Prostat sivisindan Kültür

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Davutatan

Prostat sivisindan Kültür

Mesaj gönderen Davutatan »

Arkadaslar merhaba,

Prostat sivisinda kultur yapmak istiyorum yarin masaj yapan bir doktordan. Duzen labla steril kap verdiler idrar kulturu yapilan kap. Simdi bu siviyi bu kapa nasil boyacagim elimi ve penisi degdirmeden? Zaten bir iki damla cikiyor oda akiskan bir vaziyette degil. Sizin yaptığınız Kültürler ne sekilde okuyordu? Lam a koyup bakiyor hastane doktorlari ama laboratuvarlar lam degil steril kap verdi. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostat sivisindan Kültür

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Davutatan yazdı:Arkadaslar merhaba,

Prostat sivisinda kultur yapmak istiyorum yarin masaj yapan bir doktordan. Duzen labla steril kap verdiler idrar kulturu yapilan kap. Simdi bu siviyi bu kapa nasil boyacagim elimi ve penisi degdirmeden? Zaten bir iki damla cikiyor oda akiskan bir vaziyette degil. Sizin yaptığınız Kültürler ne sekilde okuyordu? Lam a koyup bakiyor hastane doktorlari ama laboratuvarlar lam degil steril kap verdi. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
Hocam sıvıyı doktor alırken siz o kabı penis ucuna tutacaksınız doktor masajı yaptıkça sıvı gelecek ve o kabın içine damlayacak siz de onu düzen laba götürüp vereceksiniz bu kadar.
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

Penisin ucunu silmeyi unutmayın steril mendil ile.
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Davutatan yazdı:Arkadaslar merhaba,

Sivi almadan once , activex antibakteriyel mendil ile silin
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

Sen Zafer oyman a gitmedin mi kardeşim şimdi nerene çıktı bu kültür meselesi Zafer oyman ın tedavisine devam etmiyor musun ?
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

Labaratuvara yakın hangi hastanede masaj için gidiceksin bende kültür vermek istiyorum