Trabzon Araklı Suyu

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Burhankara10

Trabzon Araklı Suyu

Mesaj gönderen Burhankara10 »

Merhaba arkadaşlar. Önceki hesabımın şifresini unuttum. Bir şifa kaynağı bulduğum için yeni hesap açıp paylaşmak istedim. Böbrek taşı olan bir kuzenim Trabzon Araklı'dan doğal maden suyu getirtti. Normal su gibi ama acımsı bir tadı var, pet şişeye koymuşlar. Kendisi böbrek taşını o suyla düşürdü. Bir de ben deniyeyim dedim. Prostatitin aklınıza gelen gelmeyen her türlü belirtisi mevcuttu bende. 1 hafta boyunca bir şişe içtim, 2 hafta ara verdim ve 1 hafta boyunca daha içtim. Ağrılarıma çok iyi geldi. Eğer Trabzon yakınlarındaysanız bu sodalı suyu bir deneyin derim. Kendim şifa bulunca belki birine vesile olurum diye paylaşmak istedim. Herkese Allah şifa versin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Trabzon Araklı Suyu

Mesaj gönderen kadir »

Burhankara10 yazdı:Merhaba arkadaşlar. Önceki hesabımın şifresini unuttum. Bir şifa kaynağı bulduğum için yeni hesap açıp paylaşmak istedim. Böbrek taşı olan bir kuzenim Trabzon Araklı'dan doğal maden suyu getirtti. Normal su gibi ama acımsı bir tadı var, pet şişeye koymuşlar. Kendisi böbrek taşını o suyla düşürdü. Bir de ben deniyeyim dedim. Prostatitin aklınıza gelen gelmeyen her türlü belirtisi mevcuttu bende. 1 hafta boyunca bir şişe içtim, 2 hafta ara verdim ve 1 hafta boyunca daha içtim. Ağrılarıma çok iyi geldi. Eğer Trabzon yakınlarındaysanız bu sodalı suyu bir deneyin derim. Kendim şifa bulunca belki birine vesile olurum diye paylaşmak istedim. Herkese Allah şifa versin
Bilgi icin tesekkurler. Denemekte fayda var.
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

Burhankara10 yazdı:Merhaba arkadaşlar. Önceki hesabımın şifresini unuttum. Bir şifa kaynağı bulduğum için yeni hesap açıp paylaşmak istedim. Böbrek taşı olan bir kuzenim Trabzon Araklı'dan doğal maden suyu getirtti. Normal su gibi ama acımsı bir tadı var, pet şişeye koymuşlar. Kendisi böbrek taşını o suyla düşürdü. Bir de ben deniyeyim dedim. Prostatitin aklınıza gelen gelmeyen her türlü belirtisi mevcuttu bende. 1 hafta boyunca bir şişe içtim, 2 hafta ara verdim ve 1 hafta boyunca daha içtim. Ağrılarıma çok iyi geldi. Eğer Trabzon yakınlarındaysanız bu sodalı suyu bir deneyin derim. Kendim şifa bulunca belki birine vesile olurum diye paylaşmak istedim. Herkese Allah şifa versin
Hangi belirtilere iyi geldi bunları paylaşırsanız bilgilendirmiş olursun bizleri hastalık herkeste farklı seyrettiği için kimisinde sadece idrar şikayetleri varken kimisinde ağrı kiminde yanma mevcut.
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Ben Kahramanmaraş Elbistanda ekinözü içmelerine gitmiştim 1 hafta orda kaldım.Bakırmadeninde gelen su tadı soda gibi değildi.Zorlada olsa hersabah 5-6 şişe su o sudan 1 hafta içtim.sonra Elbistanda urologa gittim durumu anlattım oda bana bu su sadece böbrek taşlarına fayda verir prostatite vermez demişti.Su bakırmadeninden gelen suydu.Trabzondakini bilemem yanlış bilgi adına yazıyorum