendine toparlıyor vucudum.
qwerty123

Mesaj gönderen qwerty123 »

Unlawfull21 yazdı:Benim penis kökü ağrısı , penis başında hassasiyet idrar yanması ne desen geçti eser kalmadı. Cinsel perhiz yapıyorum. Sadece apış ve testis arasında şişlik idrara biraz geç çıkıyorum . Dün teste idrar akım hızı 10 çıktı sanırım benim yaştakilerin 20 olması lazım. Doktora bari ilaç yazıyorsunuz kültürsüz iğne verin dedim, iğne etki etmez oraya dedi. Madem etmiyor iğne ilaç nasıl ediyor. Kadir abinin bir arkadaşa perhiz yapın mesajını gördükten sonra ben de uygulamıştım. Baya da iyi geldi yalan yok. En iyisi ihtilam olmak rüyada.
Maksimum mu ortalama hız mı?
Unlawfull21

qwerty123 yazdı:
Unlawfull21 yazdı:Benim penis kökü ağrısı , penis başında hassasiyet idrar yanması ne desen geçti eser kalmadı. Cinsel perhiz yapıyorum. Sadece apış ve testis arasında şişlik idrara biraz geç çıkıyorum . Dün teste idrar akım hızı 10 çıktı sanırım benim yaştakilerin 20 olması lazım. Doktora bari ilaç yazıyorsunuz kültürsüz iğne verin dedim, iğne etki etmez oraya dedi. Madem etmiyor iğne ilaç nasıl ediyor. Kadir abinin bir arkadaşa perhiz yapın mesajını gördükten sonra ben de uygulamıştım. Baya da iyi geldi yalan yok. En iyisi ihtilam olmak rüyada.
Maksimum mu ortalama hız mı?

https://www.hizliresim.com/a6no0xw
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Iliskisi olmayan bosalsa mi bosalmasa mi gercekten herkes bir sey diyor. 6 ay hiç bosalmasak doku hasari icin iyi mi olur yolsa daha mi kotu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Iliskisi olmayan bosalsa mi bosalmasa mi gercekten herkes bir sey diyor. 6 ay hiç bosalmasak doku hasari icin iyi mi olur yolsa daha mi kotu.
Bekarsaniz zaten vücutta biriken meni fazlasi ihtilam yolu ile disari atıliyor. Vücut fazlayi disari atiyor zaten.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

kadir yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:Iliskisi olmayan bosalsa mi bosalmasa mi gercekten herkes bir sey diyor. 6 ay hiç bosalmasak doku hasari icin iyi mi olur yolsa daha mi kotu.
Bekarsaniz zaten vücutta biriken meni fazlasi ihtilam yolu ile disari atıliyor. Vücut fazlayi disari atiyor zaten.
Kadir abim, ruyalaniyorum ama bakiyorum sivi cikmamis oluyor.
Bir de abi bosalmasan prostat buyur dedi huseyin secgin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abim, ruyalaniyorum ama bakiyorum sivi cikmamis oluyor.
Bir de abi bosalmasan prostat buyur dedi huseyin secgin
Ozaman arada ejekule olacaksin bir sekilde.