Keci boynuzu oźü... zencefil.. zerdacal

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Serhatex
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Keci boynuzu oźü... zencefil.. zerdacal

Mesaj gönderen Serhatex »

Ben yillardir cekiyorum.. surekli nuks ediyor.. monodoks antibiyotik cok iyi gelmisti.. artik oda ise yaramiyor.. daha once bogaz agrisi cekmistim ne kullansam gecmiyordu.. bi doktor bu karisimi soyledi bana.. 1 gunde tamamen gecti.. evde dolabta duruyordu. Aile hekimim kendisi aradim. Prostatit soyledim. Vucuttaki butun enfeksiyonlar icin yararli olacagini dusunuyorum dedi.. aksam kullandim pek bisey yapmadi morerim bozuldu. Megerse yeteri miktarda koymamisim. 10 sene oncesine dondum ama sadece idrarda.. kesik kesik isiyordum. Tuvalete gitmekten nefret ediyordum.. belki gecici cozumdur.. 2 gunde rahatladim.. iseme ve yanmam gecti demiyorum rahatladim..
Kartal424
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: Keci boynuzu oźü... zencefil.. zerdacal

Mesaj gönderen Kartal424 »

Kardesim bisey yaziyorsaniz nekadar kullanimasini yazin neye iyi geldi duzgun bi yazda insanlarda ona gore kullansinlar ole degilmi
Serhatex

Bende bilmiyorum. Ne kadar kullanmam gerektigini.. orda yazmisim kesik kesik idrar yapmami aninda duzeltti.. ve yanmam.. baya azaldi.. ayrica uslubu daha duzelt.. babanin oglu yok karsinda
Serhatex

Anlik iyi gelmis olabilir.... gecici cozum olabilir.. sabah aksam iciyorsun.. bardagin yarisi kadar keci boynuzu ozu koy. 3.4 tane cay kasigi zerdacal ve zencefil koyuyorsun.. karistiriyorsun.. sonra kasik kasik ye. Tadi cok kotu.. iyi geldigi sey idrari duzeltii kesik kesik isiyordum. Tazikli iseyemiyordum.. bide acaip yanmam vardi kalcamda penisimde onu asiri derecede azaltii..
celikk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen celikk »

Serhatex yazdı:Anlik iyi gelmis olabilir.... gecici cozum olabilir.. sabah aksam iciyorsun.. bardagin yarisi kadar keci boynuzu ozu koy. 3.4 tane cay kasigi zerdacal ve zencefil koyuyorsun.. karistiriyorsun.. sonra kasik kasik ye. Tadi cok kotu.. iyi geldigi sey idrari duzeltii kesik kesik isiyordum. Tazikli iseyemiyordum.. bide acaip yanmam vardi kalcamda penisimde onu asiri derecede azaltii..
Sık idrar vardı yani sanırım etkili oldu mu biraz
Kartal424

Serhatex yazdı:Bende bilmiyorum. Ne kadar kullanmam gerektigini.. orda yazmisim kesik kesik idrar yapmami aninda duzeltti.. ve yanmam.. baya azaldi.. ayrica uslubu daha duzelt.. babanin oglu yok karsinda
Duzgun duzgun yazdik neyini uslubu duzelcem benim ihtiyacim yok zaten kullananlar icin yazdim cok da seyimde
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Serhatex yazdı:Anlik iyi gelmis olabilir.... gecici cozum olabilir.. sabah aksam iciyorsun.. bardagin yarisi kadar keci boynuzu ozu koy. 3.4 tane cay kasigi zerdacal ve zencefil koyuyorsun.. karistiriyorsun.. sonra kasik kasik ye. Tadi cok kotu.. iyi geldigi sey idrari duzeltii kesik kesik isiyordum. Tazikli iseyemiyordum.. bide acaip yanmam vardi kalcamda penisimde onu asiri derecede azaltii..
Cinselliğe de iyi geliyor mu ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Serhatex

Cok seyimde derken bile.. yok mu abi yonetici falan. Kac yasinda adamim haddini bil kocum
Serhatex

Ben kotu durumdaydim.. cinsellikte bosalinca yanma oluyordu simdi denedim.. ilk defa bosalmadan az da olsa keyif oldum. Evet kesik kesik isiyorum. Sabah aksam yapiyorum. Gecici cozum yuzde 50 iyi etti. Onda bile superr dedim.. benim gibi cok kotu durumdaysan deneyin. Aktardan aliyorsun maliyeti cok az
Kartal424

