KARABAŞ MELİSA- SIK İDRAR

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Erkan987
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

KARABAŞ MELİSA- SIK İDRAR

Mesaj gönderen Erkan987 »

Arkadaşlar gündüzleri fazla idrar yok ama geceleri özellikle fitnesstan sonra belki 20 defa tuvalete gidiyorum. Uykumda 2 3 defa tuvalete gidiyorum Bu hafta sınavlardan fırsat bulabilirsem zafer oymana gidicem. Psikaytriden tranko buskas 10 mg ripazol 5 mg birde selectra aldım bunlar beni biraz rahatlaştırıyor. Karabaş ve melisanin idrara olumlu etkisi varmış ayrıca sakinleştirici bir yanı da varmiş bu ilaçlarla birlikte kullanılabilir mi bilgisi olan var mı?
tarik1616
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: KARABAŞ MELİSA- SIK İDRAR

Mesaj gönderen tarik1616 »

Çok ağır antibiyotik ve antidepresan ile kullanılmaz ve birde kan sulandırıcı kullaniosaniz. Tranksbuskas mide stresi için selectra da ağır sayılmaz ama diğerini bilmiorum en azından eczacıya danisin.bn daha agirlariyla kullandım bı yan etki görmedim.onemli olan ağır antibiotik ve kan sulandırıcı kullanmamanız gerektiği.cunku karabaş otu kan sulandiirici özelliğe sahip Melisa ise yatıştırıcı özelliği var ve o şikayetlere çok iyi gelio ama siz doktorunuza olmadı eczacıya sorabilirsiniz
Erkan987

tarik1616 yazdı:Çok ağır antibiyotik ve antidepresan ile kullanılmaz ve birde kan sulandırıcı kullaniosaniz. Tranksbuskas mide stresi için selectra da ağır sayılmaz ama diğerini bilmiorum en azından eczacıya danisin.bn daha agirlariyla kullandım bı yan etki görmedim.onemli olan ağır antibiotik ve kan sulandırıcı kullanmamanız gerektiği.cunku karabaş otu kan sulandiirici özelliğe sahip Melisa ise yatıştırıcı özelliği var ve o şikayetlere çok iyi gelio ama siz doktorunuza olmadı eczacıya sorabilirsiniz
Tamam çok teşşekkürler umarim kurtulurum. Surekli idrar hissinide düzeltiyor mu?
tarik1616

Onun için kullandım zaten şu an o his gelmio sık olarak sonra mesanienn dolduğunu anlayınca gidiom tazik olunca mesane boşalıo idrar hisi en aza inio insallah sende şifa bulursun ilk haftada idrar yollarını açar çok çıkabilirsin ama sonra rahatlatio
Diren12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Diren12 »

tarik1616 yazdı:Onun için kullandım zaten şu an o his gelmio sık olarak sonra mesanienn dolduğunu anlayınca gidiom tazik olunca mesane boşalıo idrar hisi en aza inio insallah sende şifa bulursun ilk haftada idrar yollarını açar çok çıkabilirsin ama sonra rahatlatio
İnsaalah reis peki sabah akşam mi tavsiye edersin ve ikisini de kaynayan suda 5 dakika bekleticek miyiz? Bu şekilde mi iceceğiz
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

valla ben epey uzun süre kullandım idrar yanmama bile aa iyi geliyor diyeceğim bişey hissettirmedi. ben antibiyotik dışında hiç bişeyden fayda görmedim. en doğru şeyleri yaptığımın ertesi sabah bile ciddi yanma ile uyandığım çok oldu. malesef. ilaçlar doğru ve tedavi yeterli değilse. ot çöp bahane piskolojik malesef. ama malesef. ilaçda iyi bişey değil. böyle bir çıkmaz. çektiğin çile uğraştığın uğraş sitresin yanında sağlanan alternatif faydalar malesef çok yetersiz.
tarik1616

