Merhaba Kadir abi ve Forum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
omer41
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Merhaba Kadir abi ve Forum

Mesaj gönderen omer41 »

Anladim Kadir bey.bendeki bun yanmalar ağrılar bundan peki ekstra biseyler yapmama gerek varmı sizlerin tavsiyede bulundugunuz vitaminler olsun doktor bünyesinde probiyotik kabak cekirdegi çörek otu basladm.prostat mesajına dewammi Kadir bey.buarada doktorum benden haftada 2 veya 3 sefer ilişkiye girip korunmali birsejikde istedi.ilaclarima basladim başka sizlerin yol gostericeginiz bişey varmi kadirbey.birde bu enfeksiyonu ve prostatı atabilicekmiyiz.birde şunu sormak istiyorum ozellikle kadirbey ben kronikmi yok da akut prostatitmiyim bunu anlayamadim.birde kronik olmasi daha kötü yoksa digerlerimi sayın HOCAM Allah razı olsun sizlere herseferinde duaciyim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

omer41 yazdı:Anladim Kadir bey.bendeki bun yanmalar ağrılar bundan peki ekstra biseyler yapmama gerek varmı sizlerin tavsiyede bulundugunuz vitaminler olsun doktor bünyesinde probiyotik kabak cekirdegi çörek otu basladm.prostat mesajına dewammi Kadir bey.buarada doktorum benden haftada 2 veya 3 sefer ilişkiye girip korunmali birsejikde istedi.ilaclarima basladim başka sizlerin yol gostericeginiz bişey varmi kadirbey.birde bu enfeksiyonu ve prostatı atabilicekmiyiz.birde şunu sormak istiyorum ozellikle kadirbey ben kronikmi yok da akut prostatitmiyim bunu anlayamadim.birde kronik olmasi daha kötü yoksa digerlerimi sayın HOCAM Allah razı olsun sizlere herseferinde duaciyim
Akut prostatitte ateş ve şiddetli agri olur. Kronik hale gelmesi enfeksiyona sebep olan patojenin penisten iceri girip prostat icine yerlesmesiyle olur. Bahsettiginiz takviyeleri ve antibiyotikleri kullanin. Prostat sivisindaki ve idrardaki lokosit seviyesi dusene kadar tedaviye devam edin.
omer41

Mesaj gönderen omer41 »

Kadir bey Allah razı olsun inşallah kurtulucaz.ilaclari kullanicam hepsini.zafer hoca nederse onu yapicam artık.peki ekstra bir ilaç daha kullanmam gerekiyor mu.yoksa böle dewam edelimmi kadirbey
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omer41 yazdı:Kadir bey Allah razı olsun inşallah kurtulucaz.ilaclari kullanicam hepsini.zafer hoca nederse onu yapicam artık.peki ekstra bir ilaç daha kullanmam gerekiyor mu.yoksa böle dewam edelimmi kadirbey
Solgar marka alfalipoikasit kullanmanı oneririm ilave olarak.
omer41

Mesaj gönderen omer41 »

Kadirbey onuda aldım Solgar magnezyum,calsium ,D3 yazan vitamin tarzinda abzorbable yazıyor bunuda aldım.bunumu bahsediyorsunuz bilmiyorum ama.inanin herşeyi aldım,zafer beyin ligon bate glukan,newday kuarsetin diye vitaminleri yazdı aldım ekstra kendim,Solgar D3,OMEGA 3 balık yağı ocean,soğuk sıkım çörekotu yağı organik.ari sütü polen,kabak çekirdeği aldım kavrulmuş sabahları aç karnına .birde kadir bey Melisa karabaş kuru yapıp kaynatıp aç karnina içiyorum.yani anlicaginiz takımım bunlar kadirbey .yeterlimi acaba teşekkürler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omer41 yazdı:Kadirbey onuda aldım Solgar magnezyum,calsium ,D3 yazan vitamin tarzinda abzorbable yazıyor bunuda aldım.bunumu bahsediyorsunuz bilmiyorum ama.inanin herşeyi aldım,zafer beyin ligon bate glukan,newday kuarsetin diye vitaminleri yazdı aldım ekstra kendim,Solgar D3,OMEGA 3 balık yağı ocean,soğuk sıkım çörekotu yağı organik.ari sütü polen,kabak çekirdeği aldım kavrulmuş sabahları aç karnına .birde kadir bey Melisa karabaş kuru yapıp kaynatıp aç karnina içiyorum.yani anlicaginiz takımım bunlar kadirbey .yeterlimi acaba teşekkürler
Takviye olarak yeterli evet. Baska bir sey almaniza gerek yok.
omer41

Mesaj gönderen omer41 »

Çok teşekkürler Allah razı olsun sizlerden
omer41

Mesaj gönderen omer41 »

Curcubent medikil bentonit geçenlerde bir arkadaş bunu yazmıştı 1 sene oluyor galiba Kadir bey ben iyileştim sifayi gördüm demiş.bu arkadasla hiç yszustinizmi veya kullanan oldumu acba son durum nedir.bu ürünü hiç duymadım sormak durumda kaldım kadirbey
marti456

Mesaj gönderen marti456 »

Merhaba ;

İnternette satılıyor set olarak bende aldım hemen 2 kere kullanabildim mideme çok dokundu ağrı yaptı dayanabilseydim içecektim ama 2 . kullanımımda ciddi sancı yaptı ilkine göre daha şiddetliydi dahada devam edemedim kiminde böyle yan etki yapıyor herhalde kullanabilseydim belki faydasını görürdüm bilemiyorum.

