Doktor tavsiyesi+Lab testi+lökosit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
pokerman20
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Doktor tavsiyesi+Lab testi+lökosit

Mesaj gönderen pokerman20 »

Yaklaşık 1 yıl Önce akıntı,idrar damlası ile başlayan sonrasında kasık agrısı, idrarda yanma sızı makatta rahatsızlık hissi dolgunluk hissi sol testis ve sol ayakta dize kadar agrı sızı olan belirtiler sonucunda bi çok kez üroloğa gittim yapılan kültürler hep temiz çıktı prostattan alınan sıvı meni kültürleri temiz lökosit görülmedi.sadece TİT de az miktarda lökosit görüldü bide spermiyogramda 40 lık büyüme de lökosit 1 milyondan fazla çıktı ama önceki spermiyogramlarda 1 milyondan az mış hep.(Doktor bu çok önemli değil sizce 1 milyondan fazla olması me gibi sorunlara yol açar).Sonrasında sol epididimde agrı sızı sertleşmiş şiş gibiydi en son ki doktorum prostatın çok ödemli non bakteriyel prostatitsin dedi sonrasında burayı buldum ve sizlerle bilgi alışverişi yapmayı düşündüm ve sizlere bi kaç sorum olacak yardımcı okursanız sevinirim .
Haftaya bunu için İstanbul’a gitmeyi düşünüyorum 5 gün kalacağım sizce hangi doktora muayene olayım bide pcr testi mi en net sonuç verir yoksa androflor mu ve nerede yaptıracağım hakkında pek bilgim yok lütfen yardımcı olun.