Arkadaşın dediği gibi ben fayda gördüm bı başka arkadaşı. Kullandıkları da bana iyi gelmedi mesela evet akşamları yemeklerden iki saat sonra kaynamış suya atıp beş tane falan 3 dakkada öyle kaynat sonra beş altı dakkada demlemeye al içmeden yirmi dakka önce ve içtikten yirmi dakka sonra bişey yiyip içme faydasını görürsün inslallah
crunkstar

tarik1616 yazdı:Arkadaşın dediği gibi ben fayda gördüm bı başka arkadaşı. Kullandıkları da bana iyi gelmedi mesela evet akşamları yemeklerden iki saat sonra kaynamış suya atıp beş tane falan 3 dakkada öyle kaynat sonra beş altı dakkada demlemeye al içmeden yirmi dakka önce ve içtikten yirmi dakka sonra bişey yiyip içme faydasını görürsün inslallah
aynen öyle kullandım ama benim semptomlarım biraz farklı hocam bende penis içi ciddi bir yırtık acısı ve idrarda güçlü yanma ve ağrılı cinsel ilişki var. antibiyotik ise sadece acıyı azaltıp yanmayı kesiyor diğerine hiç biri hiç bişey yapmıyor. benim tek istediğim idrarımda yanma olmasın geri kalanla yaşayabilirim sorunum yok. ama ilacı kesince 40 gün sonra artık işemek istemiyorum işeyemiyorum. ne yaparsam yapayım yanma asla geçmiyor.
Erkan987

Pro2020 yazdı:
crunkstar yazdı:
tarik1616 yazdı:Arkadaşın dediği gibi ben fayda gördüm bı başka arkadaşı. Kullandıkları da bana iyi gelmedi mesela evet akşamları yemeklerden iki saat sonra kaynamış suya atıp beş tane falan 3 dakkada öyle kaynat sonra beş altı dakkada demlemeye al içmeden yirmi dakka önce ve içtikten yirmi dakka sonra bişey yiyip içme faydasını görürsün inslallah
aynen öyle kullandım ama benim semptomlarım biraz farklı hocam bende penis içi ciddi bir yırtık acısı ve idrarda güçlü yanma ve ağrılı cinsel ilişki var. antibiyotik ise sadece acıyı azaltıp yanmayı kesiyor diğerine hiç biri hiç bişey yapmıyor. benim tek istediğim idrarımda yanma olmasın geri kalanla yaşayabilirim sorunum yok. ama ilacı kesince 40 gün sonra artık işemek istemiyorum işeyemiyorum. ne yaparsam yapayım yanma asla geçmiyor.
Seni cok iyi anliyorum ampirik tedavi almistim 3 yil once bir yanmalar basladi 10 ylimin en kotu 3 yiliydi sadece onin icin onlarca igne kulturler uremelr bir boka yaramadı hayattan soguttu prostat agrisini arar oldum ureme oluyorsa icebilicegin kadar kürler kullan baktin olmuyor masaja basla bende masajla geçti idrarda yanma yuzde yuz olmasada 80 90 iyiyim guzelce sivazla prostat yapiyor kardesim isırgan altin kirkilit yaki ben her gub sabah aksam icerim ne olir ne olmaz diye masaja başla iyi gelebilir
Reis bende idrarda yanma yok sadece sık idrar ve surekli idrar hissi var oda bu hastaligi çok kafaya taktim diye herhalde psikiyatriye gittim bugün cok iyi bir doktor bu hastaligi da bilen biri sen çok kafaya takmıssin bence ama 1 sy sonra tekrar gel bir bakalim dedi psikolojik herhalde öyle düşünüyorum
crunkstar

Erkan987 yazdı:
Pro2020 yazdı:
crunkstar yazdı:
Seni cok iyi anliyorum ampirik tedavi almistim 3 yil once bir yanmalar basladi 10 ylimin en kotu 3 yiliydi sadece onin icin onlarca igne kulturler uremelr bir boka yaramadı hayattan soguttu prostat agrisini arar oldum ureme oluyorsa icebilicegin kadar kürler kullan baktin olmuyor masaja basla bende masajla geçti idrarda yanma yuzde yuz olmasada 80 90 iyiyim guzelce sivazla prostat yapiyor kardesim isırgan altin kirkilit yaki ben her gub sabah aksam icerim ne olir ne olmaz diye masaja başla iyi gelebilir
Reis bende idrarda yanma yok sadece sık idrar ve surekli idrar hissi var oda bu hastaligi çok kafaya taktim diye herhalde psikiyatriye gittim bugün cok iyi bir doktor bu hastaligi da bilen biri sen çok kafaya takmıssin bence ama 1 sy sonra tekrar gel bir bakalim dedi psikolojik herhalde öyle düşünüyorum
evet hocam bu durum kesinlikle piskolojik bende mesala dışarı cıkmadan önce muhakkak tuvaletimi yapıp cıkayım diye uğraştıkca idrar hissim bozuluyor. varmı yokmu geldimi bi tuhaf oluyor hiç umursamıyorum artık cıkıyorum gelirse girer bi yere işerim diyorum hiç de tuvaletim gelmiyor. yanma yoksa bence çok iyi yani ne kadar yaşantını etkiliyebilir. prostat boyun da normalse kesinlikle dert edecek bir durum yokdur. ben çişimi yaptıktan sonra gözlerim karardığı günler oluyor. antibiyotiksiz nasıl yaşayacam onu düşünmekten hayata tutunamıyorum amk.
Erkan987

