Dr hiçbir şeyin yok dedi ben de hiçbir şeyim yokmuş gibi yaşamaya karar verdim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
caca32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Dr hiçbir şeyin yok dedi ben de hiçbir şeyim yokmuş gibi yaşamaya karar verdim

Mesaj gönderen caca32 »

Hahahaha bu akşamda bir havai fişek gösteri yaparsın artık :)
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Dr hiçbir şeyin yok dedi ben de hiçbir şeyim yokmuş gibi yaşamaya karar verdim

Mesaj gönderen Dogukan01 »

buneydisimdi yazdı:Arkadaşlar buradaki eleştirim zor bir hastalık, insanlar bir ümit doktora gidip şifa arıyor ama doktorlar birşeyin yok diyip yolluyorlar. Kamu hastanelerinde malesef durum bu. Özeller desek çalışan insanlar için dahi zorlayıcı bütçelerde masrafla sonucunun ne olacağı belli olmayan tedaviler alıyor insanlar. maddi olanakları kısıtlı olduğu için gerekli tedaviyi alamayan insanları genç kardeşlerimizi gördükçe insan bir kat daha üzülüyor. Allah herkese şifa versin
Onlardan biriyim ben. En son ilker ünsala gittim adanada antibiyotik kombinasyonu verdi kullandım bir işe yaramadı ümidi kestim artık. Doktora falan gitmiyorum. İmkanım olsa muhsin balabana ya da Hüseyin seçgine giderim. Ama öğrenciyim daha kendi şehrimdeki ürologlara bile gidemiyorum maddi gücüm yok çünkü şehir dışına nasıl gideyim
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

buneydisimdi yazdı:Cuma günü gittiğim (şehir hast)Dr kan,idrar tahlilinde ve pelvik bölge röntgeninde bir şey çıkmayınca bir şeyin yok dedi. Ben de tamam o zaman dedim çıktım. Hiçbir şeyim yokmuş gibi yaşamaya karar verdim. Hastaneden dönerken yol üstünde kelle paçacı vardı, gözü kararttım girdim, bastım acıyı, sarımsağı, roka ve limonu atın ölümü arpadan olsun dedim
Madem bir şeyim yoksa:)) Sabahki sızlamalar bitti eser kalmadı. Tedavide yeni gözden kelle paça kürü tavsiye ederim :))
Ordaki önemli besin bence sarımsak. Aban abi sarımsağa bol bol tüket, ağız kokusu dışında hiçbir kötü yanı da yok. Doğal antibiyotik bana çok iyi geldi ve geliyor. Tavsiye ederim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kelle paça, işkembe bunlari bolca tüketebklirsiniz. Ben sürekli icerim. Bol sarimsakli sirkeli.
Hasta124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Hasta124 »

bu hastalıkta en büyük tedavi umudu yatıştırmak. hastalığı şikayetsiz geçirdiğiniz gün kadar iyileşiyorsunuz demektir. bazen kötü şeyler yapsanızda vücut tepki göstermez bazen en iyi şeyleri yapıncada kötü olursunuz bu tamamen hastalığın karakteri. siz uzun vadeye bakın kötü olduktan sonra ne kadar süre sonra tekrar iyileşiyorum galiba dediğiniz sürece bakın. hiç birşeyle uğraşamıyorsanız pes etseniz bile çok basit kolay yöntemlerle devam edin. basit bitki çayları bile bu hastalığa üretraya iyi gelir. yaz ayı kiraz iyidir. çöpünü atmayın çayın içine atın kaynatıp demleyin muhakkak faydası olur. soğan kürü yerine soğan çorbası yaptırın evde. salçalı tereyağlı mercimekten güzel oluyor. sarımsağı öğünlerde eksik etmeyin. yeşil yapraklı sebzeler neye iyi gelmiyorki bu hastalığa iiyi gelmesin özellikle borkoli. ben bu sene 20 kg tüketmişimdir. enfeksiyon kaynaklı bir sorununuz yok ise bu hastalık bu şekilde basit kolay destekçilerle sizi rahatsız edecek gücü bulamaz. ama antibiyotik iyi geliyor ise yapacak birşey yok. antibiyotiğe devam.