İYİLEŞECEĞİM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kozmos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

İYİLEŞECEĞİM

Mesaj gönderen kozmos »

Merhaba arkadaşlar ben 21 yaşındayım kısaca hikayemi anlatmam gerekirse bu yılın şubat ayında mastürbasyon yaptıktan sonra uyudum sabah uyandığımda idrar hissiyle uyandım ve yapmama rağmen geçmeyen sürekli gelen bir idrardı bu olay bana sınav dönemimde de olmuştu (2yıl önce) prozac kullanıp geçmişti yine finallerim döneminde böyle bir şey yaşanınca psikolojiktir diye düşündüm ama bu sefer antidepresan kullanmama rağmen geçmeyince bu hastalığı daha önceden biliyordum ve korkuyordum acaba prostat iltihabı mı oldum diye düşündüm. Bir kaç doktora gittim manisa ve bursada isim vermeyeceğim hepsi psikolojik diyip gönderdi 2 ay sonra ben tekrar gittim manisada özelde bir doktora o da bana psikolojik dedi ama ben ısrarla prostat sıvısından lökosit baktırmak istedim o baktı zorla ve seyrek lökosit ve lökosit kümesi görünce bana bactrim yazdı 1 kutu bitirdim ama içim rahat değildi güvenmedim doktoruma daha sonra forumdan okuduğum Zafer Oymana gittim 2 gün önce ve kendisi lökosit baktı 10-12 lökosit ve lökosit kümesi var dedi sol kısım prostatın çok az ödem var dedi rahat ol tedavi edilebilir bir şey dedi. Bana 5 genta iğne 2 kutu tarivid verdi dün ilk iğnemi vuruldum. Ben zaten 2 aydır yüzde 85 iyiydim hep sadece idrar hissim vardı ama yine de insanın içi rahat etmiyordu günde max 4-5 kez idrara çıktım 2 aydır tedaviye şimdi başlıyorum denebilir sadece 1 kutu bactrim kullandım öncesinde, ben yüzde yüz iyi olacağıma inanıyorum sizi de bilglendireceğim. İyi günler dilerim.
sekolas

Re: İYİLEŞECEĞİM

Mesaj gönderen sekolas »

kozmos yazdı:Merhaba arkadaşlar ben 21 yaşındayım kısaca hikayemi anlatmam gerekirse bu yılın şubat ayında mastürbasyon yaptıktan sonra uyudum sabah uyandığımda idrar hissiyle uyandım ve yapmama rağmen geçmeyen sürekli gelen bir idrardı bu olay bana sınav dönemimde de olmuştu (2yıl önce) prozac kullanıp geçmişti yine finallerim döneminde böyle bir şey yaşanınca psikolojiktir diye düşündüm ama bu sefer antidepresan kullanmama rağmen geçmeyince bu hastalığı daha önceden biliyordum ve korkuyordum acaba prostat iltihabı mı oldum diye düşündüm. Bir kaç doktora gittim manisa ve bursada isim vermeyeceğim hepsi psikolojik diyip gönderdi 2 ay sonra ben tekrar gittim manisada özelde bir doktora o da bana psikolojik dedi ama ben ısrarla prostat sıvısından lökosit baktırmak istedim o baktı zorla ve seyrek lökosit ve lökosit kümesi görünce bana bactrim yazdı 1 kutu bitirdim ama içim rahat değildi güvenmedim doktoruma daha sonra forumdan okuduğum Zafer Oymana gittim 2 gün önce ve kendisi lökosit baktı 10-12 lökosit ve lökosit kümesi var dedi sol kısım prostatın çok az ödem var dedi rahat ol tedavi edilebilir bir şey dedi. Bana 5 genta iğne 2 kutu tarivid verdi dün ilk iğnemi vuruldum. Ben zaten 2 aydır yüzde 85 iyiydim hep sadece idrar hissim vardı ama yine de insanın içi rahat etmiyordu günde max 4-5 kez idrara çıktım 2 aydır tedaviye şimdi başlıyorum denebilir sadece 1 kutu bactrim kullandım öncesinde, ben yüzde yüz iyi olacağıma inanıyorum sizi de bilglendireceğim. İyi günler dilerim.
banada aynısı oldu ben de mast yapıp işemeden yatıyordum sonra idrar hissi başladı bence bunu bi daha yapma ben de yapmıyorum artık
kozmos