Serhatex yazdı:Cok seyimde derken bile.. yok mu abi yonetici falan. Kac yasinda adamim haddini bil kocum
Bak konuyu uzatmaya gerek yok nasil konuscami senden ogrenecek degilim basta ne kullandigi duzgun duzgun yaz dedik okadar ama sen ters davradin bu konuyu kapatiyorum yasin kac bilmiyorum ben 39 yasindayim
Serhatex

Benimle konusuyorsan duzgun konusacaksin. Kardesimli falan diye azarlamayacaksin.. arkadasim
Serhatex

Ayrica ben bu karisim sayesinde.. idrar baya baya duzeldi ereksiyon seviyem yukseldi.. afadersiniz ama baya uzun zaman sonra bosalmaktan keyfim aldim.. biraz fazla zencefil ve zerdacal koyuyorum karisimda. Ilerde yan etki yapmaz insallah. Ama iyilestim demiyorum yuzde 40 lara kadar dusurdu hastaligi
Kartal424

Serhatex yazdı:Benimle konusuyorsan duzgun konusacaksin. Kardesimli falan diye azarlamayacaksin.. arkadasim
Len sen belamisin bildigin duzgun konusmuyorum neyapcan iki kere duzgun konustuk anlamdin senkimsin len git isine
Serhatex

Sen kim lannn... seni ben duzgun konusturturum. Adamin canini sikma.. bela olan sensin.. sabir cekiyorum
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

Serhatex yazdı:Ben yillardir cekiyorum.. surekli nuks ediyor.. monodoks antibiyotik cok iyi gelmisti.. artik oda ise yaramiyor.. daha once bogaz agrisi cekmistim ne kullansam gecmiyordu.. bi doktor bu karisimi soyledi bana.. 1 gunde tamamen gecti.. evde dolabta duruyordu. Aile hekimim kendisi aradim. Prostatit soyledim. Vucuttaki butun enfeksiyonlar icin yararli olacagini dusunuyorum dedi.. aksam kullandim pek bisey yapmadi morerim bozuldu. Megerse yeteri miktarda koymamisim. 10 sene oncesine dondum ama sadece idrarda.. kesik kesik isiyordum. Tuvalete gitmekten nefret ediyordum.. belki gecici cozumdur.. 2 gunde rahatladim.. iseme ve yanmam gecti demiyorum rahatladim..
Teşekkürler kardeş iyi düşünmüssün karışımı denedim bende umarım hepten iyileşicez yakın zamanda
Kartal424

Tmm hadi git isine yazma bidaha cok korktum
Serhatex

Sen bas git isine
Serhatex

Chamber04 dedigim gibi dolapta duruyordu.. 2 gunum bu.. en bastan yazayim bi bardagin yarisi kadar keci boynuzu özu .. toz halinde 4.5 cay kasigi zencefil ve ustune ayni sekilde zerdacal ve icinde cozulene kadar karistir.. ne kadar kullanacaz 1 hafta mi 3 aymi 4 aymi.. ne zaman ara verecez bilmiyorum..
1..idrarda kesik kesik isemem cok ama cok azaldi. Gece5.6 kez uykudan kalkiyordum. Simdi 1 yada bilemedin 2 kez cikiyorum
2.. yanmam baya baya azaldi. Anuste yanmam kaldi onuda hissetmiyorum bile.
3... bu karisimi kullanmadan once bosalmak eziyetti. Bugun hastaliga dusmeden onceki gibi asla olamaz ama en azindan eziyet cekmedim bosaldim ve keyfim aldim be desim. Ereksiyonada yaradi.. baya uzun sure ereksiyonda kaldim
4.. ne kaldi derseniz cok hafif akinti geliyor. Onuda azaltmis. Bunu kullanmadan once coktu.
5.. belki gecici bi cozum. 3.5 gun sonra buda olmadi lanet olsun diyecem belki. Ama cok kotuyseniz deneyin.. aktarda hepsi 30 tl bile tutmuyor.. 1 gunde etkisini gosterdi.. eger gostermiyorsa zerdacal ve zencefili az koymussundur. Ayrica Baska Tedavin iyi gidiyorsa deneme ama aklinda bulunsun.
6. Yan etkisi var mi ne kadar kullanmamiz lazim? Bilmiyorum. Bu konuda filkri olan varsa soylerse sevinirim.
7.. bu hastaliktan hic bi zaman kurtulacagima inanmiyorum.
Serhatex

8.. sabah ve aksam olmak uzere gun iceresinde 2 defa yapiyorum bunu.. tek kotu seyi ishal yapti...!!