Yine yeni yeniden

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ugur07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Yine yeni yeniden

Mesaj gönderen ugur07 »

Merhabalar arkadaşlar prostatit semptomu 2018 Aralık ayında ortaya çıktı ozamanlar basit bir idrar yolu enfeksiyonu sanmıştım bilinçsizdim aklıma hiç bu şeyleri getirmezdim ama bu hayatta herşey mümkünmüş benim prostatitin en yoğun olduğu zamanda çocuğum oldu bu hayatın bana en büyük hediyesi bu olsa gerek yani şu saatten sonra penisim olmasada çok koymaz bana fakat ağrılar sızılar semptomlar yine baş gösterdi tam bitti derken yine bi şekilde ortaya çıkıyor :) fakat bu bana öyle bir ders oldu ki eskiden kadınlarla aram efsane güzeldi sürekli her gün farklı bir kadın olurdu ama artık bir evlendiğim için eşimi aldatmayı aklımın ucundan bile geçirmiyorum hem manevi olarak hemde hastalık kapma tehlikesi ile gerçi tertemiz ve çok güzel biri de olsa umrumda olmaz çünkü eşimi ve çocuğumu çok seviyorum ve bu hastalığın güzel yanlarından biri de maneviyatımı çok güçlendirdim ve eskiye nazaran sabırlıyım umutluyum ufak şeyleri dert etmiyorum yani iyi yanlarıda oldu benim için hakkını yiyemem bu illetin :)) benim şimdi asıl konum tedavi yöntemlerini unuttum ve sil baştan tedaviye başlamak istiyorum bakteriyel prostatitte bakteri yok oldu gözüküyor kültür testlerinde çıkmıyor deneyimli abi ve kardeşlerimden tedavi yöntemlerini alabilirsem çok mutlu olurum sağlıklı huzurlu ve prostatsız günler diliyorum :)
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Yine yeni yeniden

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam geçmiş olsun Allah şifa versin. Bakteri neydi nasıl yok ettin ? Bu süreçte semptomlarda kaybolan oldu mu? Bir de kültürü prostat sıvısından aralıklarla düzen laba vermen gerekiyor. Tahminimce bakteri hâla vardır
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

ugur07 yazdı:Merhabalar arkadaşlar prostatit semptomu 2018 Aralık ayında ortaya çıktı ozamanlar basit bir idrar yolu enfeksiyonu sanmıştım bilinçsizdim aklıma hiç bu şeyleri getirmezdim ama bu hayatta herşey mümkünmüş benim prostatitin en yoğun olduğu zamanda çocuğum oldu bu hayatın bana en büyük hediyesi bu olsa gerek yani şu saatten sonra penisim olmasada çok koymaz bana fakat ağrılar sızılar semptomlar yine baş gösterdi tam bitti derken yine bi şekilde ortaya çıkıyor :) fakat bu bana öyle bir ders oldu ki eskiden kadınlarla aram efsane güzeldi sürekli her gün farklı bir kadın olurdu ama artık bir evlendiğim için eşimi aldatmayı aklımın ucundan bile geçirmiyorum hem manevi olarak hemde hastalık kapma tehlikesi ile gerçi tertemiz ve çok güzel biri de olsa umrumda olmaz çünkü eşimi ve çocuğumu çok seviyorum ve bu hastalığın güzel yanlarından biri de maneviyatımı çok güçlendirdim ve eskiye nazaran sabırlıyım umutluyum ufak şeyleri dert etmiyorum yani iyi yanlarıda oldu benim için hakkını yiyemem bu illetin :)) benim şimdi asıl konum tedavi yöntemlerini unuttum ve sil baştan tedaviye başlamak istiyorum bakteriyel prostatitte bakteri yok oldu gözüküyor kültür testlerinde çıkmıyor deneyimli abi ve kardeşlerimden tedavi yöntemlerini alabilirsem çok mutlu olurum sağlıklı huzurlu ve prostatsız günler diliyorum :)
Kültür derken ne kültürü? Prostat masajı yapılıp sıvı alınıp lökosit ve bakteri var mı bakıldı mı?
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

uğur kardeşim yapılacaklar çok bassit bulunduğun ilde yada yakınıda prostat sıvısı alacak birini bulman lazım ve ondan kültür çalıştırman lazım yapabiliyorsan idrar , sperm ve prostat sıvısından alırsan daha iyi olur hepsini bir laboratuvara analiz için verip beklemen lazım çıkan sonuca göre antibiyogram yaptırıp tedavine bu şekilde başlayabilirsin.

Şayet yakınlarında bu imkanlar yoksa , ankara, istanbul ve Eskişehir de bu işi yapan hocalar var imkanın kime yetiyorsa ona gidip tedavine başlayabilirsin.

Ampirik tedavi istersende zaten bilmeyen kalmadı zafer hocaya gitmen lazım istanbulda onunda çok iyi ettiği hasta vardır.