İzmir de doktor tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Tired35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

İzmir de doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen Tired35 »

Merhaba. İzmir de prostat sıvısın dan lokosit ve kültür bakan kronik prostat konusunda tecrübeli memnun kaldığınız bir doktor varmı?
1q2w3e4r5t6y
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: İzmir de doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen 1q2w3e4r5t6y »

Izmirde ege yaşamda hastanesi doktor ruslav hoca var sıvıdan lökosit bakmıyor ama masaj fan sonra idrarda bakıyo ve sürekli takip ediyor öneririm gitmeni
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Bilgin »

1q2w3e4r5t6y yazdı:Izmirde ege yaşamda hastanesi doktor ruslav hoca var sıvıdan lökosit bakmıyor ama masaj fan sonra idrarda bakıyo ve sürekli takip ediyor öneririm gitmeni
kardeşim nerelerdesin, nasıl oldu.Var mı bir gelişme?
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Tired35 yazdı:Merhaba. İzmir de prostat sıvısın dan lokosit ve kültür bakan kronik prostat konusunda tecrübeli memnun kaldığınız bir doktor varmı?
Necmettin Çikilli var diye biliyorum ancak forumdaki arkadaşların yazılarını okumanda fayda var diye düşünüyorum.Gitmeden bir.
1q2w3e4r5t6y

Bilgin yazdı:
1q2w3e4r5t6y yazdı:Izmirde ege yaşamda hastanesi doktor ruslav hoca var sıvıdan lökosit bakmıyor ama masaj fan sonra idrarda bakıyo ve sürekli takip ediyor öneririm gitmeni
Abi masajla ödemi baya azaltik ama biliyon abi kolay iş değil uzun sürücek tedavi...bilgin abi masajda sıvı getirmek şart mı
Tired35

Mesaj gönderen Tired35 »

Necmettin çikilli hakkındaki yorumlar pek olumlu değil. 5. Kutu cipro bitmeye yakın kalpte çarpıntı sol kolda ağrı yaptı.tansiyon 19 a falan fırladı. Sanırım kalbi zorladı antibiyotik onun için bıraktım.prostat sıvısın dan lokosit ve kültür baktırmadan antibiyotik kullanmak istemiyorum.Doktor bulamazsam son çare ruslav hocaya gidicem
velaxi07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen velaxi07 »

