Frenk inciri

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Ferhatdgn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Frenk inciri

Mesaj gönderen Ferhatdgn »

Arkadaşlar ben hastalıkla 1 senedir uğraşıyorum arada bir düzelme oldu 3/4 ay iyi gitti sonra geri döndü. Geçen yaz çok kötü geçti benim için ama Eylül ayı gibi il dışı tayinim çıktı geldiğim ilde 1 ay sonra ağrım yanmam düzeldi ama bi anda gitti günlük yürüyüş yaptığım parkta tablacı bir dayı frenk inciri,dikenli incir (kaktüs meyvesi) satıyordu bir kaç defa ondan yedim ve düzelmelem o tarihlere denk geldi bugün trt de bir program izliyordum frenk inciri yetiştiren bir kişi bizim buralarda bunu prostat için kullanıyorlar çok iyi geliyor acaba beni farkında olmadan omu düzeltti bu incir hakkında bilgi olan varmı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Frenk inciri

Mesaj gönderen kadir »

Ferhatdgn yazdı:Arkadaşlar ben hastalıkla 1 senedir uğraşıyorum arada bir düzelme oldu 3/4 ay iyi gitti sonra geri döndü. Geçen yaz çok kötü geçti benim için ama Eylül ayı gibi il dışı tayinim çıktı geldiğim ilde 1 ay sonra ağrım yanmam düzeldi ama bi anda gitti günlük yürüyüş yaptığım parkta tablacı bir dayı frenk inciri,dikenli incir (kaktüs meyvesi) satıyordu bir kaç defa ondan yedim ve düzelmelem o tarihlere denk geldi bugün trt de bir program izliyordum frenk inciri yetiştiren bir kişi bizim buralarda bunu prostat için kullanıyorlar çok iyi geliyor acaba beni farkında olmadan omu düzeltti bu incir hakkında bilgi olan varmı
Olabilir kardesim, bazı bitkiler prostata iyi gelebiliyor, iltihabi kurutup prostattaki ödemi duzeltiyor.
Ferhatdgn

sianure yazdı:piyasada iceren takviyeler var alip deneyebilirsiniz
Hangileri onlar biliyormusumuz
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Ferhatdgn yazdı:
sianure yazdı:piyasada iceren takviyeler var alip deneyebilirsiniz
Hangileri onlar biliyormusumuz
Ben şimdi arattım googleda rossmanda buldum yarın gidip alacam hatta
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet oyle bir takviye var firenk inciri takviyesi...icinde tarcin ve krom var, isteyenler deneyebilir.
Odyseus00

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Olmaz diye birşey yok bende propolisten sonra yavaştan kendimi iyi hissettim çözüm olmasada önemli yardımı dokunabiliyor böyle doğal desteklerin
Dogukan01

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Odyseus00 yazdı:Olmaz diye birşey yok bende propolisten sonra yavaştan kendimi iyi hissettim çözüm olmasada önemli yardımı dokunabiliyor böyle doğal desteklerin

Beeo markasının arıcılık ürünleri çok iyi ve doğal. İstanbul teknik üniversitesinin çıkardığı marka tavsiye ederim
Ferhatdgn

Bide bunun reçeli var içindeki çekirdekle beraber yapılıyor ben onu deneyecem bir şeye yaramazsa reçel sonuçta kahvaltılarda yerim artık
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

Bende bu aralar yaki otu kiraz sapı çayı içiyorum rahatlama var biraz bir abimiz de karanfil çayıda de dene dedi şifa Allahtan bakalim