Mesaj gönderen kozmos »

sekolas yazdı:
kozmos yazdı:Merhaba arkadaşlar ben 21 yaşındayım kısaca hikayemi anlatmam gerekirse bu yılın şubat ayında mastürbasyon yaptıktan sonra uyudum sabah uyandığımda idrar hissiyle uyandım ve yapmama rağmen geçmeyen sürekli gelen bir idrardı bu olay bana sınav dönemimde de olmuştu (2yıl önce) prozac kullanıp geçmişti yine finallerim döneminde böyle bir şey yaşanınca psikolojiktir diye düşündüm ama bu sefer antidepresan kullanmama rağmen geçmeyince bu hastalığı daha önceden biliyordum ve korkuyordum acaba prostat iltihabı mı oldum diye düşündüm. Bir kaç doktora gittim manisa ve bursada isim vermeyeceğim hepsi psikolojik diyip gönderdi 2 ay sonra ben tekrar gittim manisada özelde bir doktora o da bana psikolojik dedi ama ben ısrarla prostat sıvısından lökosit baktırmak istedim o baktı zorla ve seyrek lökosit ve lökosit kümesi görünce bana bactrim yazdı 1 kutu bitirdim ama içim rahat değildi güvenmedim doktoruma daha sonra forumdan okuduğum Zafer Oymana gittim 2 gün önce ve kendisi lökosit baktı 10-12 lökosit ve lökosit kümesi var dedi sol kısım prostatın çok az ödem var dedi rahat ol tedavi edilebilir bir şey dedi. Bana 5 genta iğne 2 kutu tarivid verdi dün ilk iğnemi vuruldum. Ben zaten 2 aydır yüzde 85 iyiydim hep sadece idrar hissim vardı ama yine de insanın içi rahat etmiyordu günde max 4-5 kez idrara çıktım 2 aydır tedaviye şimdi başlıyorum denebilir sadece 1 kutu bactrim kullandım öncesinde, ben yüzde yüz iyi olacağıma inanıyorum sizi de bilglendireceğim. İyi günler dilerim.
banada aynısı oldu ben de mast yapıp işemeden yatıyordum sonra idrar hissi başladı bence bunu bi daha yapma ben de yapmıyorum artık
Dikkat edeceğim kardeşim sen nasılsın şuan iyi misin
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

kozmos yazdı:
sekolas yazdı:
Dikkat edeceğim kardeşim sen nasılsın şuan iyi misin
ben 1 aydır iyiyim şükür sadece art arda ejekülasyonda hafif sızı başlıyor. bende 5-6 lökosit çıkmıştı en son 10 iesef yedim iyi geldi.
kozmos

Mesaj gönderen kozmos »

Arkadaşlar iğneler bitti tarividin de 4. Hapını bugün içtim biraz midem bulanıyor bağırsaklarım gurulduyor falan ama bu da geçici bir yan etki diye düşünüyorum prostatit semptomlarıma gelirsek yüzde 95 iyiyim yüzde 5 i de hata payı olarak bıraktım :) merak etmeyin her şey geçiyor doğru tedavi doğru ruh hali her şeyi çözer. Not: zafer hocadan önce 1 kutu baktrim kullanmıştım yüzde 80 iyiydim şuan çok daha iyiyim hadi bakalım herkese bol şifalar.
nightangel666
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen nightangel666 »

Fazla mast yapıp prostatını zorlama 15 günde 1 e al hastalığın ilerlemesi ben aynı sorunu 12 yaşından beri çekiyorum şuan 19 yaşındayım erken tedavi önemli
kozmos

Mesaj gönderen kozmos »

geçmiş olsun hocam tedavi geç mi aldınız siz neden geçmedi