Zafer Hocaya gittim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Zafer Hocaya gittim

Mesaj gönderen Espace42 »

Kas gevşetici falan denedinmi bi dene kardeş bak bi dene zararı olmaz ben yurdisindayim oyuzdenalmiyoyorum
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ahmet24 »

yok denemedim hiç. zafer hocaya bir sorarım. ama hoca beni çok anlamadı gibi geldi. bende böyle karıncalanma, huylanma, baskılanma gibi bir his oluyor. bu makat bölgesine, testis bölgesine, prostat bölgesine, penise ve bacağa vuruyor. ama zafer hoca ikinci gidişimde ağrın devam ediyor mu diye sordu. benim hiç ağzım olmadı ki
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Kardeşim sana özelden yazdım bende ağrıda var Di bu hisle beraber ama seninki biraz değişik gibi özelden yazdım lökosit bende 2 -3 çıktı 7 8 Di lökosit le alakalı gibi durmuyor lökosit düşür once bi bak bakalım ben iyidim bu his başlamadan önce
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ahmet24 »

Espace42 yazdı:Kardeşim sana özelden yazdım bende ağrıda var Di bu hisle beraber ama seninki biraz değişik gibi özelden yazdım lökosit bende 2 -3 çıktı 7 8 Di lökosit le alakalı gibi durmuyor lökosit düşür once bi bak bakalım ben iyidim bu his başlamadan önce
mesajın gelmedi ama yazdım sana özelden kardeşim
Bronic
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Bronic »

Lütden bi güncelleme geçin. Ben artık çok çaresizim. Hangi doktora gitsem psikoloğa git diyor. 2017 de zaten gittim bi işe yaramadı. Başlarından savıyorlar.

Bu da benim yazdığık yazı. Bi okur musunuz? Belki benzerdir. Ben de zafer hocaya gideceğim

http://kronikprostatit.org/viewtopic.php?t=5809

ahmet24 yazdı:
Espace42 yazdı:Kardeşim sana özelden yazdım bende ağrıda var Di bu hisle beraber ama seninki biraz değişik gibi özelden yazdım lökosit bende 2 -3 çıktı 7 8 Di lökosit le alakalı gibi durmuyor lökosit düşür once bi bak bakalım ben iyidim bu his başlamadan önce
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Bronic yazdı:Lütden bi güncelleme geçin. Ben artık çok çaresizim. Hangi doktora gitsem psikoloğa git diyor. 2017 de zaten gittim bi işe yaramadı. Başlarından savıyorlar.

Bu da benim yazdığık yazı. Bi okur musunuz? Belki benzerdir. Ben de zafer hocaya gideceğim

ahmet24 yazdı:
1. Kardeşim merhaba burada tanı koyamayız tanıyı doktorlardan alman gerek ancak bu hastalıkta tanıda bile yetersiz kalıyorlar. forumdan Eskişehir Hüseyin seçgin İstanbul Zafer Oyman , Muhsin Balaban Adana İlker Ünsal araştırırsan daha birkaç isim daha var. Bu doktorlara görünüp rektal tuşe ile prostat sıvısından lökosit baktırıp bir de yine prostat sıvısından düzen lab gelişim labda kültür yapmanızı öneririm.

2. Prostatit kişiye özel semptomları olan bir hastalıktır herkesin sorunu aynı olacak diye bir şey yok. Forumda senin duruma benzer semptomlar vardı. Yani evet prostatit olabilirsin.

3. Prostatit çoğu zaman kandan, üriner ultrasondan anlaşılmaz üroflow ve rektal tuşe yöntemi ( lökosit, kültür )
Tanı için daha geçerlidir.

4. Psikolojik dedikleri bir doktorun söylediğine göre semptomları mabadınızdan uydurduğunuz değil stresin prostat dokusunda tahribata ve iltihaba sebep olması. İmmün problem oluşturması.
Şifa dilerim .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Bronic

Mesaj gönderen Bronic »

Teşekkür ederim. İstanbulda zafer hocaya görünmeyi düşünüyorum. Sizce onun hemen öncesinde başka bir devlet hastanesinde doktordan ultrason çektirip öyle mi gideyim? Çünkü en son ultrasonum 2018 de falan çekildi ve şu ana kadar olan doktorlar hep eski tahlillere bakıp psikolojik dediler güncel tahlil yapmaktan kaçındılar.

Zafer hoca benden sıvı alırsa, sizce ona mı söyleyeyim düzen lab a götürmek için de sıvı alır mısınız diye? Yoksa düzen lab da alan biri var mıdır?

Bu arada muayene ücretleri çok mu yüksektir sizce? Daha hiç özele gitmedim.

