Bacak kas ağrısı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Bacak kas ağrısı

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Arkadaşlar bu hastalık çıktıktan beri antibiyotikten mi prostatitten mi yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum ama her iki bacağımda kas ağrıları başladı bacaklarımdaki kaslar sanki spordan cıkarsında yanar ya aynı o şekil sızlıyor iyi kötü tahammül ediyordum ama bu aralar iyice alevlendi bunun nedeni ne sizce fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim fibromiyalji falan yazıyor olma ihtimali varmı yoksa prostatitten mi çünkü kol kaslarımda falan sorun yok sadece bacaklar
marti456

Re: Bacak kas ağrısı

Mesaj gönderen marti456 »

Kinolon grubu antibiyotik kullanımınız oldumu acaba?
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Omerefe34 yazdı:Arkadaşlar bu hastalık çıktıktan beri antibiyotikten mi prostatitten mi yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum ama her iki bacağımda kas ağrıları başladı bacaklarımdaki kaslar sanki spordan cıkarsında yanar ya aynı o şekil sızlıyor iyi kötü tahammül ediyordum ama bu aralar iyice alevlendi bunun nedeni ne sizce fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim fibromiyalji falan yazıyor olma ihtimali varmı yoksa prostatitten mi çünkü kol kaslarımda falan sorun yok sadece bacaklar
Aynı problem ben dahil bir kac kiside daha var kardesim, prostat şiş oldugundan dolayı bacağa giden sinirlere baskı yapıyor ondan kaynakli
Omerefe34

İlk zamanlar yoktu ne zaman antibiyotiğe yüklendim başladı arkadaşlar antibiyotikten oldu demiyorum ama kötü
Bir dr denk geldim ve haftada iki kutu verdi yolladı verdi yolladı yanımda ne bir probiyotik ne bişi kinolon dahil hepsini kullandım cipro tavanic tarivid tetradox azitro avelox kutu kutu kullandım bu ilaçları ve suan bağırsaklardan sorun yaşıyorum ibs ve dediğim bu kas ağrıları inanın proststiti unuttum ama bu antibiyotikleri birbuçuk aydan beri bıraktım ama düzelme olmadı başta burayı bulmadım çok hata yaptım hastalık üstüne hasta oldum ne diyim durum böyle
moskovaBB
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen moskovaBB »

Kinolon grubu antibiyotikler yapiyor malesef.
Bende de oldu ayak tabanimda , bacak baldir arkasi ve kalca altinda. Ozellikle ayak tabanim cok sikintiliydi . Tendon iltihabi . 1 - 1,5 yilda yavas yavas gecti aktif spor yapiyorum.
Sol bacagim hala sag bacagima gore daha gucsuz oysa solak im ben.
Dikkat edin antibiyotik i yazan doktorunuza durumu bildirin. Ben zafer hocaya soyledim kullanmamani soyledi. Baska anti yazmisti.
Gecmis olsun
Omerefe34

Teşekkür ederim hocam sağol biraz ara verdim bağırsaklarımı düzletmek için ondan sonra bakıcaz inş
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Omerefe34 yazdı:Arkadaşlar bu hastalık çıktıktan beri antibiyotikten mi prostatitten mi yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum ama her iki bacağımda kas ağrıları başladı bacaklarımdaki kaslar sanki spordan cıkarsında yanar ya aynı o şekil sızlıyor iyi kötü tahammül ediyordum ama bu aralar iyice alevlendi bunun nedeni ne sizce fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim fibromiyalji falan yazıyor olma ihtimali varmı yoksa prostatitten mi çünkü kol kaslarımda falan sorun yok sadece bacaklar
Prostatit, bacaklarda gucsuzluk, yanma,sızlama ve sanki 5 defa üst üste cinsel iliski yapıldığı zaman nasıl bacaklarda sızlama oluyorsa aynı şekilde bazı prostatit hastalarında bu semptom oluyor.
gambaz34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen gambaz34 »

Kadir abi sana özelden yazdım zahmet olmazsa bakarmısın
Omerefe34

canadianguy sorma kardeş can derdine düştüm bilmiyorduk o zaman neyin ne olduğunu ayda 7 8 kutu antibiyotik içmenin ne olduğunu bu adam bana verdi bende içtim ürettir dedi sistit dedi şu an bağırsak sorunlarım çok kötü ne olduğu da belli
Değil inş ibsdir randevu aldım kolonoskopi yaptırıcam bu aralar kan gelmeye başladı dıskıdan hep ishal Var o kadar antibiyotik kullandım ki bilinçsizce kısa sürede,çok büyük sıkıntılara sebebiyet verdim inş kötü bir hastalık çıkmaz o da Allah’ından bulsun ne diyeyim aklı basında doktor her hafta 2 3 kutu antibiyotik yazmaz yanında bi destek bile vermeden eğer bende de crohn kolit felan ne çıkarsa artık o da içtiğim antibiyotiklerdedndir eminim yaşım 25 bu yaşıma kadar çok nadir antibiyotik içmedim bile hiç
Bi sorunum yoktu kötü insana denk geldik bu hastalık için içilmez demiyorum insanlar burda bak içiyor ama ayda bir kutu iki kutu yanında da takviye alıyorlar
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen gokhan »

KArdes bu hastalık kas bacak ağrısı yapıyor doğrudur hep söylediğim antibiyotik kullanmayın hiç bir faydası yok sadece 2 ci bir hastalık. Sahibi yapıyor
Omerefe34

Evet yapıyormuş Kadir abide belirtmiş yukarıda şimdi
Gördüm bi arkadaş da yazmış
Aynen öyle antibiyotik kullanacaksanda bilinçli kullan doktorlar birşey biliyor diye kendimizi emanet ediyoruz ama insanın herşeyi önce kendi bilmesi lazım maalesef kimseye güven olmuyor