Testislerim durmadan haraket ediyor

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
berkdemir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020
İletişim:

Testislerim durmadan haraket ediyor

Mesaj gönderen berkdemir »

Anal ilişki sırasında penisimin ucunda bakteriler vardı ertesi gün işiyemedim çatallı geliyordu doktora gittim idrar testi alıp idrar kültürü alıp bişey çıkmadı dedi 5 ay sonra bu sefer testislerim ağrımaya başladı şuanda en ufak nefes almamda testisler yukarı çıkıyor geri iniyor ne yapıcam kafayı yedim +?
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Testislerim durmadan haraket ediyor

Mesaj gönderen marti456 »

Kardeşim testisler sürekli hareket eder zaten sen biraz panik halindesin herhalde. Muhsin balaban 'a git neyin var detaylıca analiz etsin istersen.
berkdemir
İletişim:

Hocam ağrı yapıyor bu ilişki hayatımı maffetti
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

berkdemir yazdı:Hocam ağrı yapıyor bu ilişki hayatımı maffetti

Gecmis olsun , prostatit kapısı açılmış gorunuyor.

Testislerin hareket eder normaldir. Fakat ince bir detay var , normalinden aşırı bir hateketlenme var zannedrsem ki bunu farkdiyorsun. Bakteri prostat icinde yerlesmis ve şu an tum alt pundedatal sinir duyu sistemlerini bozma durumunda .

Bu bozulmalar zamanla , testiste agri , penis icinde agri sizlama , mesanede yanma , sonra bir iyilesme olucak , cunku vucutta bir savunma yapacak , sonrasinda testislerde dibinde ve pelvik bolgede yanmalar olucak .

Bu kısım prostatın sinirlerinin en cok vuracagı ve artik bu kisimla ugrasacagin kisimdir ki , 5 bilinmeyenli denklem burda baslar,

Antibiyotik , ilac , bitkisel , gida takviyeleri ile nukslerle surecin devam eder.

Zaman icinde alışır , semptomlar azalır , iyilesir gibi olursun.

Nukslere dikkat gecmis olsun
berkdemir
İletişim:

Hocam dediğin herşey oluyor ne önerirsin özele gidiyorum idrar tahlili alıyor temzi diyor bi daha gidiyorum idrar kültürü alıyor temiz diyor sonra bi daha gidiyorum testis renkli dobber istiyor onu yapıyorum oda normal diyor antibiyotik yaz diyorum tanısı olmadan yazılmaz diyor bi yol göster onu yapim psikolojimi bozdu
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Psikolojinin içine eden bir durum doğrudur. Cok gecmis olsun. Ilk yapacagin sey kabullenmek .

Doktor doktor gezme , masraflı hastalik.

Yaklasık 2 yılda ızdırap eder.

Sonrası iyilesme ve süründürme.

Cikmkiyorsa bakteri ugrasma , ampirik tedavi uygulayan doktor bulabilirsin. Rahatlama icin.

Prostat sinirlerin icin Xtral xl alablirsin eczanden
caca32

Mesaj gönderen caca32 »

Arkadaşlar bende bir idrar tazyikli geliyorsa diğeri çok zayif geliyor bazen mesaneyi tam boşaltıyorum bazen boşaltamıyorum ağrı sızı yok covidten sonra böyle oldum. Sizce bu mesane sorunumudur prostat sorunumudur. Yani yarım saat önce zor işiyorsam yarım saat sonrası gayet normal işiyorum.
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

kmlpr2 yazdı:Psikolojinin içine eden bir durum doğrudur. Cok gecmis olsun. Ilk yapacagin sey kabullenmek .

Doktor doktor gezme , masraflı hastalik.

Yaklasık 2 yılda ızdırap eder.

Sonrası iyilesme ve süründürme.

Cikmkiyorsa bakteri ugrasma , ampirik tedavi uygulayan doktor bulabilirsin. Rahatlama icin.

Prostat sinirlerin icin Xtral xl alablirsin eczanden
Bu arada idrar tahlili sprem tahlili kulturunde cikmiyorsa , prostat masaji yapan doktor bulup cikan prostat sivisindan lokosit kontrolu ve bu sividan kultur yap derim fakat , çıkan bakteriye inanan doktor başka , inanmayan doktor da, hasta bile kendi bakterisine inanmiyor.

Tahlil sonuclari muamma yani.

Bu yuzden saglam beslen , bol bol yesil sebze , ye . Agri kesici kas gevseticiler kullan.

Her gun sicak su gir otur.

Her gun sabah 1 saat koş

Her gun yerde bacak acma hareketi yap. spor bol bol agrini hafifletir.

Bu hastalik en kotu tarafi , gecer gibi olur, iste tam bitiyor dedigin an nuks gelir. Mahfeder psikolojini bezersin hayattan
berkdemir
İletişim:

Aynen öyle hocam sağlam bi doktoraa göstersem rahatlıcam doçentlere gösteriyorum diyor ki temiz bişey yok
marti456

Mesaj gönderen marti456 »

caca32 yazdı:Arkadaşlar bende bir idrar tazyikli geliyorsa diğeri çok zayif geliyor bazen mesaneyi tam boşaltıyorum bazen boşaltamıyorum ağrı sızı yok covidten sonra böyle oldum. Sizce bu mesane sorunumudur prostat sorunumudur. Yani yarım saat önce zor işiyorsam yarım saat sonrası gayet normal işiyorum.

Covidden sonra olduğuna emin misin? Neye dayanarak böyle bir kanıya vardın?
caca32

Mesaj gönderen caca32 »

marti456 yazdı:
caca32 yazdı:Arkadaşlar bende bir idrar tazyikli geliyorsa diğeri çok zayif geliyor bazen mesaneyi tam boşaltıyorum bazen boşaltamıyorum ağrı sızı yok covidten sonra böyle oldum. Sizce bu mesane sorunumudur prostat sorunumudur. Yani yarım saat önce zor işiyorsam yarım saat sonrası gayet normal işiyorum.

Covidden sonra olduğuna emin misin? Neye dayanarak böyle bir kanıya vardın?
Eminim çünkü covide yakalandığım gün idrar sorunları başladı hatta hastahaneye gittim idrar yolu enfeksiyonu diye doktorum bunun covid olduğunu söyledi. çünkü halsizlik bogaz ağrısıda başlamıştı. 2 ay pozitif kaldım. 20 gun oldu negatife döneli sorunlarım devam ediyor.