Zafer oyman

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Galatasaray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Zafer oyman

Mesaj gönderen Galatasaray »

Herkese meraba
Ben 1 ay önce zafer oymana dedavi oldum lokosit ölçumu ve idrar tahlili aldi idrar tahlilim temiz çıktı
Prostat sıvısında lokosit 15 20 olarak çıktı ilaçlar
Genta 160 mg
Travid 400 mg
Advil 200mg
Bu ilaçlardan genta ve advili beraber kullanmami ve genta bittikten sonrada travide baslamamı söyledi bunların yanında sıcak su oturması iki günde bir boşalmamı ve ayakları üşütmememide iletti dediklerini harfiyen yerine getirdim 2 hafta sonra kontrole gittim ve lokosit 7_8 çıktı ve bana aynı dedavileri tekrar verdi ağrılarım ara ara oluyor yine ve 6 7 gün içerisinde tekrar kontrole gideceğim
Tedavi süresince ağrılar olması normalmi sizce ve zafer oymana muane olanlar bu tedavi sonunda fayda görürmüyüm bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Zafer oyman

Mesaj gönderen ahmet24 »

Ben Zafer Oyman'a 4 ay civarı tedavi oldum, periyodik olarak lökosit sayısının düştüğünü söyleyip, kafasına göre antibiyotikler veriyor. Hiçbir faydasını görmediğim gibi antibiyotiklerden dolayı bağırsak sistemim çöktü. Zamanla fayda görmediğini görüp kendisine sorular sormaya başladığında da kaçamak şekilde yaklaşıp, yüzüne bakmamaya başlar. Ben tavsiye etmem o yüzden
Galatasaray

Peki lokosit durumun nasildi düşme oldumu hiç
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

ben lokosit odaklı tedavi yerine kafama göre ilaç kullanma politikasını daha doğru ve kalan parada cebime olarak görüyorum 1 senedir bu forumda olan herşeyi takip ediyorum burada da 15 20 lokositi olanlar 2 kürde aynı yada farklı olarak verilen guruplarda en son 1 2 3 4 e düşünce ya birde sallama cila kürü deyip artık prostatit değilsin deyip gönderiyor. kardeşim ben 12 reçete zafer oyman tedavisi aldım. bu meret 2 3 4 kürle süper hale gelsemde durduğu yerde durmuyorki. gene geri geliyor. gene rahatsızlık veriyor farklı şekilde farklı zamanlarda veriyor. zafer oyman reçetesi ile iyleşilse bu forumda hasta kalmaz. 100 kutu ilaç devirmiş adamlarız en az şuda bir gerçek bu reçeteler zaten kullanman gereken ilk reçeteler bakteri yoksa 7 genta 1 tarivid 5 7 desefin 1 biteral 1 bactrim vs vs böyle böyle gider iyileşende var iyileşemeyende ben 48 desefin 7 genta 90 kutu antibiyotik kullandım halen ilacı bıraktıktan 35 gün sonra 48 saat süren uykusuz gecelerim var sızıp kalırsam uyuyorum çok şükürki eskisi gibi değil 5 gün iyiysem 1 2 gün kötüyüm gene iyi oluyorum. peşimi bırakmıyor düzeyde rahatsızlıgım yok artık
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ahmet24 »

Galatasaray yazdı:Peki lokosit durumun nasildi düşme oldumu hiç
zafer hocanın söylediklerine göre düzenli olarak düşüyordu ama bir noktadan sonra söylediklerini yapmamaya başladım, ona rağmen lökositin yine düştüğünü söylüyordu. açıkçası hiç güvendiğim bir hekim değil ama tabi sen fayda gördüysen devam et
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Bilgin »

Kadir abi de Zafer hocanın hastası sanırım ona da sormak gerekli bunu.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Ağabeyler bakın inatçı dirençli bir bakteri yoksa Zafer hoca iş görebilir tedavi olumlu sonuç verebilir. Ama çoğu flora bakterisi dirençli bakteriler lökosit düşse de İnflamasyon devam edebiliyor. Zafer hocada sonuç alanlar olduğu gibi üreoplasma gibi bakterilere yanlış antibiyotik ile daha sonra dönüşü zor enfeksiyonlara sebebiyet verebiliyor. Bana tek kür verdi daha gelme dedi üstüne 7 8 ay geçti sorunlar devam ediyor. İmkanı olan kültür yaptırsın birkaç labda doğrulasın sonra dirençli bakteriler için bu hastalıktan anlayan enfeksiyon doktorlarına gitsin. Yabancı makalelerde aralıklı da olsa kp 1 sene bile sürebilecek tedavilerle iyileşir diyor. Kişiden kişiye değişir. En azından teşhis ve şifa bulan bazı arkadaşlar hatrına sürekli karalamayalım.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Arkadaşlar bende geçen sene Zafer hoca için istanbul gittim.Loksit ilk 7-8 çıktı.Antibiyotikler aynı yazıyor herkese sonra 15 gün sonra -5-6 ya düştü.1 ay daha antibiyotik ve vitamin tedavisini devam ettim.bana eminim geçer demişti. Velhasıl hiç faydası olmadı.Levent hocada geçer yaptığımız enjeksiyon normal antibiyotikten 2500 kat etkilidir dedi yine boş çıktı.Arkadaşlar bazen diyorumki acaba başka bir rahatsızlığımmı var.berirtilerim prostatit:peniste sızı var sürekli bende anlamadım
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