herkeze selamlar saygılar öncelikle bu konu başlığı adı altına bunları yazdığım için sizlerden özür diliyorum çünki foruma yeni üye olduğum için sanırım kendime ait konu başlığı adı altında foruma entry yazamıyorum o yüzden en güncel başlık olarak bunu görüp buraya yazmak istedim elbette konu başlığı açabilirsem buraya yazdığımı oraya aktararak temize çekmek istiyorum;
öncelikle herkeze Allah c.c dan şifalar diliyorum...
dipnot(yaş 21)
benim bu hastalıkla tanışım taaaa ortaokul zamanlarıma dayanıyor 8. sınıftım sanırım, bir gün okuldan eve geldim tuvalete koştum idrar için, birde ne göreyim testislerimin altı ile anüs bölgem deli gibi yanıyor hiç unutmam o ağrıyı o yanma beni kıvrandırmıştı ağlatmıştı resmen (bu arada acıya gerçekten duyarsız bir insanımdır her türlü acıyı tölöre ederim diye düşünürüm hep kendi kendime :) )
ilk atak buydu 2 . atak ise lise yıllarımda başladı o lise yıllarıma kadar hiçbişey yoktu taaaki o güne kadar eveeet malesef korunmasız cinsel birliktelik :(, ilk korunmasız cinsel ilişkim sonrası kasıklarım da çömelirken bir ağrı olmuştu ve üstünde 2 hafta sonra idrarda yanmalar olmuştu ama kendiliğinden geçmişti akıntı vs vs gonorea, klamidya gibi belirtileri çok sık görmemiştim,
-deepnot- CİNSEL HAYATIM BAŞLAMADAN ÖNCEDE HER RAMAZAN AYININ BAŞINDA İDRAR YOLLARINDA YANMA VE İDRAR YAPMA GÜÇLÜĞÜ ÇEKİYORDUM- hiç sekmezdi her ramazan ayının başında beni beklerdi bu illet :)
neyse gelelim 2. kısma akıllanmayan ben yine cinsel ilişkiye girmişti ama vajinal olarak korunup oral olarak korunmamıştım tabi sizde biliyorsunuzki oral yoldanda üriner enfeksiyon enfekte olabiliyor :) fakat ben o zaman bilmiyordum, işte 2. cinsel münasebetimden sonra başladı olaylar o zamana kadar hiç batma yoktu ağrı sızı yoktu ama o münasebetten sonra yanına batma ağrı sızı pelvik bölgesinde iğne hissiyatı sanki pelvik kaslarını gevşetip sıkınca yaşanan o ağrı işte bunlar eklenmişti yanına,
çok sefer uroloğa gitti işeme testleri idrar kültür kan vs vs hepsi antibiyotik ağrı kesici ile geçiştirdi, yıl oldu 2020 :) üniversite zamanlarım geçen sene hayatımın en büyük atağını yedim bu hastalıktan, yine ramazan ayının 3. günü gece tuvalete büyük abdestimi yapmaya gitti orda koptu zaten filim mesanemden penisimin ucuna köküne testislerime varana kadar öyle şiddetli öyle güçlü bir yanma oluyorduki dayanmak neredeyse imkansızdı direk ertesi gün üroloğa gitti antibiyotik ağrı kesici verdi tabiki temiz çıkan kültür testine rağmen,2 ay süründürdü ondan sonrada ortadan kayboldu o esnadada artık böyle fellik fellik umut arıyorum o sıralar isim vermicem sizinde bildiğiniz bi isimmiş sanırım kendi ilacını yapıp iyileşen bir kimyager varmış onun ilacını aldım hiçbi fayda göremedim, babam dağdan bayırdan saf yakıotu toplayıp getiriyordu onu içtim bi süre ve gerçekten sunu söyliyim tadı gerçekten berbat Allah kimseyi düşürüp bu otu içmek zorunda bırakmasın davar tezeği gibi kokusu vardı resmen büyüklerimiz bilir :), veeeee gelelimmm bu güne bu hastalık vucudumda en sert şekilde nufuz ettiği zamanlarda bile cinsel yönden hiç sıkıntım olmamıştı,
bu sene ise en son atak geçireli üzerinden 1 sene oluyor :) ve Allah a şükür atak geçirmedim ramazan ayınıda atlattım birazda ondan mutluyum :) ama gel gelelim hastalığın bende yeni oluşturduğu bi semptom var malesef erken boşalma 4-5 önce başladı buda yanına sertleşme sorunuda ekleniyor tabi, bu hastalığı taşıdığım halde 15 dakikadan aşşa boşalmam mümkün değildi şimdi vajen içine girer girmez boşalıyorum gitgel yapamadan yaşım genç olduğu içinde en çok canımı sıkan durum bu diyebilirim, hastalığın şuan üzerimde kalan 3 semptomu var bütün semptomlarını geçirmiş yaşamış birisi olarak söylüyorum bunları belki yaşım genç olduğu için vudum kendini onarıyodur bilemiyorum,
deepnot- sigara kullanıyorum, alkolde ehhh işte ayda yılda bi oda gin olması şartıyla tabiki bira vs vs sevmem gin i hep faydalı görür faydalı bulurum yaptığım bi kaç araştırmada da gin in gerçekten faydalı olduğu kanaatine vardım-
neyse gel gelelim sonlara, şuan içinde bulunduğum durumda sadece penis köküm, testis aldım, ve pelvik tabanımda sadece batma var pelvik kaslarımı sıkıncada bu batmayı hissediyorum, bunun yanında erken boşalma birde 2 semptomda diyebiliriz sertleşme sorunu biraz benden kaynaklı sanırım çok sık mast yapıyorum bazen günde 5-6 oluyor normal değil biliyorum, ve birde damlatma sorunum var 3 semptom toplamda evet, bunların dışında bu hastalıktan yana bir şikayetim yok, ama bazen diyorum keşke erken boşalıcağıma cayır cayır yansam siz büyüklerim için tabiki bu durum biraz basit görünebilir ama insan genç ken çok sıkıntı yaratıyor bu durum,
gelelim sona...
bu hastalığım üzerimde bıraktığı şu son semptomlar için kmplr2 adlı üyenin kullanmış olduğu kili kullanıcağım iyice detaylı araştırdım,
batma ve erken boşalma sorunumu çözse kafi cidden, zaten çok fazla bi semptomum kalmadı,
bu hastalık hakkındaki düşüncem kendini iyileştiriyor ama batma semptomunu hep geride bırakıyor, bazen düşünüyorum erken boşalma sorunum piskolojik olabilirmi diye ama şunu söylebilirim, değerli forum sakinleri eğer aranızda bu sorundan ötürü erken boşalan varsa erken boşalma tetikleyen şey fiziksel olarak kesinlikle ve kesinlikve (bence) penis kökü ve pelvik bölgesindeki batmadır altınada imzamı atarım.
eveeet diceklerim bu kadar elimden geldiğince daha yazmaya çalışıcam tabiki bu hastalıkla mücadele edeli 4 yıl oldu nerdeyse gerçekten her gün olmasada her yıl kendimi biraz daha düzeltiyorum erken boşalmadan ötürü piskolojim ne kadar kötüde olsa yıpranmış da olsam durmak yok devam. çünki şuna inanıyorum erkek dediğin bu hayata savaşmak için gelmiştir erkeğin özü budur savaşmaktır ne olursa olsun karşısına çıkan zorluğa boyun eymek yerine kabullenmek yerine onla savaşmaktır, ve ben bu foruma baktığımdada bir sürü savaşçı görüyorum inşallah bir gün bu sorunumu mağlup edicem :) esen kalın
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