Çok sordum kusura bakmayın. Teşekkür ederim
Hergele yazdı:
Bronic yazdı:Lütden bi güncelleme geçin. Ben artık çok çaresizim. Hangi doktora gitsem psikoloğa git diyor. 2017 de zaten gittim bi işe yaramadı. Başlarından savıyorlar.

ahmet24 yazdı: mesajın gelmedi ama yazdım sana özelden kardeşim
1. Kardeşim merhaba burada tanı koyamayız tanıyı doktorlardan alman gerek ancak bu hastalıkta tanıda bile yetersiz kalıyorlar. forumdan Eskişehir Hüseyin seçgin İstanbul Zafer Oyman , Muhsin Balaban Adana İlker Ünsal araştırırsan daha birkaç isim daha var. Bu doktorlara görünüp rektal tuşe ile prostat sıvısından lökosit baktırıp bir de yine prostat sıvısından düzen lab gelişim labda kültür yapmanızı öneririm.

2. Prostatit kişiye özel semptomları olan bir hastalıktır herkesin sorunu aynı olacak diye bir şey yok. Forumda senin duruma benzer semptomlar vardı. Yani evet prostatit olabilirsin.

3. Prostatit çoğu zaman kandan, üriner ultrasondan anlaşılmaz üroflow ve rektal tuşe yöntemi ( lökosit, kültür )
Tanı için daha geçerlidir.

4. Psikolojik dedikleri bir doktorun söylediğine göre semptomları mabadınızdan uydurduğunuz değil stresin prostat dokusunda tahribata ve iltihaba sebep olması. İmmün problem oluşturması.
Şifa dilerim .
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Kardeşim Zafer hocaya gidersen lökosit üzerinden tedavi alırsın numune almaz laboratuvara götüremezsin. Labda sıvı numune alan kimse yok ne yazık ki. Benim tavsiyem numune alabileceğin bir yere gitmen. Zafer hocanın şöyle de bir dezavantajı var forumda lökosit 1 2 çıkan hastalar var teşhisleri doğru ancak lökosit olmadığından Zafer hoca prostatit olmadıklarını iddia ediyor. Ancak kültürde bakteri yakalıyorlar. Tabi bu hastalıkta şifayı kimden bulacaksın belli olmaz. Her hocanın tedavi ettiği hastalar var. İstanbulda bir Halil İbrahim hoca vardı sanırım bilenler yazsın lökosit bakıyor ve düzen laba numune almaya gidiyorlardı tedavisi zayıf diye. İstersen teşhis için ona git tedavi için başka doktora. Zafer hoca muayene tahlil ultrason baya tutar. Sadece muayene masaj 500 ü geçer sanırım. O konuda Adana’da İlker hoca adam gibi adamdır 100 lira verirsin Zafer hocadan daha iyi masaj yapar muayene eder.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Hergele yazdı:Kardeşim Zafer hocaya gidersen lökosit üzerinden tedavi alırsın numune almaz laboratuvara götüremezsin. Labda sıvı numune alan kimse yok ne yazık ki. Benim tavsiyem numune alabileceğin bir yere gitmen. Zafer hocanın şöyle de bir dezavantajı var forumda lökosit 1 2 çıkan hastalar var teşhisleri doğru ancak lökosit olmadığından Zafer hoca prostatit olmadıklarını iddia ediyor. Ancak kültürde bakteri yakalıyorlar. Tabi bu hastalıkta şifayı kimden bulacaksın belli olmaz. Her hocanın tedavi ettiği hastalar var. İstanbulda bir Halil İbrahim hoca vardı sanırım bilenler yazsın lökosit bakıyor ve düzen laba numune almaya gidiyorlardı tedavisi zayıf diye. İstersen teşhis için ona git tedavi için başka doktora. Zafer hoca muayene tahlil ultrason baya tutar. Sadece muayene masaj 500 ü geçer sanırım. O konuda Adana’da İlker hoca adam gibi adamdır 100 lira verirsin Zafer hocadan daha iyi masaj yapar muayene eder.
Hergele kardeş lökosit takibi için düzen lab. Lökosit sayisi ile zafer hocanın baktığı lökosit sayısı tutarlı olur mu .bosuna ta istanbula gitmeyelim stabil mi diye
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Sırf prostat masajı ile oradaki iltihabı akıtarak antibiyotik kullanmadan bu hastalık geçmezmi?Oradaki bakterinin çesidinin bir önemi varmı? Enterokok da olsa akıyor
Staph ta olsa akıyor.Maksat zaten her neyse ismi cismi çıksın gitsin Prostattan...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

