Soğan, limon suyu, kabak çekirdeği

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
gnc38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Soğan, limon suyu, kabak çekirdeği

Mesaj gönderen gnc38 »

Arkadaşlar ben forumda yeniyim. 1 senedir bu hastalıkla uğraşıyorum. Bildiğiniz ve geçtiğiniz yollardan geçtim malesef. Non Bakteriyel benimkisi. Bir ton antibiyotik sonunda sonuç göremeyince maydonos, melisa karabaş, brokoli, saw palmetto, kabak çekirdeği yağı, yakı otu vs ve birde Sami Varlı'nın yoğurdunu aldım arkadaşlar önermiyorum belirgin hiçbir yararını görmedim. Bu tarz birçok yöntem denedim ama semptomları hafifletse de bitirmeye yetmedi.

İternetten tanıştığım Köksal abi diye biri bana soğan limon suyu ve kabak çekirdeği kürünü önerdi. Birkaç arkadaşın daha numarasını verdi bunlar o yöntemle kurtuldu dedi. Onlarla da görüştüm 4 ayda bitirdik dediler. Arkadaşlar soğan dakikasında belli etti kendini. 1 ay kullandım herşey güzel gidiyor derken ağzımın içinde damağımda şişlikler, kaşıntılar ve vücudumda kurdeşen çıktı. Korktuğum başıma geldi ve vücut soğana alerji üretti. Prostatit belirtilerinden bile beter insanı 3 günde delirtir öyle bir kaşıntı.. Demem o ki bana tek fayda sağlayan şeyi kullanamıyorum.

Dün buradaki arkadaşın tavsiyesi üzerine Hippurin 28 film tablet aldim bir adet içtim şimdilik. Antibiyotiklerden pek ümitli olmasam da sonuçları sizinle paylaşacağım...
krnkprsttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Soğan, limon suyu, kabak çekirdeği

Mesaj gönderen krnkprsttt »

hocam selamlar rica etsem özelden yazma durumunuz var mı acaba tam olarak nedir ne değildir bende de galiba abakteriyel prostatit var ama tam da teşhis koyamadılar
krnkprsttt

bende idrarda ya da ejakülasyonda yanma agrı yok yalnız bir türlü bitmeyen sonlarda kesik kesil attırarak idrar bitti deyip gevşeyince tekrar penise gelen idrar , beş dakka sonra bile tekrar idrar var hissi , ortalara doğru hızlanan idrar , bazen bekleyip idrara oyle başlama belirtiler, cipro ürispas enfexia kullandım ama fayda etmedi. daralma olsa hız 24 olmaz dedi doktor bi sabah baya düşük çıkmıştı ama gün içinde düzeldi bi anlam veremedim ama eskisi gibi değil şu am
marti456

Mesaj gönderen marti456 »

krnkprsttt yazdı:bende idrarda ya da ejakülasyonda yanma agrı yok yalnız bir türlü bitmeyen sonlarda kesik kesil attırarak idrar bitti deyip gevşeyince tekrar penise gelen idrar , beş dakka sonra bile tekrar idrar var hissi , ortalara doğru hızlanan idrar , bazen bekleyip idrara oyle başlama belirtiler, cipro ürispas enfexia kullandım ama fayda etmedi. daralma olsa hız 24 olmaz dedi doktor bi sabah baya düşük çıkmıştı ama gün içinde düzeldi bi anlam veremedim ama eskisi gibi değil şu am
Anti kullanıyorsanız onun etkileri olabilir bence vücudu izlemek için anti kullanımı sonlandırılır bir müddet vücudu dinlendirip sonra durumu bir izlemek lazım ben bir ara antiti bıraktığımda sperm kalitem be işemem normale dönmüştü ve şaşırmıştım ağrı sızı geçmeyince tekrar gitmek zorunda kaldım doktora ağrı sızı olmasa herşey yolunda aslında ne sık idrarım ver nede ereksiyon problemim.
krnkprsttt

bende ağrı sızı yok oyle ereksiyonda da skıntı yok boşalırken dalan benim tek problemim idrar yaparken bekleme, ortalarda kendiliğinden hızlanması ve sonlarda kesik kesik bitmemesi ve idrar yapmama rağmen hala tam rahatlayamaöa sanki idrar kalmış hissi, mesanenin 5 dakka sonra geri idrar yapacakmış gibi içerde idrar olması ama gittiğimde az az kesik kesik yapmam.