1q2w3e4r5t6y yazdı:
Bilgin yazdı:
Abi masajla ödemi baya azaltik ama biliyon abi kolay iş değil uzun sürücek tedavi...bilgin abi masajda sıvı getirmek şart mı
Ben 3 günlük peyrizden sonra gittim Ruslav hocaya.Bende akıntı olur gibi oldu ancak gelmedi.Her zaman gelmiyor bende de.Sert masaj istiyor sanırım.
Ancak çok iyi geldi diyebilirim.Oturup araba kullanamıyordum, yere düşen bir şeyi eğilip anlamıyordum ağrıdan.1 saat sonra tüm şikâyetlerim geçti.Devam Ruslav hocaya.Bizim en büyük şansımız daha başında bu siteyi bulmamız. Allah razı olsun emeği geçenlerden.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Tired35 yazdı:Necmettin çikilli hakkındaki yorumlar pek olumlu değil. 5. Kutu cipro bitmeye yakın kalpte çarpıntı sol kolda ağrı yaptı.tansiyon 19 a falan fırladı. Sanırım kalbi zorladı antibiyotik onun için bıraktım.prostat sıvısın dan lokosit ve kültür baktırmadan antibiyotik kullanmak istemiyorum.Doktor bulamazsam son çare ruslav hocaya gidicem
.Ruslav hoca çok iyi biri ancak idrardan baktığı kültür ne derece sağlıklı olur bilmem.Masaj yaptıktan sonra Lökositi de ölçüyor idrardan değişimi görürsünüz en azından.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Tired35 yazdı:Necmettin çikilli hakkındaki yorumlar pek olumlu değil. 5. Kutu cipro bitmeye yakın kalpte çarpıntı sol kolda ağrı yaptı.tansiyon 19 a falan fırladı. Sanırım kalbi zorladı antibiyotik onun için bıraktım.prostat sıvısın dan lokosit ve kültür baktırmadan antibiyotik kullanmak istemiyorum.Doktor bulamazsam son çare ruslav hocaya gidicem
Hatırladığım kadarıyla Necmettin Çikilli kültür yapmıyor.
Tired35

Mesaj gönderen Tired35 »

