Karanfil suyu mutlaka deneyin derim.

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Karanfil suyu mutlaka deneyin derim.

Mesaj gönderen smm2804 »

Menide sarılık ve kucuk beyaz jöle kristal gibi parçalar var meni zor cıkıyor hiç bişey hissetyorum yanmalar büyük ölçüde geçti ama bunlar geçmiyor iyi gelirmi karanfil
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

Chamber04 yazdı:
Farate yazdı:
Chamber04 yazdı:Cinselliğe iyi geliyor Kesinlikle diyebilirim için düşük libidonuz varsa
Sertleşmeye faydası var mı
Stresi filanda düzeltir afrodizyakmış zaten birazdan içicem test ederim sertleşmeyi :D
Test ettin mi hocam :D
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

smm2804 yazdı:Menide sarılık ve kucuk beyaz jöle kristal gibi parçalar var meni zor cıkıyor hiç bişey hissetyorum yanmalar büyük ölçüde geçti ama bunlar geçmiyor iyi gelirmi karanfil
Masaj yatırsın mı hiç? Muhtemelen senin kanallar tıkalı. Ağrın da yok sanırım. Bunu masajla çözebilirsin.
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

Farate yazdı:
Chamber04 yazdı:
Farate yazdı: Sertleşmeye faydası var mı
Stresi filanda düzeltir afrodizyakmış zaten birazdan içicem test ederim sertleşmeyi :D
Test ettin mi hocam :D
Libidoya iyi geldiği kesin bende sabah sertleşiyo gündüz yok nerdeyse çözümünü bulucam yakın zamanda 20 30 dk koşu hergün antibiyotik kullanmam lazım şuan yok bende doktora gidicem haftaya
Ozan35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ozan35 »

Hola yazdı:İdrara iyi geldimi?
Evet geldi
Orhan196466
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen Orhan196466 »

Ben farklılık olsun diye karanfilin yanına teke otu yani epideryumu ekledim üc dort gundur kullaniyorum benim spem sari geliyordu bu gun ilk kez hem cok hemde acik sivi halde geldi sabah aksam bir bardak yedi sekiz karanfil bir tutam epideryumu ekleyip iciyorum teke otu kan akisini hizlandirip libodaya etki ediyor
Orhan196466

Bir aktarın tavsiyesi üzerine bir hafta önce başladım ben otuz yıllık hastayım doktorlardan fayda görmedim çok para harcadım aktar bana zeytin yaprağı defne yaprağı kullan çok faydasını görürsün dedi sende ne bakteri ne mantar bırakır dedi çünkü bunlar dayanıklı agaclardir mantar barindirmaz mikrop uremez ondan bu ağaçlarda çürüme olmaz dedi arastirdigimda dedikleri doğru sabah akşam aç karnına üç defne yaprağı beş altı zeytin yaprağı ek olarak ben beş altı da karanfil atıyorum iki üç gündür çok rahatım deneyin derim bendeki sorun ağrı
Orhan196466

Ağrıdan başka meninin koyu gelmesi ağrının olması idi karanfilde biraz düzelmişti bugün ilk kez çok ve az sarı geldi durumumu yazarım
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

Amates yazdı:Bunu ne kadar kullanıcaz kaç gün fincanda mı içicez su bardağında mı bilgilendirirseniz sevinirim
Kaynatıktan sonra bardakta içeceksiniz ama 5 dk demlensin
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

smm2804 yazdı:Menide sarılık ve kucuk beyaz jöle kristal gibi parçalar var meni zor cıkıyor hiç bişey hissetyorum yanmalar büyük ölçüde geçti ama bunlar geçmiyor iyi gelirmi karanfil
Benim menide sıkıntı yoktu ama hisizliğe çok iyi geliyor
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

hayatzor22 yazdı:
Ozan35 yazdı:Merhaba arkadaşlar ben hastalığın 7. Ayındayken kendim keşvetiğim birşey buldum bunu mutlaka ama mutlaka öneriyorum nerdeyse düzeldim ve cinsel aktivite olarakta muhteşem düzeltiyor hemen anlatmaya başlıyorum umarım sizde şifa bulursunuz arkadaşlar bildiğimiz kuru karanfili 4 5 tane kadar 1 fincan bardağa koyuyoruz nescafe yapar gibi üzerine sıcak su koyuyoruz 2 dk ağzını çay tabağıyla kapatıyoruz günde 2 kere içebilirsiniz ilk 4 gün pek faydası yokmuş gibi gelicek kanmayın devam edin 5. Veya 6. Gün göreceksiniz çok iyi gelicek umarım bendeki etkiyi yaratır sizdede ben o kadar antibiyotik kulandım birsürü ilaç kulandım bu kadar faydasını görmedim lütfen deneyin birşey kaybetmezsiniz
Başka hangi şikayetlerinize iyi geldi?
yanma hissizlik ve terleme vardı hepsine çok iyi geldi
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

bendede 2 3 senedir hissizlik oluyor. Nekadardır kullanıyorsunuz aç tok fark ediyormu
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