Hayırlı günler.
omer41

Mesaj gönderen omer41 »

Kadirbey mrb bugün zafer hocayı aradım kulturumde üreme yok dedi sadece lokosit 6/7 arasi nediyirsunuz.kultur için kadir.
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

omer41 yazdı:Kadirbey mrb bugün zafer hocayı aradım kulturumde üreme yok dedi sadece lokosit 6/7 arasi nediyirsunuz.kultur için kadir.
Kültür idrardan mi, yoksa prostat sıvısından mi yapıldı?
omer41

Mesaj gönderen omer41 »

Meni akdiktan sonra iki kap verdi idrar yapıp ikiye kutuya doldurdum.idrar tahlili ana pristat masajı dan sonra çıkan meniyide bir cam üstünde alıp inceledi
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

omer41 yazdı:Meni akdiktan sonra iki kap verdi idrar yapıp ikiye kutuya doldurdum.idrar tahlili ana pristat masajı dan sonra çıkan meniyide bir cam üstünde alıp inceledi
O şekilde alınan idrar tahlilinden yapılan kültürde malesef hiçbirşey çıkmıyor. Ben dahil burada herkes defalarca vermişizdir ama hemen hemen herkesin sonuç aynı, birsey çıkmıyor kültürde. Sen zafer hocanın tedaviye devam et hocam. Geçmiş olsun.
omer41

Mesaj gönderen omer41 »

Çok sağol kardeşim.zaten moreller sıfır ne yapicaz bilmiyoruz Allah herkese yardımcı olsun.suan ilaçlara dewam inşallah iyi gelir bulmuyorum.derdi veren dermani verir inşallah
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omer41 yazdı:Kadirbey mrb bugün zafer hocayı aradım kulturumde üreme yok dedi sadece lokosit 6/7 arasi nediyirsunuz.kultur için kadir.
Evet malesef cesitli sebeplerden dolayi herkeste külturde ureme olmuyor. Onu gecelim. Üreme olsaydi iyi olurdu. Siz o zaman mecburen lokosit seviyesine gore tedavi olacaksiniz. Geniş spektrumlu kombin tedavi. Şu an yapilacak olan budur.
omer41

Mesaj gönderen omer41 »

Kadirbey ogun sizlerde soledim.zafer hocanın verdiği tüm ilaç ve takiveye gıdalardan hariç benimde ekstra aldigim takviyeler olsun.ev yoğurdu, kabız kalmamak için.sebze yemekleri,sıcak su havuzu,aç karnına kabak çekirdeği.artik basladim zaten kendime çok iyi bakan biriyim spor yapan birisiyim.zaten kadirbey ben 24 kilo verdim sporla beslemmem çok iyi.baharat yok kizartma yok,alkolum yok sigararam yok.kacamak hayatta yapmam baskalariyla ne bir iliskim olur ne bişey.ben evime aileme çocuğuma bağımlı bir insanım.ama neyazikki yinede bu rahatsızlık çıktı.hersey Allah'tan.dua edicez.hatta yarın Cüneyd beye masaja gidiyorum.buarsda kadirbey masaj yaptimam iyi gelir şuan lökosit yüksek olsa bile.busrada sizden tekrar Allah razı olsun.herkese hayırlı cumalar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omer41 yazdı:Kadirbey ogun sizlerde soledim.zafer hocanın verdiği tüm ilaç ve takiveye gıdalardan hariç benimde ekstra aldigim takviyeler olsun.ev yoğurdu, kabız kalmamak için.sebze yemekleri,sıcak su havuzu,aç karnına kabak çekirdeği.artik basladim zaten kendime çok iyi bakan biriyim spor yapan birisiyim.zaten kadirbey ben 24 kilo verdim sporla beslemmem çok iyi.baharat yok kizartma yok,alkolum yok sigararam yok.kacamak hayatta yapmam baskalariyla ne bir iliskim olur ne bişey.ben evime aileme çocuğuma bağımlı bir insanım.ama neyazikki yinede bu rahatsızlık çıktı.hersey Allah'tan.dua edicez.hatta yarın Cüneyd beye masaja gidiyorum.buarsda kadirbey masaj yaptimam iyi gelir şuan lökosit yüksek olsa bile.busrada sizden tekrar Allah razı olsun.herkese hayırlı cumalar
Cümlemizden kardesim..hayırlı cumalar.