Iyilestim çok şükür

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
paramedik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Iyilestim çok şükür

Mesaj gönderen paramedik »

Sevgili arkadaşlar 6 yıldır çektiğim sıkıntılar neredeyse bitti sayılır.. Eskişehir de coskun kaya hocamızdan ALLAH cc ebeden razı olsun..nisan 21 de sistoskopi yapti ve sonuca mesane boyun yuksekligi çıktı.. yaşadığım bütün sıkıntıların asil sebebi buymuş meğersem.. çünkü şimdiye kadar yapmış olduğum bütün tedavileri duysanız. Karanfil cayi kuru bentonit kuru antibiyotikler vs vs daha neler neler..mesane boyun yuksekligi ameliyatimi 21 nisanda oldum ..hemen hemen 1 ay oldu..su an çok iyiyim..
Penis basinda sizi duzeldi
Ağrılı ereksiyon düzeldi
Pihti seklinde meni düzeldi
Bosalirken tazyikli geri geldi(fiskiriyor)
Idrarda yanma düzeldi hiç yok
İdrar tazyikli ve debisi cok iyi
Sadece sık idrar var birazcık ..oda düzelecek eminim
Kalça ici agrilar gitti düzeldi
Cok şükür iyiyim.. bu arada oldugum ameliyat transuretral prostat insizyonu(retrograd ejekulasyon=geriye bosalma yok) TUR-P AMELIYATI DEIL KARISTIRMAYIN KESINLIKLE. daralmis olan .mesane boynu genişletildi ..

Ins sifaniza vesile olacak doktoru bulursunuz..ALLAH cc emanet olun..ALLAH cc hepinize sifa versin..
ender71
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Iyilestim çok şükür

Mesaj gönderen ender71 »

Hocam sende prostat büyümesi varmıydı
paramedik

Bende prostat büyümesi yoktu..2014 yılında yapılan sistoskopide mesane boyun yuksekligi teşhisi konulmuştu lakin müdahale edilmemişti.. zamanla yükseklik daha da büyümüş hatta coskun hoca ameliyattan sonra baya daralmis dedi..
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Ameliyat olmadan nasıl oldu anaztasi vuruldunmu uyutuldunmu
paramedik

Hola kardesim uyuttular beni hicbirsey hissetmedim..
paramedik

paramedik yazdı:Hola kardesim uyuttular beni hicbirsey hissetmedim..
1 gun sondali şekilde hastanede kaldım sonrasında taburcu oldum..
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

paramedik yazdı:Sevgili arkadaşlar 6 yıldır çektiğim sıkıntılar neredeyse bitti sayılır.. Eskişehir de coskun kaya hocamızdan ALLAH cc ebeden razı olsun..nisan 21 de sistoskopi yapti ve sonuca mesane boyun yuksekligi çıktı.. yaşadığım bütün sıkıntıların asil sebebi buymuş meğersem.. çünkü şimdiye kadar yapmış olduğum bütün tedavileri duysanız. Karanfil cayi kuru bentonit kuru antibiyotikler vs vs daha neler neler..mesane boyun yuksekligi ameliyatimi 21 nisanda oldum ..hemen hemen 1 ay oldu..su an çok iyiyim..
Penis basinda sizi duzeldi
Ağrılı ereksiyon düzeldi
Pihti seklinde meni düzeldi
Bosalirken tazyikli geri geldi(fiskiriyor)
Idrarda yanma düzeldi hiç yok
İdrar tazyikli ve debisi cok iyi
Sadece sık idrar var birazcık ..oda düzelecek eminim
Kalça ici agrilar gitti düzeldi
Cok şükür iyiyim.. bu arada oldugum ameliyat transuretral prostat insizyonu(retrograd ejekulasyon=geriye bosalma yok) TUR-P AMELIYATI DEIL KARISTIRMAYIN KESINLIKLE. daralmis olan .mesane boynu genişletildi ..

Ins sifaniza vesile olacak doktoru bulursunuz..ALLAH cc emanet olun..ALLAH cc hepinize sifa versin..
sevindik kardeşim iyileştiğine de mesane boynu yüksekliğinin genelde meni ve ereksiyon sorunları yaptığı yazmıyor o semptomlar da mı vardı sizde ?
paramedik

Bende meni ve ereksiyon sorunlari da vardı.. ama benim daha çok idrar ile ilgili sikintilardi..su an meni eskisi gibi deil düzeldi. Şu an. pihti hiç yok onceden pihti seklinde idi..
.