crunkstar yazdı:
Erkan987 yazdı:
Pro2020 yazdı:
evet hocam bu durum kesinlikle piskolojik bende mesala dışarı cıkmadan önce muhakkak tuvaletimi yapıp cıkayım diye uğraştıkca idrar hissim bozuluyor. varmı yokmu geldimi bi tuhaf oluyor hiç umursamıyorum artık cıkıyorum gelirse girer bi yere işerim diyorum hiç de tuvaletim gelmiyor. yanma yoksa bence çok iyi yani ne kadar yaşantını etkiliyebilir. prostat boyun da normalse kesinlikle dert edecek bir durum yokdur. ben çişimi yaptıktan sonra gözlerim karardığı günler oluyor. antibiyotiksiz nasıl yaşayacam onu düşünmekten hayata tutunamıyorum amk.

Reis Allah şifa versin çok zor bir durum senin halinden çok ta anlayamam ama güçlü kalmalısın. Kadir abi gibi niceleri ne sıkıntılar çekti atlattı sende atlatıcaksın dua et namaz kıl eğer kılmıyorsan psikolojine çok iyi gelecektir özellikle geceleri hacet namazı kılmani öneririm beni uyutan tek şey hacet namazıydı.
dostlar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen dostlar »

Direk cezveye bi tutam atip 5-6 dk kaynatalim mi yoksa kaynamis suta atip mi yapalim kardesim
Followme

Mesaj gönderen Followme »

dostlar yazdı:
Direk cezveye bi tutam atip 5-6 dk kaynatalim mi yoksa kaynamis suta atip mi yapalim kardesim
Kaynamış suya at 5 10 dk sonra süz iç
Freeman33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Freeman33 »

Erkan987 yazdı:Arkadaşlar gündüzleri fazla idrar yok ama geceleri özellikle fitnesstan sonra belki 20 defa tuvalete gidiyorum. Uykumda 2 3 defa tuvalete gidiyorum Bu hafta sınavlardan fırsat bulabilirsem zafer oymana gidicem. Psikaytriden tranko buskas 10 mg ripazol 5 mg birde selectra aldım bunlar beni biraz rahatlaştırıyor. Karabaş ve melisanin idrara olumlu etkisi varmış ayrıca sakinleştirici bir yanı da varmiş bu ilaçlarla birlikte kullanılabilir mi bilgisi olan var mı?
Akşam fitness da çok su içiyorsun. Akşamları su içme.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Pro2020 yazdı:
crunkstar yazdı:valla ben epey uzun süre kullandım idrar yanmama bile aa iyi geliyor diyeceğim bişey hissettirmedi. ben antibiyotik dışında hiç bişeyden fayda görmedim. en doğru şeyleri yaptığımın ertesi sabah bile ciddi yanma ile uyandığım çok oldu. malesef. ilaçlar doğru ve tedavi yeterli değilse. ot çöp bahane piskolojik malesef. ama malesef. ilaçda iyi bişey değil. böyle bir çıkmaz. çektiğin çile uğraştığın uğraş sitresin yanında sağlanan alternatif faydalar malesef çok yetersiz.
Adama karabas iyi gelmis iste birine iyi gelen birine iyi gelmez bende antibiyotik ictimde ne oldu 200 er igne 200 kutu tablet super bakteri oldu.. biraktim masja basladim 4 5 aydir iyiyim son 2 ayda sogan ile bentodil ile boraks ile kekik ısirgan polen propolisle vb iyilestim diyen cok arkadas cıktı antibiyotikle iyilesenleri solladı ben antibiyotikciyim ama gerceklerde var baska forumlardada yuzlercesi var
Masajı kendiniz mi yapıyorsunuz