darkblues yazdı:Sırf prostat masajı ile oradaki iltihabı akıtarak antibiyotik kullanmadan bu hastalık geçmezmi?Oradaki bakterinin çesidinin bir önemi varmı? Enterokok da olsa akıyor
Staph ta olsa akıyor.Maksat zaten her neyse ismi cismi çıksın gitsin Prostattan...
Oyle bir sey mumkun degil kardesim. Tedavi sart.
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Pro2020 yazdı:
darkblues yazdı:Sırf prostat masajı ile oradaki iltihabı akıtarak antibiyotik kullanmadan bu hastalık geçmezmi?Oradaki bakterinin çesidinin bir önemi varmı? Enterokok da olsa akıyor
Kardeşim ben 10 yıl ağır şekilde çektim sürekli antibiogram eşliğinde tedavi aldım anti kullanmayı 6 ay önce bıraktım doktor eşliğinde masaja başladım 6 ay önce makaataki şişlik hissi gitti idrardaki yanma nerdeyse gitti alkol fln alsamda skntk olmuyor yapılan bir bilimsel çalışmada hastalara 2 gruba ayırmışlar bir gruba sadece masaj diğer gruba anti eşliğinde masaj yapmışlar anti Artı masaj olanlarda diğer gruba göre anlamlı bir fark bildirmemişler ben devam ediyorum masaja haftada 2 şekilde cüneyt hocada 2 haftalık anti veriyor ama bu hikayeden Diyor masajla iyi ediyorum diyor yeni yakalanan hastalara yüzde 100 iyileşme garantisi veriyor benim gibi eski inatçı vakalara yüzde 80 iyi olursun tekrarlar ama diyor zafer hocada iyileşen arkadaşlara bakarsan dizenli masajdan iyi oluyor zafer hocada onayladı zaten masajdan iyi olduklarını bir arkadaşa demişti forumdan bu arada cüneyd hocanın hastası değilim
Hocam sen masajı kime yaptırıyorsun. Marmariste ahu hetmanda mi?
Ahbikurtulsam25

Pro2020 yazdı:
Scorpion yazdı:
Pro2020 yazdı:
Kardeşim ben 10 yıl ağır şekilde çektim sürekli antibiogram eşliğinde tedavi aldım anti kullanmayı 6 ay önce bıraktım doktor eşliğinde masaja başladım 6 ay önce makaataki şişlik hissi gitti idrardaki yanma nerdeyse gitti alkol fln alsamda skntk olmuyor yapılan bir bilimsel çalışmada hastalara 2 gruba ayırmışlar bir gruba sadece masaj diğer gruba anti eşliğinde masaj yapmışlar anti Artı masaj olanlarda diğer gruba göre anlamlı bir fark bildirmemişler ben devam ediyorum masaja haftada 2 şekilde cüneyt hocada 2 haftalık anti veriyor ama bu hikayeden Diyor masajla iyi ediyorum diyor yeni yakalanan hastalara yüzde 100 iyileşme garantisi veriyor benim gibi eski inatçı vakalara yüzde 80 iyi olursun tekrarlar ama diyor zafer hocada iyileşen arkadaşlara bakarsan dizenli masajdan iyi oluyor zafer hocada onayladı zaten masajdan iyi olduklarını bir arkadaşa demişti forumdan bu arada cüneyd hocanın hastası değilim
Hocam sen masajı kime yaptırıyorsun. Marmariste ahu hetmanda mi?
Aynen ısrar ettim biraz öyle yaptırdım en büyük faydayı kendi kendime yaparak gördüm birazönce yaptım hafif sızı hissetim 5 damla akıttım kuş gibi oldu prostat soğukta kalsam bile hiçbirşey olmuyor masajdan sonra 80 seans olmuştur benim
Kardeş benim yapamıyorum masaji göbekli olunca zor oluyor.Nasil yapabilirim
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
Hergele yazdı:Kardeşim Zafer hocaya gidersen lökosit üzerinden tedavi alırsın numune almaz laboratuvara götüremezsin. Labda sıvı numune alan kimse yok ne yazık ki. Benim tavsiyem numune alabileceğin bir yere gitmen. Zafer hocanın şöyle de bir dezavantajı var forumda lökosit 1 2 çıkan hastalar var teşhisleri doğru ancak lökosit olmadığından Zafer hoca prostatit olmadıklarını iddia ediyor. Ancak kültürde bakteri yakalıyorlar. Tabi bu hastalıkta şifayı kimden bulacaksın belli olmaz. Her hocanın tedavi ettiği hastalar var. İstanbulda bir Halil İbrahim hoca vardı sanırım bilenler yazsın lökosit bakıyor ve düzen laba numune almaya gidiyorlardı tedavisi zayıf diye. İstersen teşhis için ona git tedavi için başka doktora. Zafer hoca muayene tahlil ultrason baya tutar. Sadece muayene masaj 500 ü geçer sanırım. O konuda Adana’da İlker hoca adam gibi adamdır 100 lira verirsin Zafer hocadan daha iyi masaj yapar muayene eder.
Hergele kardeş lökosit takibi için düzen lab. Lökosit sayisi ile zafer hocanın baktığı lökosit sayısı tutarlı olur mu .bosuna ta istanbula gitmeyelim stabil mi diye
Ağabey benim düzen labda düşük geliyor lökosit Zafer hoca 7 8 lökosit ile tanı koydu sonra başka bir doktora rica minnet baktırdım o da 7 8 dedi. Ama bende lökositten çok kültür sürekli problemli hep aynı bakteriler üreyip duruyor. Yani bakteri ve semptom var ise lökosit olmasa da enfeksiyon devam ediyor demektir bence
Ahbikurtulsam25

