ÇARESİZLİK

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mehmet23
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

ÇARESİZLİK

Mesaj gönderen mehmet23 »

Arkadaşlar merhaba ;

2 Sene önce başıma geldi pcr testine bakmıyorlar sadece birçok kez sperm idrar ve ultrason baktılar birşeyin yok diyip gönderdiler.

Belirtilerim prostatiti gösteriyor kış mevsiminde gece sık idrar ve sürekli bir ağrı var idrar yaparken ağrı olmuyor kan falan yok çok ayakta durunca tetikleniyor yaz geliyor diye şimdilerde sık idrar yok sadece hafif ağrı var yaz gelince geçip gidiyor ayrıca boşaldıktan sonra bazen ağrı yapıyor. Kafayı yiyeceğim ancak kendim hastalığımı tespit etmem lazım çünkü doktorlar yardımcı olmuyor. Genellikle yorgan altına girince başlıyor ve sabahları ağrı ile uyanıyorum hareket halindeyken geçiyor sabit durunca tetikleniyor. Hava sıcak olunca hiçbir şekilde ağrı yok kış gelince devamke Prostatit miyim bilmiyorum ama mükemmel intihar fikirleri üretiyor bu hastalık
mehmet23

Re: ÇARESİZLİK

Mesaj gönderen mehmet23 »

Ayrıca Ağrı nerede bilmiyorum bu ağrı yüzünden bulunduğum ortamın sıcak mı veya soğuk mu olduğunu bile hissedemiyorum şuan ağrım var mesela üşüyor muyum sıcak mı bilmiyorum psikolojim bozuldu
Mohikan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: ÇARESİZLİK

Mesaj gönderen Mohikan »

mehmet23 yazdı:Ayrıca Ağrı nerede bilmiyorum bu ağrı yüzünden bulunduğum ortamın sıcak mı veya soğuk mu olduğunu bile hissedemiyorum şuan ağrım var mesela üşüyor muyum sıcak mı bilmiyorum psikolojim bozuldu
Kardeşim çok kafaya takıyorsun ben prostatit için hiç test yaptırmadım ama formda yazan bir çok semptom bende vardı. Surekli idrar hissi isteksizlik peniste geri çekilme bazen tuvalette 1 saat kalıyordum. Ikınarak idrar çıkartıyordum. Geldikçe geliyordu. Herkes delirdiğimi düşünüyordu sonra zamanla belki antibiyotikle belki başka bir sebepten baya düzeldim. Hala eskisi gibi değilim. Ama böyle yaşamaya alıştım. Hayatın sonu değil kardeşim. Formda neler neler yaşayanlar var. Takma kafana bir psikoloğa git öncelikle kafanı toplamaya çalış zamanla düzelicek
Odyseus00

Re: ÇARESİZLİKns

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Zamanla ağrı azalır ama kalsa bile cinsellik düzelir merak etmeyin