Cevaplar için teşekkürler.Bende bu esnada araştırma yapıcam.Reprezant bir yakınım var izmirdeki hatta bütün egedeki hastaneleri geziyor.Ondan bir doktor tavsiyesi isticem.prostat sıvısından lokosit ve kültür bakan bir doktor bulabilirsem uygun antibiyotikle bu işi çözebilirim gibi geliyor.Cipro bende etki etmedi.En son çare ruslav hocada prostat masajı yaptırmayı düşünüyorum.Forumda masajdan çok fayda gören olmuş sanırım.
1q2w3e4r5t6y

Bilgin yazdı:
.Ruslav hoca çok iyi biri ancak idrardan baktığı kültür ne derece sağlıklı olur bilmem.Masaj yaptıktan sonra Lökositi de ölçüyor idrardan değişimi görürsünüz en azından.
Bu doktor izmirde bizim için büyük bir şans fiyatının uygun olması da avantaj salı günü 5 inci seansa gidicem
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Muayene ücreti ne kadar
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Tosun4228 yazdı:Muayene ücreti ne kadar
Muayene+masaj 100 TL
İdrar Lökositi 50 TL
Kültür +lökosit 150 TL
Tosun4228

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Senasa haftada bir mi gidiyorsunuz
1q2w3e4r5t6y

100 tl muayne idrar kan ve masaj sonra Si idrar hepsi 250 tl
1q2w3e4r5t6y

Tosun4228 yazdı:Senasa haftada bir mi gidiyorsunuz
5 seans haftada 1
1q2w3e4r5t6y

Vi hafta para veriyon obur hafta sadece masaj sonra Si idrar 50 tl oduyon
karina

Mesaj gönderen karina »

1q2w3e4r5t6y yazdı:Vi hafta para veriyon obur hafta sadece masaj sonra Si idrar 50 tl oduyon
Merhaba kardeşim bende sızın hocaya gıtmek ıstıyorum sıgortam yok muayene ücreti genede 100 tl mi yoksa dahamı fazla ? Birde takip ediyorum seni nasıl oldun iyileşme varmı masaj sonrası belirtilerin düzeldimi birde bu masajların yanında antibiyotik verdimi hiç cinsel perhiz yapıp mı gitmek gerekir hocaya ?
1q2w3e4r5t6y

Vallahi abim sigortasız fiyatı bilmiyorum 4 seans gittim antibiyotik veriyo seni takip takipe aliyo ben henüz başındayım tedavinin bakalım nasıl olucak
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

1q2w3e4r5t6y yazdı:
100 tl muayne idrar kan ve masaj sonra Si idrar hepsi 250 tl
Evet kan da var unuttum onu, hepsi 250 TL tuttu benim de ilk.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

karina yazdı:
1q2w3e4r5t6y yazdı:Vi hafta para veriyon obur hafta sadece masaj sonra Si idrar 50 tl oduyon
Merhaba kardeşim bende sızın hocaya gıtmek ıstıyorum sıgortam yok muayene ücreti genede 100 tl mi yoksa dahamı fazla ? Birde takip ediyorum seni nasıl oldun iyileşme varmı masaj sonrası belirtilerin düzeldimi birde bu masajların yanında antibiyotik verdimi hiç cinsel perhiz yapıp mı gitmek gerekir hocaya ?
Telefonla ulaşın kardeşim,sorun söylenir.Geçmiş olsun .
Söylemezlerse bana ulaş mesajdan,ben bu hafta gideceğim sorarım.
karina

Mesaj gönderen karina »

1q2w3e4r5t6y yazdı:Vallahi abim sigortasız fiyatı bilmiyorum 4 seans gittim antibiyotik veriyo seni takip takipe aliyo ben henüz başındayım tedavinin bakalım nasıl olucak
,
hangi ilaçları verdi kardeşim yazabilirmisin sana zahmet
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

karina yazdı:
Sigortasız 130 tl
karina

Mesaj gönderen karina »

Ozan35 yazdı:
karina yazdı:
Sigortasız 130 tl
Cok teşekkür ederim sizin tedaviniz ne durumda neler kullanıyorsunuz masaj yanında