cok iyiyim suan

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
prostitli

Re: cok iyiyim suan

Mesaj gönderen prostitli »

dogru soyluyon ister denesinler ister denemesinler ama yazdigimada pisman oldum . Şu yunus polis gibi bunları dolandırıp para iateseydim ilgilerini cekerdi tabi
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

crunkstar yazdı:valla ben makattan içeri 4 5 günde 1 parmak antibiyotik krem atıyorum ondan öte geçemem. çok mantıklı gelmedi. heleki bu türkçe ile bu yaşa gelmiş birinin yazdıklarını dikkate alınır bir veri olarak bile kabul etmiyorum.
Belki ilkokul mezunu biri yazıyor belki senin kadar yazısı düzgün olmayabilir. İnsanları neden bu şekilde aşağılıyorsunuz insanca birşey paylaşmış isteyen uygular. Önyargılarınızı kendinize saklayınız çünki senin için mantıklı olmayan bir uygulama birçok kişide belki fayda sağlayacak
eko123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen eko123 »

tşk ettik kardeeim
prostitli

akrepp yazdı:
crunkstar yazdı:valla ben makattan içeri 4 5 günde 1 parmak antibiyotik krem atıyorum ondan öte geçemem. çok mantıklı gelmedi. heleki bu türkçe ile bu yaşa gelmiş birinin yazdıklarını dikkate alınır bir veri olarak bile kabul etmiyorum.
Belki ilkokul mezunu biri yazıyor belki senin kadar yazısı düzgün olmayabilir. İnsanları neden bu şekilde aşağılıyorsunuz insanca birşey paylaşmış isteyen uygular. Önyargılarınızı kendinize saklayınız çünki senin için mantıklı olmayan bir uygulama birçok kişide belki fayda sağlayacak
bosver gitsin antibiyotik icsin . deneyin kardesin ise yararsa 6 binliran cebimde kalır dersin tumt yaptırmaktanda kurtulursun
prostitli

bn facebooktan kac tane ihtiyarla gotustum guruplarla fikir alısveridi yaptım kime sorsam prostatit hastalıgını herkez sogan suyu diyo . ha bide özelden biri tarif yazdı kakiki dut pekmezi bide karbonat kullan dedi aç karnına birini sabah birini aksam yap dedi deneyin ise yaramazsa 6 binlira verip bnde tumt yaptırcam suan iyiyim yani gene ayni olursa denedim derim insanlarla alay etmeyin .
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Üsluptan kimin ilkokullu olduğu belli oluyor Şimdi birşey yazacaktım bu hayvana yazıp yazıp sildim

Hz Ali'nin sözünü hatırlatayım "Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum" diye boşuna dememiş bilgiyi anlatsında ister almanca fransızca yazsın
prostitli

Zagros yazdı:
Üsluptan kimin ilkokullu olduğu belli oluyor Şimdi birşey yazacaktım bu hayvana yazıp yazıp sildim

Hz Ali'nin sözünü hatırlatayım "Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum" diye boşuna dememiş bilgiyi anlatsında ister almanca fransızca yazsın
ben direk hızlı yazdım oldugu gibi zaten bn pek önemsemiyom yazış şeklime kim ne derse desin
eko123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen eko123 »

kardeşim tşk ettik sadece tarif tam olmamış soğanla sarımsak kaç dakika kaynayacak biraz açarsanız iyi olur şifanın nereden geleceği belli olmaz Allah sizden razı olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

prostitli yazdı:s.a herkeze bn 29 yasındayım 18 yasından beri bu hastalıgı cekiyorum heryolu denedim bi basarı kaydedemedim problemlerim bosalırken agrı yanma makat agrısı bosalırken hic zevk alamıyodum iser gibi sperm geliyodu idrarımda bi sorun yoktu hic arada xorlanıyodum agrı sızı yapmıyodu hic . internetten facebooktan instadan herkezle gorustum konustum bitana prostathastası bi amcayla gorustum oda gençken bu hastalıga yakalanmıs ve sonra atlatmıs pek uzun surmemis sonra tarifi verdi bn 19 gundur kullanıyorum ne agrı ne sızı ne bosalırken zorlanma cinsel istek hersey normale dondu tarifi soyle uygulattı bana aksam isten geldigimde aç karnına 3 diş sarımsak ve sonra yy arım litre suya 1 orta boy soganı 4 de bolup attım ılık olduktan sonra içtim hepsini gene bi saat bisey yiyip ićme dedi gunde bikere sadece gece yatarkende bi dis sarımsagı soyup uclarından hafif kesip kurdanla 15 20 yerinde azcık delip zeytinyagına batırıp makattan içeri gonderiyorum 3ay yap dedi bana bi ay dolunca 1hafta ara ver devam et dedi bana suan 19 gun fln oldu cok iyiyim valla hic agrı sızım kalmadı ama acı baharat kola fln icme dedi bazen gunde 2 3 posta atyom gene agrı sızı yok sizde deneyin isterseniz ben bu illeti cok uzun sure cektim sizde cekmeyin diye paylasmak istedim allaha emanetsiniz hepiniz.
Kilitli