Abi aç içersen miden yanar tok kulan hisizlik nedeni meninin gelmemesi veya iltihablı gelmesi bu çok iyi geliyor ama size birşey daha önericem yaşlı bir doktora gittim izmirde bana ayriyeten tamprost diye bir ilaç verdi normalde ihtiyarlarda kulanıyoruz ama bir dene dedi bak çok iyi geliyor ama şöyle bir durum var uretrayı yani idrar yolarını fazla açıyor bu nedenle boşaldığında sperm içeri kaçıyor yan etkisi sıkıntılı haberin olsun
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

MENDERES1983 yazdı:Karanfil çiçeğin yaprağımı yoksa marketlerde satılan baharat gibi olanmı
Normal ucuz restorantlarda ağza konan karanfil kuru karanfil
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

Gelir bendede hisizlik var meni çıkmıyor çok iyi geldi
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

Şuraya ekleyeyim Cinsellik için ayriyetten tek karanfil suyu çok etki göstermeyebilir keçiboynuzu kürü yapın bardağa 5 tane karanfil tamamdır
theimam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen theimam »

Deneyen var mı beyler nasıl geldi cinselliğe falan
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Ben pek etkisini görmedim hocam( 8 gündür içiyorum)
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Ne görsem,okusam bir umut yapıyorum bunuda denedim 20 günü geçti,faydası olmadı bende.(:
theimam

Mesaj gönderen theimam »

Bende bugün başladım bakalım ne olacak
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kennan »

igozukara yazdı:
Farate yazdı:
igozukara yazdı:
Abi ben ilk baslarda tetradox, iesef,novosef,bactrim, azitro, seklafor kullandim hic birinden fayda gormedim. Sonra zafer hocaya gorundum genta, klindan, tarivid yazdi, sadece klindandan fayda gordum, kullandigim gibi agrilarim cok hizli azalmaya basladi. Hocaya durumu soyleyince surekli klindan yazmaya basladi bana, lökosit 3-4 oldu. Sonra denize gidince artti vs. Sonrasında git gel masrafli olunca bulundugum yerdeki doktorlardan rica edip klindan yazdiriyordum sikayetlerim artinca. Sikayetlee sıfırlanıyor sonra bakiyorum artıyor durduk yere, bu sefer şunu yaptim diye artti, bunu yaptim diye artti diyerek kendimi suçlu yordum, aslina bakarsan bisey yaptigimda yoktu yasaklara uyuyordum ama artmasinin sebebini anlamiyordum. 10 ay kadar kullandim antibiyotik. Sonra forumdan ilacsiz yontemlere yoneldim, sorunun bagirsakla alakali olabilecegi soylendi. Boraks kullandim mesela , buyuk tuvaletten sonra bende peniste sizi cekilme oluyordu o gecti, bagirsakla alakali olabilirdi gercekten. Suan diyet uyguluyorum hala hamurisi seker tuketmiyorum, gluten iceren seyleride. Dogal elme sirkesi iciyorum, kefir, ev yapimi yogurt tuketiyorum. Handistan cevizi yagi iciyorum bide. Abi benim bagirsakta suan dişkim sert surekli onu daha atlatamadim insallah oda duzelir zamanla, dikkat ediyorum. Enazindan prostatla alakali sandigim şikayetlerim gecti. Surekli ilaci dayayip bagirsagida bozmamak gerek onu duzeltmekte prostat kadar zor candida,ibs olunca git bide onla ugras.
Şuan 0 mısın hiç sıkıntı yok mu bende klindandan çok fayda gördüm ama bitince tekrar başa sardım gibi
Evet sifirim diyebilirim, arada bi huysuzluk oluyir o bölgede ama rahatsiz etmiyor, bagirsakla alakali oldugunu düşünüyorum, ozellikle buyuk tuvalete sıkışınca oluyor cunku, sende yasaklara uydugun halde durduk yere sikayetin artiyorsa ve bu sureklu tekrarliyorsa ilacsiz yontemi deneyebilirsin, boraks, karanfil, bentonit iceren gida takviyesi. Bunlardan fayda goren insanlar var. Ben suan karanfil kullanmaya baslicam ardindan bentonit, sonrada lokosit ve kültür baktircam. Ayrica seninde sorunun bagirsak kaynakli oldugunu ihtimalinide goz onunde bulundur.
Hocam büyük tuvalet ihtiyacı geldiğinde testislerde çekilme oluyor mu?
theimam