Hergele yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:
Ağabey benim düzen labda düşük geliyor lökosit Zafer hoca 7 8 lökosit ile tanı koydu sonra başka bir doktora rica minnet baktırdım o da 7 8 dedi. Ama bende lökositten çok kültür sürekli problemli hep aynı bakteriler üreyip duruyor. Yani bakteri ve semptom var ise lökosit olmasa da enfeksiyon devam ediyor demektir bence
Benim de düzen lab 10-12 cıktı zafer hoca 7_8 cıktı.zafer hocada stabil di yine yükselmiş 1 kür daha aldık.simdi kontrol için mesut tül masajla sıvı aldırıp düzen lab mi görsem yoksa tekrar zafer hocaya mi.malum istanbul pahali
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
Hergele yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı: Hergele kardeş lökosit takibi için düzen lab. Lökosit sayisi ile zafer hocanın baktığı lökosit sayısı tutarlı olur mu .bosuna ta istanbula gitmeyelim stabil mi diye
Benim de düzen lab 10-12 cıktı zafer hoca 7_8 cıktı.zafer hocada stabil di yine yükselmiş 1 kür daha aldık.simdi kontrol için mesut tül masajla sıvı aldırıp düzen lab mi görsem yoksa tekrar zafer hocaya mi.malum istanbul pahali
Hocam düzen laba kültür ver. Bakteri sapta bulunduğun yerde enfeksiyon doktoruna git .
Ahbikurtulsam25

Hergele yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:
Hergele yazdı:
Hocam düzen laba kültür ver. Bakteri sapta bulunduğun yerde enfeksiyon doktoruna git .
Kültürde üreme olmuyor.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
Hergele yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı: Benim de düzen lab 10-12 cıktı zafer hoca 7_8 cıktı.zafer hocada stabil di yine yükselmiş 1 kür daha aldık.simdi kontrol için mesut tül masajla sıvı aldırıp düzen lab mi görsem yoksa tekrar zafer hocaya mi.malum istanbul pahali
Kültürde üreme olmuyor.
Hocam bence yine de dene bir daha üremezse Zafer oymana git ve tamamiyle semptomlar geçene kadar tedaviye devam et maddi problemin yoksa pcr dene.
Ahbikurtulsam25

Hergele yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:
Hergele yazdı:
Kültürde üreme olmuyor.
Hocam bence yine de dene bir daha üremezse Zafer oymana git ve tamamiyle semptomlar geçene kadar tedaviye devam et maddi problemin yoksa pcr dene.
Sabah idrar sayısı az akşam olunca artıyor bir de ereksiyon sorunu. Yarım litre su içsem tek seferde üst üste 2 kez idrari bolca yapıyorum.Bilmiyorum kardeş.Allah herkesi kurtarsın.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
Hergele yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı: Kültürde üreme olmuyor.
Sabah idrar sayısı az akşam olunca artıyor bir de ereksiyon sorunu. Yarım litre su içsem tek seferde üst üste 2 kez idrari bolca yapıyorum.Bilmiyorum kardeş.Allah herkesi kurtarsın.
Aynı durum bende de hala var idrar sayım 7 8 normalden biraz fazla ama akşama kadar 2 kez çıkıyorum akşam 5 6 kez. Bir bardak çaya bi tuvalete çıkıyorum .
Farate

Mesaj gönderen Farate »

Hergele yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:
Hergele yazdı:
Aynı durum bende de hala var idrar sayım 7 8 normalden biraz fazla ama akşama kadar 2 kez çıkıyorum akşam 5 6 kez. Bir bardak çaya bi tuvalete çıkıyorum .
İdrar sayısına çok takılmayın
İdrara bende çok su tükettiğim için günde 10 defa çıkıyorum belki
İyiyim ama.