Hergele yazdı:Ağabeyler bakın inatçı dirençli bir bakteri yoksa Zafer hoca iş görebilir tedavi olumlu sonuç verebilir. Ama çoğu flora bakterisi dirençli bakteriler lökosit düşse de İnflamasyon devam edebiliyor. Zafer hocada sonuç alanlar olduğu gibi üreoplasma gibi bakterilere yanlış antibiyotik ile daha sonra dönüşü zor enfeksiyonlara sebebiyet verebiliyor. Bana tek kür verdi daha gelme dedi üstüne 7 8 ay geçti sorunlar devam ediyor. İmkanı olan kültür yaptırsın birkaç labda doğrulasın sonra dirençli bakteriler için bu hastalıktan anlayan enfeksiyon doktorlarına gitsin. Yabancı makalelerde aralıklı da olsa kp 1 sene bile sürebilecek tedavilerle iyileşir diyor. Kişiden kişiye değişir. En azından teşhis ve şifa bulan bazı arkadaşlar hatrına sürekli karalamayalım.
hocam bravo güzel yaklaşım. peki istanbulda bildiğiniz iyi bi enfeksiyon uzmanı var mı bu işten anlayan ??
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

bayramoglu yazdı:
Hergele yazdı:Ağabeyler bakın inatçı dirençli bir bakteri yoksa Zafer hoca iş görebilir tedavi olumlu sonuç verebilir. Ama çoğu flora bakterisi dirençli bakteriler lökosit düşse de İnflamasyon devam edebiliyor. Zafer hocada sonuç alanlar olduğu gibi üreoplasma gibi bakterilere yanlış antibiyotik ile daha sonra dönüşü zor enfeksiyonlara sebebiyet verebiliyor. Bana tek kür verdi daha gelme dedi üstüne 7 8 ay geçti sorunlar devam ediyor. İmkanı olan kültür yaptırsın birkaç labda doğrulasın sonra dirençli bakteriler için bu hastalıktan anlayan enfeksiyon doktorlarına gitsin. Yabancı makalelerde aralıklı da olsa kp 1 sene bile sürebilecek tedavilerle iyileşir diyor. Kişiden kişiye değişir. En azından teşhis ve şifa bulan bazı arkadaşlar hatrına sürekli karalamayalım.
hocam bravo güzel yaklaşım. peki istanbulda bildiğiniz iyi bi enfeksiyon uzmanı var mı bu işten anlayan ??
Hocam ben İstanbul’da yaşamıyorum. Dolayısıyla pek bilgim yok.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
poseidon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen poseidon »

Bende de lökosit 7-8 çıktı ,ilaçlarımız farklı (aslında benzer) olsa da durumumuz aynı. Bende tecrübeli arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.
gedikpasa34

rasko yazdı:
gedikpasa34 yazdı:Arkadaşlar bende geçen sene Zafer hoca için istanbul gittim.Loksit ilk 7-8 çıktı.Antibiyotikler aynı yazıyor herkese sonra 15 gün sonra -5-6 ya düştü.1 ay daha antibiyotik ve vitamin tedavisini devam ettim.bana eminim geçer demişti. Velhasıl hiç faydası olmadı.Levent hocada geçer yaptığımız enjeksiyon normal antibiyotikten 2500 kat etkilidir dedi yine boş çıktı.Arkadaşlar bazen diyorumki acaba başka bir rahatsızlığımmı var.berirtilerim prostatit:peniste sızı var sürekli bende anlamadım
hangi vitamin
Kardeş inan hatırlamıyorum zafer hoca yazmıştı.Kusurs bakma 1 sene oldu
Angara

Mesaj gönderen Angara »

gedikpasa34 yazdı:Arkadaşlar bende geçen sene Zafer hoca için istanbul gittim.Loksit ilk 7-8 çıktı.Antibiyotikler aynı yazıyor herkese sonra 15 gün sonra -5-6 ya düştü.1 ay daha antibiyotik ve vitamin tedavisini devam ettim.bana eminim geçer demişti. Velhasıl hiç faydası olmadı.Levent hocada geçer yaptığımız enjeksiyon normal antibiyotikten 2500 kat etkilidir dedi yine boş çıktı.Arkadaşlar bazen diyorumki acaba başka bir rahatsızlığımmı var.berirtilerim prostatit:peniste sızı var sürekli bende anlamadım
Penis kireçlenmesi?
gedikpasa34

Abi köken olarak cinsel ilişkiden bulaştı.Ters ilişkiden doktorların dediğine göre ters ilşikiden geçerse atlatmak çok zor.Şimdiye kadar tahliller boş çıktı.Yapmadığım tahliller arasında cinsel ilişki bulaşan patojenleri kaldı.Birde düzenli prostat mesajı kaldı
Galatasaray

Ben bugün konrole gittim lokosit 2 3 çıktı ve ilaç yazmadı 1 ay sonra kontrole gideceğim lokosit normalmiş ama hiç olmadığım kardar iyiyim diyebilirim. Hayırlısı artık