Mesaj gönderen theimam »

Bugün tam 7 gün oldu hergün 8 adet karanfili cezvede kaynattim biraz soğudu içtim ereksiyon sorunum büyük oranda çözüldü sabah ereksiyonum geri geldi bilginize denemekten zarar gelmez bence herkes denesin.
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

Hola yazdı:Arkadaşın dediği gibi 3 günüm bugün karanfil suyuna başlayalı 6 yıldır bitmeyen idrar hissi var bende ve yanma normalde 25-35 defa giderim tuvalete bugün 5 kez gittim sadece
Çok sevindim iyi geldiğine
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Çakşır suyunuda deneyen arkadaşlar varmı cinsellik için
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

igozukara yazdı:
MENDERES1983 yazdı:
igozukara yazdı:
Abi bende her sahada bol lökosit vardi ama hic idrar problemi yasamadim, kişiden kisiye semptom degisiyor. Bende agirlikli olarak agri ve cinsel problem yasadim. Suanda hic sikayetim yok denebilir. Antibiyotigi biraktim 1.5 ay oldu. Suan bagirsak odakli tedavi goruyorum faydasini cok gordum. Boraks kullandim, karanfil kullanicam simdi, sonrasindada forumda bahsedilen bentonit iceren gida takviyesini. Bakalim insallah o kotu durumlari yasamamam tekrardan. Neden fayda gorursem kar benim icin sirayla deniyorum. Allah herseke acil sifa versin
Antibiyotik ne kadar süre kullandın kaç çeşit bağırsaklarda nasıl sorunlara yol açtı benimde dikkat etmem lazım
Mesela anti kullanırken ev yoğurdu ve kefir tüketiyorum
Abi ben ilk baslarda tetradox, iesef,novosef,bactrim, azitro, seklafor kullandim hic birinden fayda gormedim. Sonra zafer hocaya gorundum genta, klindan, tarivid yazdi, sadece klindandan fayda gordum, kullandigim gibi agrilarim cok hizli azalmaya basladi. Hocaya durumu soyleyince surekli klindan yazmaya basladi bana, lökosit 3-4 oldu. Sonra denize gidince artti vs. Sonrasında git gel masrafli olunca bulundugum yerdeki doktorlardan rica edip klindan yazdiriyordum sikayetlerim artinca. Sikayetlee sıfırlanıyor sonra bakiyorum artıyor durduk yere, bu sefer şunu yaptim diye artti, bunu yaptim diye artti diyerek kendimi suçlu yordum, aslina bakarsan bisey yaptigimda yoktu yasaklara uyuyordum ama artmasinin sebebini anlamiyordum. 10 ay kadar kullandim antibiyotik. Sonra forumdan ilacsiz yontemlere yoneldim, sorunun bagirsakla alakali olabilecegi soylendi. Boraks kullandim mesela , buyuk tuvaletten sonra bende peniste sizi cekilme oluyordu o gecti, bagirsakla alakali olabilirdi gercekten. Suan diyet uyguluyorum hala hamurisi seker tuketmiyorum, gluten iceren seyleride. Dogal elme sirkesi iciyorum, kefir, ev yapimi yogurt tuketiyorum. Handistan cevizi yagi iciyorum bide. Abi benim bagirsakta suan dişkim sert surekli onu daha atlatamadim insallah oda duzelir zamanla, dikkat ediyorum. Enazindan prostatla alakali sandigim şikayetlerim gecti. Surekli ilaci dayayip bagirsagida bozmamak gerek onu duzeltmekte prostat kadar zor candida,ibs olunca git bide onla ugras.
hocam bu boraks için marka önerebilirmisin. şikayetimiz hemen hemen aynı gibi. geri çekilme ve sızı var özellikle büyük abdeste sıkışınca ve büyük abdesten sonra. küçücük kalıyor testis ve penisler. ve nasıl kullandın hocam boraksı