En iyi doktorlar kimler?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Unlawfull21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

En iyi doktorlar kimler?

Mesaj gönderen Unlawfull21 »

Bu hastalıkla ilgili en iyi doktorların ismi ve bulunduğu illeri yazabilecek arkadaşlar var mı? Uzun zamandır bulunduğum il ve çevre illerde araştırdım maalesef bulamadım. Daha doğrusu prostat masajı yapıp lökosit bakan doktor bulamadım. Yol yakınken tedavi olmak istiyorum . Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: En iyi doktorlar kimler?

Mesaj gönderen asosyal »

En iyi doktor bu hastalık için yok kardesim. Bu hastalığı kabul eden ve hastası ile ilgilenen doktor bulabilirsen herkes için en iyi doktor o dur. Bu hastalıkta doktorlardan mucize bekleme doktorlar bu hastalıkta yaşam kaliteni iyileştirmek için uğraşır ama çoğu doktor başından kovuyor inanmıyor böyle bi hastalığa
Unlawfull21

asosyal yazdı:En iyi doktor bu hastalık için yok kardesim. Bu hastalığı kabul eden ve hastası ile ilgilenen doktor bulabilirsen herkes için en iyi doktor o dur. Bu hastalıkta doktorlardan mucize bekleme doktorlar bu hastalıkta yaşam kaliteni iyileştirmek için uğraşır ama çoğu doktor başından kovuyor inanmıyor böyle bi hastalığa
En iyi doktordan kastım ilgilenen ve psikolojik demeden tüm testleri yapan doktorlara diyorum. Aralıkta askere gideceğim ve timden iyileşmek istiyorum. %100 iyileşmedim , bu halle askerde napacam bilemiyorum
therealpatient

Mesaj gönderen therealpatient »

asosyal yazdı:En iyi doktor bu hastalık için yok kardesim. Bu hastalığı kabul eden ve hastası ile ilgilenen doktor bulabilirsen herkes için en iyi doktor o dur. Bu hastalıkta doktorlardan mucize bekleme doktorlar bu hastalıkta yaşam kaliteni iyileştirmek için uğraşır ama çoğu doktor başından kovuyor inanmıyor böyle bi hastalığa
İnanmıyorlar değil. Alayı inanıyor aslında ama tedavide çok başarısız oldukları için kaçıyorlar. Umarım bu hastalıkta bize bunları yaşatan tüm doktorların bir gün çocukları teker teker prostatit olur.
Unlawfull21

therealpatient yazdı:
İnanmıyorlar değil. Alayı inanıyor aslında ama tedavide çok başarısız oldukları için kaçıyorlar. Umarım bu hastalıkta bize bunları yaşatan tüm doktorların bir gün çocukları teker teker prostatit olur.
Onlar veya onların yakınlarından biri çekerse elbet anlayacaklar bizi.